طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
بحث بهتری ندارید؟؟؟
نچ:D

لباسا نسبت به سری قبلی خیلی متنوع شده... میگم هر کدوم از اینا یه لباس جدیده یا تو قسمت customize میشه عوض کرد؟

لباسه که خیلی جالب و زیاد شدن این لباس کاستومیز اسوکاست من ماله زافینا و الکس رو دیدم که بسی جالبن

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
ن ماله زافینا و الکس رو دیدم که بسی جالبن
الکس؟؟ الکس کیه دیگه؟؟ (مگه اون دایناسوره تکن 2 نیست؟؟ :-")

ویرایش: اگه عکس از لباسای ویژه این دو تن داری بزار بی زحمت : د ی

آخرین ویرایش:

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
فن هاش شبیه دراگونوه ... من که باهاش بازی نمی کنم .

توی دخترا فقط آسوکا توی پسرا هم فقط جین ، لاو ، پائول و هوارانگ .

بحث بهتری ندارید؟؟؟

لباسا نسبت به سری قبلی خیلی متنوع شده... میگم هر کدوم از اینا یه لباس جدیده یا تو قسمت customize میشه عوض کرد؟
ببخشید معذرت می خوام T_T...
تا جایی که من راجبشون تحقیق کردم 99 درصدشون کاستوم هستن و به عنوان مدل های قشنگ توی نت عکس هاشون رو میبینیم .

آخرین ویرایش:

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
این جور که صفحه های تاپیک مشهوده , همه با شیش , هفتا از کارکتر های تیکن حال میکنند و خبری از ابراز فایت کردن با افرادی مثل بروس , فنگ , راون , استیو فاکس و دراگونوو نیست در حالی که با هر کدومشون استاد بشی پیروزی از آن شماست............

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
ولی من مخالفم
تیکن 3و 5فقط چند کرکتر کلیدی داشت (از تیکن 6 خبری ندارم چون هنوز بازیش نیومده)
پائول ، هیهاچی میشما ، نینا و لاو (بروس اروین هم هست ولی چون تو تکن 3 نبودش تو آمار نیوردمش)
که البته هنوزم اطمینان میدم که اگه با این چند نفر کرکتر کار کنید هیچکس جلو دارتون نیست

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
البته جالبه من هرگز به قسمت دوم اسم لارس توجه نکرده بودم: د ی

در مورد حرکت ها و فن های کاراکترا هم قبول دارم که با هر کی مهارت داشته باشی برنده ای... ولی از یه طرف فن های یه سری کاراکتر خاص (مثلا نینا یا پل ) خیلی قوی تر از بقیه بنظر میاد (حداقل ظاهرش که این جوریه) بنظرم این یه مدل نامردیه . ایشاا.. تو تکن 6 عدالت رو رعایت کنن :D

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
فن هاش شبیه دراگونوه ... من که باهاش بازی نمی کنم .
توی دخترا فقط آسوکا توی پسرا هم فقط جین ، لاو ، پائول و هوارانگ .

مگه باهاش بازی کردی؟!؟

لاو!؟!؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

تو چرا توی Online PSN نمیشی؟!؟

این جور که صفحه های تاپیک مشهوده , همه با شیش , هفتا از کارکتر های تیکن حال میکنند و خبری از ابراز فایت کردن با افرادی مثل بروس , فنگ , راون , استیو فاکس و دراگونوو نیست در حالی که با هر کدومشون استاد بشی پیروزی از آن شماست............

البته خوب حال کردن بحثش جداست، وگرنه من خودم توی سری تکن از 17 18 نفر خوشم میاد اما خوب مثلا 3 4 تاشون برام خیلی مهمتر هستن و ازشون بیشتر خوشم میاد. مثلا از اینهایی که گفتی Feng و Steve رو من خوشم میاد ازشون مخصوصا استیو که یکی از 4 کاراکتر برتر بنده است.:biggrin1:

در مورد حرکت ها و فن های کاراکترا هم قبول دارم که با هر کی مهارت داشته باشی برنده ای... ولی از یه طرف فن های یه سری کاراکتر خاص (مثلا نینا یا پل ) خیلی قوی تر از بقیه بنظر میاد (حداقل ظاهرش که این جوریه) بنظرم این یه مدل نامردیه . ایشاا.. تو تکن 6 عدالت رو رعایت کنن :D

یک نکته هم هست اینه که بازی 100% بالانس نیست و واقعا بعضی ها شاید بهتر باشند. ولی خوب اونم هست که با هر کی مهارت داشته باشی برنده ای اما می تونی هم نباشی ( نسبیه):biggrin1::biggrin1::biggrin1: ان شاا..... رعایت می کنن.:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

من به فکر اینم این تکن 6 بیاد فروشنده های محترم چند می خوان بدن:confused: از همین الان عزادار شدم.

بچه ها یک سری هم به این لینک بزنید جالب هستش http://www.tekken.com/comic/

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
من به فکر اینم این تکن 6 بیاد فروشنده های محترم چند می خوان بدن:confused: از همین الان عزادار شدم.

من که رفت هفت هشت ماه دیگه بگیرم اگه همین پاییز بگیرم بازی کنم به هیچ کاریم نمیرسم....

بچه ها یک سری هم به این لینک بزنید جالب هستش http://www.tekken.com/comic/

:D یه سری کامیک از تکن هست دقیقا نمی دونم سایت اصلیش کدومه ولی خیلی باحالن :D

brad_pitt

کاربر سایت
Jan 14, 2009
57
نام
hamid
سلام.
بازگشايي مدارس رو به همتون تسليت مي گم!:thumbsup:
ايول بروبچ تكن باز كه دارن پاييز رو به اميد اومدن ششمين بهار تكن تحمل مي كنن و فعالن:thanks:
البته من خودم عاشق استيوم و تمام فنونش خصوصا ending roll ها رو مثل مته رو طرف پياده
مي كنم;):ninja::boxing: فقط اگه يه جايي پيدا مي شد اون پيرهن خوشگله استيو رو داشت چي مي شد... ،‌اصلا ته تيريپه اين استيو:biggrin1::love::oops:
راستي يه سوال داشتم، اين جين پاچي رو توي tekken.dr نميشه باز كرد؟

آخرین ویرایش:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
راستي يه سوال داشتم، اين جين پاچي رو توي tekken.dr نميشه باز كرد؟

اگه نسخه ی psp رو داری شرمنده نمیشه ;) فکر نکنم جین پاچی تعداد فن هاش به 10 تا هم برسه (تا جایی که یادمه : د ی ) اینو باید از اونایی پرسید که تکن dr رو واسه ps3 دارن

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
مگه باهاش بازی کردی؟!؟

لاو!؟!؟:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

تو چرا توی Online PSN نمیشی؟!؟
نه باهاش بازی نکردم ولی از ظاهر فن هاش حس می کنم .

آره همون لاو :biggrin1::biggrin1::biggrin1:.

به دو علت یکی اینکه تازه همین الان فرمور جدید رو دانلود کردم و تا الان اگر هم می خواستم نمیتونستم ... دوم اینکه حسابی گرفتارم :biggrin1:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر