طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
آقا کسی اینجا هست که بدونه command فن After Damage Gaurd توی Tekken چیه؟

قابل توجه عزیزان Tekken Lord
یکی از این دوتاست :
1:فنونی که بعدشون گارد حریف باز میشه برای مدت کوتاهی
2: فنونی که بعد از فنون دسته اول زده میشه و بیشتر تاثیرشون اون موقع هستش .

من که خوشحال میشم واسه 360 بیاد.... (اگه بیاد)
تیکن برای 360 تایید شده فقط از نظر زمانی هنوز فکر کنم معلوم نیست که همزمان بیان یا نه ولی چیزی که صد در صد تایید شده اینه که میاد (اگه همه یادشون باشه چند صفحه قبل من یه صحبتی راجب این تاخیر عجیب کردم که ممکنه روی 360 بیاد و اینکه این نسخه آخری نسخه وعده داده شده بود نه قبلی .)

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
منظورم از گارد اون گاردیه که طرف پس از خوردن ضربه ی سنگین به عقب پرت میشه و بعد از زمین خوردن بلافاصله به حالت نشسته درمیاد و در همون حالت نشسته بودن از شدت ضربه یک متر روبه عقب سر می خوره و زیر پاهاش دود میکنه.
کسی روش استفاده از این تکنیکو داره. این حرکتو فقط در مبارزه در حالت Very Hard از حریفان دیدم.
حالا هر کی تیکن بازه تیریه جواب بده.....

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
سلام ...
اصولاَ کلمه تیر زیاد جالب نیست چون واسه افراد معتاد بکار میره و اینجا همه پاک هستن...
در مورد سوالتون هم باید درست بگید چه فنی رو از چه کاراکتری می خواهید .
علت اینکه دیر جواب می گیرید هم اینه که اکثراَ سر درس هستیم و نمیشه مدام بیایم;).

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
منظورم فن گارد گیریه که تو تاپیک قبلی توضیح دادم و همه ی کارکترها به این فن مجهزند
تازه مگه آدمه معتاد به بازی ندیدی. من معتاد تیکنم

آخرین ویرایش:

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
بازی رو روی حالت Very Hard اجرا کن سعی کن تو بازی از ضربات قویتری استفاده کنی که وقتی به طرف وارد میکنی 2.3 متر پرت بشه بعد ببین چه جوری طرف در همون هنگام پرت شدن به حالت نشسته در می آد بعدش در حالت نشسته 1متر روی زمین به سمت عقب سر می خوره..این حالت همیشه از طرف سر نمی زنه
مزیت این روش اینه که به سرعت بدونه اینکه بیوفتی زمین حالت اولیه ی خودتو جذب می کنی حالا میخوام بدونم CPU چه جوری این کارو انجام میده..

Perspective

کاربر سایت
Sep 10, 2008
1,363
نام
هادی
راستی چند سال تجربه داری؟
شخصیت محبوبت کیه؟
بیشترین خسارتی که از طریق Combo Airal زدی چقدر بوده با کی؟
command استفاده از دیوار یا همون Wall چیه؟

Takavach

کاربر سایت
May 6, 2008
318
نام
تکاوچ
خب خلاصه مطلب میشه اینجوری کرد که اگه تیکن uc برای ps3 داری و میتونی آنلاین بازی کنی ... آیدیت رو بدی تا یه دفعه در اسرع وقت یه دو سه دست بازی کنیم . یا صبر کنی تا تیکن 6 :biggrin1:.
یکی از کمبو هام رو چند صفحه پیش گذاشته بودم ببین اگه بود دانلودش کن ببین ...

hjl

کاربر سایت
Dec 10, 2007
80
tekken 6

بازی ها هيچوقت به مدت طولانی برای ps3انحصاری نمي مانند!!
يکی از خبر های داغ توکيو ؛ خبر عرضه بازی هميشه انحصاريکنسول سونی
برای X360بود.

شايد از ابتدا مشخص بود کهtekken6هم به سرنوشت ديگر بازی های3rd partyانحصاری سونی دچار می شود.وهمان راهی را طی خواهد کرد که قبل تر از آن
DMCوFFدر آن پای گذاشته بودند .

در نمايشگاه امسال مسئولان شرکتNamco خبر از سايت قسمت ششم اين بازی را برای X360 تائيد کردند .
همچنين عنوان شد که اين بازی دقيقا همزمان با نسخه PS3 وارد بازار های جهانی خواهد شد.
تاريخ عرضه ای که برای اين بازی در نظر گرفته شد ؛ پاييز 2009است.
:((

منبع مجله ی بازی نما

t6.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر