طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,072
چه استیلی داره میگوئل ( میگوئل ـه بابا :biggrin1:)
524648700_140dbf3d0d.jpg

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
بروبچز همگی سلام...
میبینم که تاپیک هنوز سر فعاله...
---
من یک بار باید بشینم سره این موضوع باهات بحث کنم که این طوری که فکر میکنی نیست انقدر رفتی بیرون دیدی 4 نفر دارن تکن بازی میکنن فقط دسترو میچلونن و نمیفهمن دارن چی میزنن فکر کردی Tekken بده اما مشکل از اون کسی هست که داره بازی میکنه, خدایی هر جا توی سایت بحث تکن شده تو اومدی کوبیدی بازی به این خوبی رو:( :cheesygri البته خوب سلیقه ای هستش دیگه من Tekken را دوست دارم شما چیزه دیگه رو( VF دوست داشتی فکر کنم) اما جدا من اصلا از vf5 خوشم نیومد فقط از گرافیکش خوشم اومد بازی را کردن slow تکون نمیخورن کاراکترهاش و خیلی چیزهای دیگه که ولش کن جاش اینجا نیست ب
سلام امیر خوبی؟
این vf رو منم واقعا ازش متنفرم...
osos جون از چیش خوشت میاد:biggrin1:؟
در مورد این سیستمی هم که بچه ها می گن امیر راست میگه... تکن باز حرفه ای تو کلوپا خیلی کمه...معمولا یه سری میان عشقی بازی می کنن میرن...در مورد اینکه میفتی دیگه نمی تونی پاشی هم فوقش یه ضربه می خوری....بقیه ضربه ها واسه اینه که یا زود پا میشی یا دیر.. وگرنه یکی بیشتر در حالت افتاده نباید خورد:biggrin1:
من چند وقته دارم تو این سرور ژاپنیه تکن 3 بازی می کنم... یه رنکینگ زده که برترین نفراتشونه.. 10 نفر اول رو که ندیدم ولی با نفر 16 شون بازی کردم...کلا خیلی چرت بازی می کرد......
امیر اگه adsl داری تو هم یه سر بزن... البته یه کم آروم اجرا میشه ولی بازم جالبه...

Persian-Elohimy

کاربر سایت
Nov 21, 2007
170
نام
حسین
رفتین به اون سایت؟؟؟:((:((

راستی میشه در مورد TEKKEN 5 DR و TEKKEN DR توضیح بدین؟؟؟:love:

TEKKEN Dark Resurrection در تاريخ Jul 25, 2006 براي كنسول PSP منتشر شد. در اين بازي دو كاركتر جديد حضور يافتند. همينطور بازگشت Amor King. در واقع اين ادامه ي TEKKEN 5 هست اما كمي كاملتر و با حركات بيشتر.

TEKKEN 5 Dark Resurrection در تاريخ Mar 1, 2007 براي PS3 منتشر شد. اين بازي با قيمت 20$ از PSN قابل دسترس است. در اين بازي كاركتر Jinpachi كه Boss اخر هست را ميتوان Unlock كرد تا از ان بتوان استفاده كرد. در اين قسمت بازي هاي اضافه چون bowling, volleyball يا Tekken Force minigame وجود ندارد. Custom هاي بيشتر وجود دارد. ميتوانيد انلاين بازي كنيد. گرافيك بازي نسبت به TEKKEN Dark Resurrection تفاوتي ندارد اما در 1080p اجرا ميشود.

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
سلام

در مورد درجه ی سختی... خب من خودم فقط با آسکا و تا حدودی هوارانگ (وورانگ!:D) تو آخرین درجه دووم میارم!

عکسی هم از لیلی با لبس جدید هم پیدا نکردم :confused:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
بروبچز همگی سلام...
میبینم که تاپیک هنوز سر فعاله...
---

سلام امیر خوبی؟
این vf رو منم واقعا ازش متنفرم...
من چند وقته دارم تو این سرور ژاپنیه تکن 3 بازی می کنم... یه رنکینگ زده که برترین نفراتشونه.. 10 نفر اول رو که ندیدم ولی با نفر 16 شون بازی کردم...کلا خیلی چرت بازی می کرد......
امیر اگه adsl داری تو هم یه سر بزن... البته یه کم آروم اجرا میشه ولی بازم جالبه...

سلام گل پسر:biggrin1: نیستی حسین خبریه؟!؟ منم دیگه messenger باز نمیکنم و خیلی کم on میشم, تموم نشد اون Uniت ؟ منم ترم اخرم دیگه خلاص میشم:cheesygri
من adsl دارم منتها با چی Tekken را online بازی کنم Keyboard؟
رفتین به اون سایت؟؟؟:((:((

راستی میشه در مورد TEKKEN 5 DR و TEKKEN DR توضیح بدین؟؟؟:love:
ممنون از Persian-Elohimy عزیز فقط یک نکته اینکه این 2 تا از نظر اسم هیچ فرقی با هم نمیکنن یعنی Tekken DR همون Tekken 5:DR هستش هر کی هرجا دلش میخواد یک کدوم را میگه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر