طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
خب یه خبر سنگین و صعب الهضم از کپ کام کاپ X که سال دیگه برگزار میشه:

You could win US$1 million if you become Street Fighter 6's Capcom Cup champion

پرایز پول از سیصد هزار دلار که امسال بود به دو میلیون دلار افزایش پیدا میکنه. و نفر اول فاکینگ یک میلیون دلار میبره.

بعد میگن چرا با کاپیتالیسم مشکل داری :D
البته افزایش پرایز پول چیز خوبیه چون همیشه پلیر های فایتینگ کمتر از تیم های Moba و fps دستمزد میگرفتن. ولی دیگه یه دفعه بری رو یک میلیون دلار برا یه نفر یکمی زیادیه. اگه من بودم سهم Top 32 رو بیشتر میکردم.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
به به جای همچین تاپیکی تو بازیسنتر خالی بود!
بگین چیا بازی میکنید و رو چه پلتفرمی :D
من رو PC هستم و گیم اصلیمم استریت فایتر هست. البته در کنارش بقیه گیما رو امتحان کردم و حتی با فایتینگای انیمه ای تونستم کنار بیام ولی با مورتال کامبت نه! :D

• Like
Reactions: Changed_Man 50

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,570
خب یه خبر سنگین و صعب الهضم از کپ کام کاپ X که سال دیگه برگزار میشه:

You could win US$1 million if you become Street Fighter 6's Capcom Cup champion

پرایز پول از سیصد هزار دلار که امسال بود به دو میلیون دلار افزایش پیدا میکنه. و نفر اول فاکینگ یک میلیون دلار میبره.

بعد میگن چرا با کاپیتالیسم مشکل داری :D
البته افزایش پرایز پول چیز خوبیه چون همیشه پلیر های فایتینگ کمتر از تیم های Moba و fps دستمزد میگرفتن. ولی دیگه یه دفعه بری رو یک میلیون دلار برا یه نفر یکمی زیادیه. اگه من بودم سهم Top 32 رو بیشتر میکردم.
فکر نکنم این پولا دووم بیاره :D چون سال اول استریت فایتر 6 ـه جایزه رو واسه تبلیغ زیاد کردن

===

تریلر های تکن 8 هم دارن کم کم میان

• Like
Reactions: pkarash

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
فکر کنم آخر نسل SF از تکن رد کنه:-"
اسمش بعدی هم 90% از MK رد خواهد کرد:-"
مگه از رو نعش تکن 8 رد بشن :D
(کلا تکن یخورده کژوال پسندتر بوده همیشه (که جالبه چون مکانیسم های خیلی پیچیده تری داره نسبت به sf) دلیلشم بنظرم اینه که mash کردن تو تکن بیشتر از اس اف حال میده:D)
ولی اسف این دفعه این مزیت رو داره که شش ماه زود تر میاد و با Modern کنترلش کلی پلیر جدید میتونه گیر بندازه
در باره Smash اصن حرفشو نزن چون آلتیمیت دقیقا یچیزی مث ماریو کارت دیلاکس بود، از نظر پکیج کامل بودن و پرفکت بودن گیم پلی میگم. بنظرم زود تر از 2026 اسمش جدید نمیبینیم!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
مگه از رو نعش تکن 8 رد بشن :D
(کلا تکن یخورده کژوال پسندتر بوده همیشه (که جالبه چون مکانیسم های خیلی پیچیده تری داره نسبت به sf) دلیلشم بنظرم اینه که mash کردن تو تکن بیشتر از اس اف حال میده:D)
ولی اسف این دفعه این مزیت رو داره که شش ماه زود تر میاد و با Modern کنترلش کلی پلیر جدید میتونه گیر بندازه
در باره Smash اصن حرفشو نزن چون آلتیمیت دقیقا یچیزی مث ماریو کارت دیلاکس بود، از نظر پکیج کامل بودن و پرفکت بودن گیم پلی میگم. بنظرم زود تر از 2026 اسمش جدید نمیبینیم!
میشن :D

درسته تکن مخاطب بیشتری داره کلا ، ولی یک اینکه فاصلشون اونقدر نیست تو این جدول
دوم اینکه چیزی که من دارم از هایپ دو بازی میبینم، این SF قراره حسابی خودشو بکشه بالا حتی بین مخاطب عام!
از اونطرف تکن...بیشتر از هایپ، سر همین ویژوالش دارم ناامیدی میبینم:-"

در کل به نظرم SF VI بازیی هست که بتونه بازی بالاتریش رو بگیره :D

اسمش هم درسته بازی کاملیه، ولی خوب دو نسل پیش دادن آخری رو و یک نسل فقط ساپورت بود، که اونم دیگه تموم شد!

سال اول نه، سال دوم کنسول نینتندو میاد دیگه حداکثر(نمیاد؟ :-" )، حتی اگر 2026 باشه:-"
بیشتر منظورم اینه احتمالا اسمش تا قبل از MK13 (و شاید حتی دوران MK13 ) بتونه رتبه اول رو بگیره :D

• Like
Reactions: rpg321

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,857
نام
نریمان
پست ها رو کی فرستاد اینطرف؟ :D

Anyway; منم بعید می‌دونم SF بتونه تکن رو رد کنه. تا پایان ۲۰۲۲ فروش SFV حدود 7M بوده و تکن 7 حدود 10M
درسته SF6 وضعیت لانچ بهتری داره و برای XB هم منتشر میشه اما پیش بینی خود کپکام برای فروش کل بازی 10M هست و از اونطرف تکن اگه مشکل خاصی نداشته باشه باید بیشتر از شماره قبلی بفروشه، بنابراین اختلاف همچنان پابرجا میمونه.

در خصوص اسمش هم بستگی به این داره که بازی بعدی کی بیاد. اگه مثلاً ۳-۴ سال دیگه بیاد تا اون موقع MK به 100M رسیده و نسخه بعدی هم تو راهه و رد کردنش سخته اما اگه زودتر بیاد میتونه.

• Like
Reactions: Arima Kishou

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,570
پست ها رو کی فرستاد اینطرف؟ :D

Anyway; منم بعید می‌دونم SF بتونه تکن رو رد کنه. تا پایان ۲۰۲۲ فروش SFV حدود 7M بوده و تکن 7 حدود 10M
درسته SF6 وضعیت لانچ بهتری داره و برای XB هم منتشر میشه اما پیش بینی خود کپکام برای فروش کل بازی 10M هست و از اونطرف تکن اگه مشکل خاصی نداشته باشه باید بیشتر از شماره قبلی بفروشه، بنابراین اختلاف همچنان پابرجا میمونه.

در خصوص اسمش هم بستگی به این داره که بازی بعدی کی بیاد. اگه مثلاً ۳-۴ سال دیگه بیاد تا اون موقع MK به 100M رسیده و نسخه بعدی هم تو راهه و رد کردنش سخته اما اگه زودتر بیاد میتونه.
تکن مشکل خاصی داشته باشه بازم میفروشه چون به معنای واقع کلمه بی رقیبه. یعنی هیچ بازی ای تو ژانر فایتینگ سه بعدی باقی نمونده که رقیبش بشه. Soul Calibur که نسل قبل جوری گند زد که IP رو فرستاد تو آشغالدونی، Virtua Fighter که در حد مینی گیم تو یاکوزا واسه سگا ارزش داره، Dead or Alive هم که سوژه خنده جمع :D

همین تکن 7 که میبینین اینقدر فروخته خیلی مشکل داشته و داره :D

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
شما حرص نمیخورید که چرا ایرانی ها فقط مورتال کامبت میشناسن و بقیه فایتینگها رو نه؟ :D
دلیلش چیست واقعا.
دیشب تو یه گیم نت لاکچری تو شهرمون بودم رفتم قسمت PS5 هاش دیدم یکی نشسته تو mk11 مش میکنه:))
از صاحبش پرسیدم استریت فایتر نریختید گفت نه
لعنتی حتی Smash اینجا پلیر نداره، اسمشی که پرطرفدار ترین فایتینگ قرن حاضره:D
البته این حرفو شاید تو ژانر های دیگه ام بشه زد نمیدونم، اینکه یه بازیهایی محبوب و ارزشمند باشن و اینجا هیچی...

• Like
Reactions: pkarash

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
شما حرص نمیخورید که چرا ایرانی ها فقط مورتال کامبت میشناسن و بقیه فایتینگها رو نه؟ :D
دلیلش چیست واقعا.
دیشب تو یه گیم نت لاکچری تو شهرمون بودم رفتم قسمت PS5 هاش دیدم یکی نشسته تو mk11 مش میکنه:))
از صاحبش پرسیدم استریت فایتر نریختید گفت نه
لعنتی حتی Smash اینجا پلیر نداره، اسمشی که پرطرفدار ترین فایتینگ قرن حاضره:D
البته این حرفو شاید تو ژانر های دیگه ام بشه زد نمیدونم، اینکه یه بازیهایی محبوب و ارزشمند باشن و اینجا هیچی...

البته همه بازیا همین قضیه در موردشون صدق میکنه اونم نه فقط ایران بلکه کل دنیا

به هر حال فرهنگ هر کشور متفاوت هست و این قضیه توی موسیقی و فیلم و بازی به راحتی خودش نشون میده حتی ورزش

یه کشور عاشق NBA هستش یه کشور عاشق فوتبال و ....

یا سینما هم همینطور هست و بعضی کشور ها یه سری ژانر ها براشون جذاب نیست

• Like
Reactions: Changed_Man 50

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر