طرفداران سری Tekken

کدام شخصیت تکن؟!

• مجموع رای دهنده‌ها
    578

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
آقا تاپيكارو اشتباه كردم پسته نا مربوط دادم!شرمنده!:blushing:
-----
ولي اون مسئله دست راست و چپ يكم به درد ميخوره!آدم مصلا از يكي ميپرسه اگه گفتي لي لي دست چپه يا دست راست?عمرا جواب بده:)

EJ.R

کاربر سایت
Aug 31, 2007
72
نام
عیسی
يوشيميتسو و برايان
آنا و نينا
پاندا و كوما
پاول و مارشال لو
بقيشو بدن ميگم (يادم رفته)
دوست عزیز :biggrin1: اونجوری خودم میدونم کی با کی ولی داستانشونو رو نه نمیدونم , منظورم اینه کی کسی نیست داستانشو بیزاره .
حسین جان بله پوستر تیکن جین یهطرف کازوما هم یه طرف.
از بابت اون دموها هم ممنون

آخرین ویرایش:

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
اما جدا بايد بدونين اين چيزها رو اگه Tekkenfan هستيد من هم قبلا TTT بازي ميكردم به اين نكته توجه كرده بودم كه هر كاراكتر كدوم دستي هستش.
راستي شما چند ساله Tekken بازي ميكنيد؟

Tekkenlord از چه سالي براي اولين بار Tekken بازي كردي؟
يعني تو از سال 1994 حالا نه 1995 داري Tekken بازي ميكني؟ پس خيلي پول داريد اون موقع هيچ كس توي ايران PS1 نداشتش و تو از معدود كسايي بودي كه داشتي...شايد هم روي Arcade بازي ميكردي نميدونم خودت بيا بگو منتظرم.

من Tekken بازي كردن را از Tekken2 شروع كردم سال 1997 از همون اول هم انقدر ازش خوشم اومد كه هر روز بازي ميكردم, يك روز بازي نميكردم اعصابم خراب ميشد...از همون سال تا الان اون قدر اين بازي را انجام دادم كه خودم بهش فكر ميكنم تعجب ميكنم.
اولين كاراكتري هم كه انتخاب كردم King بود توي Tekken2 و بعدش Alex ديگه سومين كاراكترو يادم نمياد كي بود:biggrin1:
من Tekken را از تمام بازي ها بيشتر دوست دارم:love: ديگه خودتون بفهميد كه چه قدر دوسش دارم:love::love::love:

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
دوستان سلام شرمنده از همتون تشکر نمی کنم آخه حالم خوب نیست .
اما در مورد tekken1 من اونموقع خیلی کوچیک بودم و ps1 هم نداشتم پولشم نداشتم :cheesygri
حتماَ براتون کامل سر فرصت تعریف می کنم . الان تازه از زیر سرم اومدم بیرون . چراش بماند .:((
شاید بعداَ بگم .
حتماَ براتون خاطراتم تعریف می کنم . از مطالب خوبتون هم ممنون .

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
امیر لازم نیست که 94 داشته باشه...من خودم هم زمان تکن 2 گرفتم ولی بعدش تکن 1 رو هم گیر اوردم!بعدشم تکن 3 که آخرش بود... بعد از 3 هم که یه شگفتی بود TTT ..اولین کاراکترم هم لی بود(WOULONG) و بعدشم رفتم تو کار جین... اون موقع ها کلوپ زیاد بود و تو همشم تکن 3 بازی می کردن.... اون زمان اصلا پیش نیومد تو بازی های رسمی ببازم(منظورم از رسمی کل کل بود نه تفریحی..).. اون زمان بود که همه ادی رو ور می داشتن مورده خوری دایره x میزدن...یادش بخیر
من Tekken را از تمام بازي ها بيشتر دوست دارم
منم همینطور:biggrin1:خیلی وقتا با تکن زندگی کردم...
مصلا
گیر:مثلا درسته:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Asuka-200X

کاربر سایت
Jul 4, 2007
1,083
من از تیکن 3 شروع کردم...اولین کاراکتری که باهاش بازی میکردم هم نینا بود بعد یه مدتی هوارانگ هم اضافه شد....... متاسفانه تیکن 4 رو جا انداختم و تیکن تگ رو هم با تاخیر بازی کردم (چند ماه پیش :biggrin1:) و بالاخره تیکن 5 رو هم دوسال پیش خریدم... به طرز عجیبی شیفته ی این بازی شدم.......

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
من با تكن ۳ شروع كردم. اول يوشيميتسو رو برميداشتم و به علت نوع حركاتم دير ميتونستم ۱۰ نفرو شكست بدم و يك شخصيت جديد رو آزاد كنم!تا اينكه ۱كي از فاميلا با هوارانگ در طول ۱ دقيقه همه رو شكس داد و رمز موفقيتشو به من ياد داد!ديگه از اون به بعد با هوارانگ تمرين ميكردم و بعد تكن ۲ رو گرفتم و زياد باهاش بازي نكردم!تكن ۴ هم دموشو بازي كردم!تكن ۵ ماله pspرو خيلي بازي كردم و متاسفانه مجبور شدم هوارانگ رو بزارم كنار چون فناش ديگه به اون صورت خوب كار نميكردن!بيشتر با لي لي بازي كردم و ميكنم!

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
من هنوز تو کف این ویدیو هام... فقط حیف که وسطش ملت میان رد میشن نمیشه درست دید:biggrin1:مخصوصا bob و Miguel از همه جالب تره...bob خیلی سریعه... خیلی....miguel هم به نظر خیلی چرت میاد!...راستی اگه کسی سرعتش پایینه و سه تاش رو با هم نمی تونه ببینه بگید من لینک تک تک رو بدم...
این سومی هم بلاخره تموم شد!
لیلی و شایو.....اینم خیلی جالبه...
http://www.gamevideos.com/video/id/14774
برنده ی مسابقات تا حالا(البته مهم نیست.. همینجوری تفریحی دارم میذارم)
کازویا که لی چاولان رو برد....
هیهاچی هم lei رو برد
Bob هم که miguel رو...
لیلی هم که تا الان که میبینم راند اولو برده:biggrin1:
rage هم تو این ویدیو ها کاملا مشخصه...... ...
سیستم نشون دادن بازیکنا قبل از مبارزه هم جالبه..
سیستم تغییرات شب و روز رو هم میتونید ببینید تو مبارزه ی لیلی... یه تریپ هم لیلی دیوار رو می شکنه و وارد جای جدید می شن که اینم سازندگان گفته بودن و توی اسکرین ها دیده بودیم ولی اولین باره تو خود بازی میبینیم

آخرین ویرایش:

Roxas

کاربر سایت
Jul 18, 2006
770
نام
نامعلوم
Kallahar عزیز
من خودم رزمی کارم این شخصیت دان 4 تکواندو و سرعت پاهاشو که دیدی
راحت با دولیا و تی چاگی حریف هارو می زنه البته در مقابل لی یخورده ضیفه

دستتون درد نكنه!با اين نقل قول يادي از اون خدا بيامرز هم كرديد!روحش شاد:biggrin1:
----
لیلی هم که تا الان که میبینم راند اولو برده
بازي به ۳ راند ميكشه و ليلي ميبازه!
اين لباسه ليلي جديده!:D

Metal Gear 1988

کاربر سایت
Sep 15, 2007
26
نام
سید سعید
من با تكن ۳ شروع كردم. اول يوشيميتسو رو برميداشتم و به علت نوع حركاتم دير ميتونستم ۱۰ نفرو شكست بدم و يك شخصيت جديد رو آزاد كنم!تا اينكه ۱كي از فاميلا با هوارانگ در طول ۱ دقيقه همه رو شكس داد و رمز موفقيتشو به من ياد داد!ديگه از اون به بعد با هوارانگ تمرين ميكردم و بعد تكن ۲ رو گرفتم و زياد باهاش بازي نكردم!تكن ۴ هم دموشو بازي كردم!تكن ۵ ماله pspرو خيلي بازي كردم و متاسفانه مجبور شدم هوارانگ رو بزارم كنار چون فناش ديگه به اون صورت خوب كار نميكردن!بيشتر با لي لي بازي كردم و ميكنم!
ladan
اگه با من مبارزه کنی بهت می گم چه جوری با سالتو های بروسلی حریفاتو perefct کنی البته یه روز با gun jack بلدم کل خونو با یه ضربه کم می کنه

hosein78

کاربر سایت
May 26, 2006
180
بازي به ۳ راند ميكشه و ليلي ميبازه!
اين لباسه ليلي جديده!:D
آره الان دیدم.:biggrin1:هرکی هم که تو rage رفت بازی رو برد!!! جالبه!البته این که اتفاقیه.. Lei . heihachi دقیقا بر عکس این اتفاق افتاد..

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
از همه ممنون جالب بود:laughing:

حسين اين چيزي كه تو داري ميگي فرق داره با چيزي كه من ميگفتم...تو خودتم داري ميگي اول Tekken2 داشتي بعد رفتي Tekken1 هم خريدي!!! اما اون كسي كه اولين بار Tekken را با Tekken1 بازي كردن شروع كرده مصلما همون سال 1995 بازي كرده.من از Tekken2 تمام نسخه هاي بعدي را هم به شدت زياد بازي كردم حتي نسخه ي 4رم كه به نظره خيلي ها بدترين نسخه مياد اما من واقعا عاشق نسخه ي 4رم هم هستم.

راستي حسين نكنه اين دفعه هم از قصد Wulong را اشتباه نوشتي؟:biggrin1: اما جدا بهش ميخوره

Asuka نينا بازي؟!? من با Nina بازيم از همه كاراكترها بهتره خيلي هم دوسش دارم خداييش خيلي Hot هم هست واقعا به نظره من رو دستش نيست يك كاراكتره بدون نقص در هر زمينه هستش و از همه كاراكترهاي خانم هم شاختره و خراكه تمام اين كاراكترهاي مرده خوري هم هست مانند Eddy يا Monteiro خلاصه اخرشه.

Ladan اون Hwoarang هم خراكش اينه پاشو بگيري بشكوني:biggrin1: مخصوصا اين كار با King خيلي كيف ميده اخه ميدونيد هم كه King Anti Hwoarang هستش:biggrin1:

خوب در مورده Jin هم حرفي نزنم بهتره خوده حسين نظرم رو ميدونه:-"

دفعه بعد يكم درباره ي Reverse كردن بايد صحبت كنيم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر