طرفداران بازیهای Adventure

kiavash2

کاربر سایت
Aug 31, 2007
391
نام
کیاوش
نسخه ی فارسی still life2 هست؟شرکتی قصد نداره بازی رو دوبله کنه؟
می شه به جز دارینوس چند تا شرکت که تو کار دوبله بازی های ادونچر باشن معرفی کنین؟

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
خداي من چي دارم مي بينم ؟
طرفداراي امروزي ادونچرووووووووووووو ....
حيفتون نمياد طلاهاي ناب اصيل رو با يه مشت حلبي دست دوم عوض كنين ؟
شماها مياين لذت شنيدن صدايهاي با كيفيت و بعضا سوراند رو از دست ميدين كه چي مثلا يه مشت دوبلور واقعا غير حرفه اي يه كار جديد كردن و بازي ها رو دوبله كردن ؟
من نه از كسي طرفداري مي كنم نه تبليغ برا كمپاني دوبله ي مورد علاقه خودم مي كنم . اما دارينوس توي دوبله كردنش (حداقل اون قديما كه من چند تا از كاراشو ديدم) واقعا واقعا و واقعا و بازم ميگم واقعا ضعيفه .
من Post Mortem رو كه با نام جنايتكار هتل اورفه زده بود ازش ديدم و .....
چي بگم والا ؟ :((
ولي به نظر شخصي من اگه برين يه كم درك زبان انگليسيتون (درك مطلب) رو روش كار كنين به مراتب بهتره تا اينكه صداي يه پسر 22 ساله رو روي يه كاراكتر 85 ساله گوش كنين . اون هم با كلي سانسور ....
باز هم انتخاب با خودتون ... من فقط نظرم رو گفتم و اميدوارم كه به كسي (ناخواسته) توهين نشده باشه ...

نسخه ی فارسی still life2 هست؟شرکتی قصد نداره بازی رو دوبله کنه؟
می شه به جز دارینوس چند تا شرکت که تو کار دوبله بازی های ادونچر باشن معرفی کنین؟
من اين بازي رو گرفته بودم . از اينترنت . اما روي سيستم اجرا نشد .
اينقدر ناراحت شده بودم كه تمام بازي هاي ديگه رو هم پاك كردم و تا يه مدت خودم رو تحريم كرده بودم . هيچ چيز مثل لذت بازي كردن SL2 اونم تو اين زمونه بي بازيي نيست .
توصيه منم به شما اينه كه بري زبان انگليسيتو خوب كني و بازي رو با همون صداي واقعيش بازي كني
اگر ضرر كردي بيا من جوابتو مي دم ...

Last edited by a moderator:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

سری بازی Blackwell هم بازی های خوبی هستن که منو به شدت یاد بازی های قدیم لوکاس آرتز و Sierra میندازن. شماره اولش همراه با کرک رو از اینجا میتونین بگیرین، حدود 250مگ هستش.

Blackwell+Legasy.jpg

راستی کسی Bad Mojo رو بازی کرده؟ امتیازای خوبی گرفته و اونطور که خوندم بر اساس کتابه مسخ کافکا هستش؛ اگه خوبه بگیریمش، حدود 400مگ هستش.

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
راستی کسی Bad Mojo رو بازی کرده؟ امتیازای خوبی گرفته و اونطور که خوندم بر اساس کتابه مسخ کافکا هستش؛ اگه خوبه بگیریمش،

آره - من چند سال پیش یک مقدار ازش بازی کردم. کلا سبکش جالبه. چون باید نقش یه سوسکو بازی کنی و معماهای سوسکی رو حل کنی !!! به نظرم بازی خوبی بود. گرچه از نظر گرافیکی زیاد خوب نیست ولی به نظرم ارزش امتحان کردن رو داره.

mroohnikan

کاربر سایت
Oct 29, 2008
163
نام
مهدی
سلام دوستان میخواستم هرکی هر بازیه خوبادونچر با استایل گرافیکی دوبعدی و سبک اشاره کلیک میشناسه معرفی کنه تو مایه های machinerium من تازگیا طلبه این بازیا شدم اگه لینکهای دانلودشم هست مرحمت کنین. ممنون میشم

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
کسی scratches رو بازی کرده؟من همون موقع اومد بازی کردم و مخم آب شد از دماغم زد بیرون:biggrin1:فکر کنم سازنده هاش سادیسمی چیزی داشتن.مخصوصا اون آخرش که باید 4عنصر رو فاطی میکردیم عصا بود چی بود میساختیم.ولی داستانش آخرش ماستمالی شد عجیب.اونی که تو سرداب زندانی بود همون رابین(فکر کنم اسمش همین بود)بود؟:confused:

Adventure Game

کاربر سایت
Apr 5, 2010
7
سلام دوستان من هم یکی از ادونچر :love: بازهای قدیمی هستم و فقط همین سبک رو بازی میکنم در سبک ادونچر بازیهای زیر رو بازی کردم و تمومشون کردم :

Alfred Hitchcock The Final Cut
Art Of Murder Hunt For The Puppeteer
Broken Sword The Angel Of Death
Dracula Origin
Fahrenheit Indigo Prophecy
Gold & Glory The Road To El Dorado
Keepsake
Midnight Nowhere
Paradise
Runaway A Road Adventure
Runaway The Dream Of The Turtle
Runaway A Twist Of Fate
Secret Files
Secret Files 2
Sinking Island
Still Life
Still Life 2
Syberia
Syberia 2
The Black Mirror
The Black Mirror 2
The Experiment
...

البته بین این بازیها از سری بازیهای Runaway , Syberia , Black Mirror و Dracula خیلی خیلی لذت بردم :smoke:
اگر کسی از دوستان راهنمایی در مورد مراحل این بازیها خواستند بگن اگر به یاد داشتم در خدمتم اگر هم لینک دانلود بازیها رو خواستید بگید تا بذارم :book::dload:

Adventure Game

کاربر سایت
Apr 5, 2010
7
سلام........
Black Mirror نسخه آلمانیشو تموم کردی یا انگلیسی؟
(اگه انگلیسی ، از کجا دان کردی؟)

سلام دوست عزیز Black Mirror 1 رو نسخه انگلیسی بازی کردم و Black Mirror 2 نسخه آلمانی در حال حاضر Black Mirror 2 هنوز نسخه انگلیسی عرضه نشده لینک کدوم رو میخوای ؟ اگر یاهو آی دی داری بده که ارتباط راحت تر بشه !

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
امروز من Runaway 3 A twist of fate رو شروع کردم ، یکی از مشکلات این بازی اینه که حل معماهاش هیچ جذابیتی نداره و شما یکسری معما رو حل میکنی و بعد یه اتفاق از بازی رو میبینی دوباره محیط عوض میشه و معماهای جدید
فکر نکنم ادامه بدم . این بازی های جدید هم غیرقابل تحمل شده ...

اخرین شاهکارهایی که بازی کردم و واقعا جذاب بود :

The Lost Crown: A Ghost-hunting Adventure

Overclocked

Monkey Island اخرین سری

2 تای اولی با داستان جنایی که دارن اجازه نمیدن از پای PC تکون بخورید و Monkey Island هم داستان جالب و خنده داری داره

کلا بعد از Post MorteM , Alfred Hitchcok و Still Life 1 ، Indigo Prophecyبازی جنایی و هیجانی غیز از این 2 تایی که بالا گفتم ندیدم و نساختن !!!
از سری شاهکارهای کمدی هم Monkey Island پیشتازه بازی هاست .

آخرین ویرایش:

Adventure Game

کاربر سایت
Apr 5, 2010
7
امروز من Runaway 3 A twist of fate رو شروع کردم ، یکی از مشکلات این بازی اینه که حل معماهاش هیچ جذابیتی نداره و شما یکسری معما رو حل میکنی و بعد یه اتفاق از بازی رو میبینی دوباره محیط عوض میشه و معماهای جدید
فکر نکنم ادامه بدم . این بازی های جدید هم غیرقابل تحمل شده ...

من هم موافقم بازیهای ادونچر هم کم کم داره ضعیف میشه !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر