طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

psps1368

کاربر سایت
Jan 3, 2006
165
دوستان اگر اجازه بدین ما هم تو این جمع وارد شیم...
کاراکتر من Christie Montero یا در اصل Eddy Gordo هست.
این مطلبی که Tekken_Lord گفتن (مشت Steve) واقعا آزار دهنده بود. البته همون طور که گفتین شما بازی برده رو باختین. ولی باید خودمون رو با شرایط وفق بدیم دیگه. انشاا... تو مسابقات Tekken 6 :love: یا DR ...

در مورد تعداد دست ها تو مسابقات Versus ، همیشه 3 مسابقه برگزار میشه که تعداد راندها 3 و زمان هر راند هم 60 ثانیه هست. Guard Damage هم Off است. (این جوری هم زمان کمتری میگیره، هم تعداد راندها کمتر و بهتر هست.)(تو تاپیک جام بازیسنتر نوشتم اینو، ولی ... :()

راستی خود شما نمی تونین یه مسابقه تر و تمیز (با هماهنگی با یه گیم نت) راه بندازین؟ (ورودی مناسب و جایزه مناسب رو فراموش نکنین ها... :biggrin1:)

راستی جناب Tekken_Lord: (از همین جا اعلام می کنم شما واقعا با Law قشنگ بازی می کنید:love:...)
سو تفاهم نشه ها... من قصدم فقط تذکر است. به بزرگواری خودتون من رو ببخشید... تو امضاتون یه ایراد گرامری وجود داره... Devil Never Cries فکر می کنم درست باشه (باز تو تاپیک جام بازیسنتر این مطلب رو نوشتم ولی... :()

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دوستان این مسابقات کیا برگزار میشه من باشم که همتون باید استعفا بدین کی داوطلب هست بیاد مسابقه :laughing:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان اگر اجازه بدین ما هم تو این جمع وارد شیم...
کاراکتر من Christie Montero یا در اصل Eddy Gordo هست.
این مطلبی که Tekken_Lord گفتن (مشت Steve) واقعا آزار دهنده بود. البته همون طور که گفتین شما بازی برده رو باختین. ولی باید خودمون رو با شرایط وفق بدیم دیگه. انشاا... تو مسابقات Tekken 6 :love: یا DR ...

در مورد تعداد دست ها تو مسابقات Versus ، همیشه 3 مسابقه برگزار میشه که تعداد راندها 3 و زمان هر راند هم 60 ثانیه هست. Guard Damage هم Off است. (این جوری هم زمان کمتری میگیره، هم تعداد راندها کمتر و بهتر هست.)(تو تاپیک جام بازیسنتر نوشتم اینو، ولی ... :()

راستی خود شما نمی تونین یه مسابقه تر و تمیز (با هماهنگی با یه گیم نت) راه بندازین؟ (ورودی مناسب و جایزه مناسب رو فراموش نکنین ها... :biggrin1:)
د

راستی جناب Tekken_Lord: (از همین جا اعلام می کنم شما واقعا با Law قشنگ بازی می کنید:love:...)
سو تفاهم نشه ها... من قصدم فقط تذکر است. به بزرگواری خودتون من رو ببخشید... تو امضاتون یه ایراد گرامری وجود داره... Devil Never Cries فکر می کنم درست باشه (باز تو تاپیک جام بازیسنتر این مطلب رو نوشتم ولی... :()
قبل از هر چیز خوش اومدی .:love:
راستش انقدراهم که گفتید دیگه بلد نیستم . :blushing:شماهم با کریستی خوب بازی می کردی .
در مورد راندها هم منم همین رو گفتم ولی کسی گوش نکرد البته من قرار نبود بازی کنم نمیدونم متوجه شدی یا نه حتی دسته هم نیاورده بودم:blushing: میدونی من همیشه یکم اولش می خورم تا بعد با نحوه بازی حریفم آشنا بشم . ولی تو مسابقه خوردم و وقت نشد با نحوه بازیش آشنا بشم بخاطر همون تعداد کم دستها (سه دست آخر رو که دیدی ;))
در مورد کاپ هم دوست عزیز من اصلاَ در حال حاضر جایی رو نمیشناسم که بتونن اینکار رو فعلاَ انجام بدن . به هر حال میدونی من به یه چیزی معتقدم اونم اینه که قسمت من و شما نبود که برنده بشیم .:biggrin1:در مورد نوشته هم راستش من اینو از آخر دویل1 ورداشتم بالای در محل کار دانته :biggrin1:
باتشکر

آخرین ویرایش:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
كدوم مشت Steve را ميزد كه تو دلت را ميگرفتي؟ اخه Steve مشت زياد داره كه طرف دلشو بگيره؟
دسته جلو مربع+مثلث را ميزد نه؟
اگه ميتونيد هر 2 تاتون بيايد يا هر كسه ديگه خونه ما باهم بازي كنيم من كسي را ندارم باهاش بازي كنم و خيلي دوست دارم يكي مثل شما و Tekken باز بياد با من بازي كنه اصلا هم برد و باخت مهم نيست اگه پايه هستيد كه خوشحال ميشم قدمتون هم روي چشم.
هر جور هم خواستيد بازي ميكنيم 1 2 3 هر راندي كه بخوايد.دسته هم نميخواد بيارين البته خواستيد بياريد.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
الانه که این جمله مصداق پیدا می کنه
say your prayers and run for your life :biggrin1:

که اینجور جاها مصداق میکنه آره :mad::mad::mad: یه مصداقی نشون بدم صد تا مصداق از بقلش در بیاد :biggrin1::biggrin1::biggrin1: . شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گر در خواب :biggrin1:
که برم برا خودم دعا بخونم و زندگیمو بکنم . مسابقه بعدی کی هست کاپ برا منه . :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
که اینجور جاها مصداق میکنه آره :mad::mad::mad: یه مصداقی نشون بدم صد تا مصداق از بقلش در بیاد :biggrin1::biggrin1::biggrin1: . شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گر در خواب :biggrin1:
که برم برا خودم دعا بخونم و زندگیمو بکنم . مسابقه بعدی کی هست کاپ برا منه . :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing:
من که عددی نیستم همه زدن منو له کردن تو هم روش
کی به کیه

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
خواهش میکنم شما تاج سر صاحب تاپیکی :biggrin1: هر کی بتونه منو شکست بده شرطه بابا من از TEKKEN اول تا اینجا قهرمان بودم مارو دست کم نییر داش :cool: مسابقه :1-رژین - آکوزا ----- 2-پی اس پی 1386 - IRONFIST
3-کنجی -- تکاوچ -----
برنده شماره یک و دو با هم - برنده با برنده شماره 3 و برنده مسابقه هم با خودم :cool::biggrin1:
( دوستانی که یادم هست تو تاپیک بودند کسی دیگه بود بیاد تو :boxing: :boxing: :boxing: :boxing: :boxing:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
آقا من که گفتم عددی نیستم حالا چرا من با تکاوچ ؟ آخه من چجوری باهاش مسابقه بدم
----------
راستی یه نفر رو هم جا انداختی

کیو جا انداختم /:)/:)
چرا با تکاوچ ببین علتش اینکه : برنده مسابقه اول رژین هست چون صاحب تاپیک هست و تیکنش حرف نداره ( رو هوا گفتم ) :biggrin1: بعد برنده مسابقه دو یکی میشه چون نمیشناسمشون نمیتونم بگم کی :-" بعد تکاوچ جان برنده میشه . بعد رژین از مسابقات میاد بالا و با تکاوچ مسابقه میده از این نظر که دخترا تیز تر هستن و تکاوچ جان گفت اول مبازم ببینم حریفم چیکار میکنه از این رو راندهای بعد هم رژین شیوه بازیشو عوض میکنه ( بالاخره صاحب تاپیک هست ) بعد من با رژین مسابقه میدیم دیگه من صاحب ماهب تاپیک نمیشناسم برنده هستم . رژین عید میاد تو سایت بعد آنلاین مسابقه رو اجرا میکنیم . (:biggrin1::biggrin1: ROXAS جان کاری نمیکنیم داریم میگیم کی تو تیکن بهترینه . راستی دلیلم برای نایب قهرمانی رژین یه علت دیگم داشت اگه صفحات قبل نوشته هاشو بخونین میبینین از همه ما ها بجز من حرفه ای تره .
بابا مثل اینکه NAMCO اومد طرح TEKKEN بده با من مشورت کرد . :-":-":-":-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر