طرفداران بازیهای Adventure

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
از این سایت های فروش فیلم وبازی که پول را موقع پست تحویل میدهیم.سایتی هست که بازی های دوبله فارسی ادونچر مثل شرلوک هولمز در برابر ارسن لوپن و غیره. را داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا اگر سایتی هست پیغام خصوصی بدید.
در ضمن اگر کسی نسخه فارسی شرلوک هولمز در برابر ارسن لوپن یک پ خ بده

M0stafa

کاربر سایت
Sep 17, 2008
25
نام
مصطفی
البته این طوری که دوستمون گفتند که بیان در خونتون حساب کنند نمیدونم ولی باید یک مژده بدم اونم اینه که دارینوس داره بالاخره فروشگاه اینترنتیشو راه میندازه!
که البته هنوز در دست ساخته!

ولی شرکت های زیادی هستند که اینکارو انجام میدند ولی واقعا اگه فروشگاه دارینوس راه اندازی بشه خیلی قابل اعتماد تره.
(داریم از بحث تاپیک منحرف میشیم!)

M0stafa

کاربر سایت
Sep 17, 2008
25
نام
مصطفی
چقدر شما بحثاتون حرفه ایه!حالم بد شد !با اینکه من تو تاپیکم بیننده نداشتم ولی بحثو حرفه ای نگه داشتم!!!ولی اینجا نه بیننده داره ، نه بحث حرفه ای...
a.REWER جون میشه کاربرد رو به من بگی؟

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
چقدر شما بحثاتون حرفه ایه!حالم بد شد !با اینکه من تو تاپیکم بیننده نداشتم ولی بحثو حرفه ای نگه داشتم!!!ولی اینجا نه بیننده داره ، نه بحث حرفه ای...
a.REWER جون میشه کاربرد رو به من بگی؟
منظورتون چیه ؟ ... :confused:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام دوستان.

کسی هست درباره ی "هرکول پوآرو قتل در جزیره سیدریفت"اطلاعاتی داشته باشه؟؟؟
دارینوس نوشته های این بازی رو هم فارسی کرده علاوه بر دیالوگ های فارسی و دفترچه راهنما....

من میخوام بگیرمش اما یکم اطلاعات میخوام

ممنون.

M0stafa

کاربر سایت
Sep 17, 2008
25
نام
مصطفی
سلام دوستان.

کسی هست درباره ی "هرکول پوآرو قتل در جزیره سیدریفت"اطلاعاتی داشته باشه؟؟؟
دارینوس نوشته های این بازی رو هم فارسی کرده علاوه بر دیالوگ های فارسی و دفترچه راهنما....

من میخوام بگیرمش اما یکم اطلاعات میخوام

ممنون.
من این بازی رو انجام دادم ، بله نوشته های بازی فارسی شدند و فکر کنم یک امکان به بازی اضافه شده بود به اسم انگشت جادویی که به شما در طول باز کمک میکرد !

ولی از نظر من زیاد بودن کاراکتر ها و بزرگ بودن محیط بازی باعث سردرگمی بازیکن و خسته شدن از اون میشه ! گرافیک مسخره بازی و تخم مرغی بودن هر چه تمام هرکول و راه رفتن مسخره اش هم اعصابمو خرد کرد!
با این که این بازی رو دارینوس به عنوان یک جایزه برای مسابقه اش به صورت مجانی به من داد ولی واقعا اصلا ازش لذت نبردم و هنوزم تمومش نکردم!
پیشنهاد میکنم فعلا دراکولا ی دارینوس رو بازی کنی ، شاید کمی آسون تر باشه ولی خب روان بودن بازی تو رو جذب میکنه (البته اگه یک ادونچر باز حرفه ای هستی شاید زیادی آسون به نظرت بیاد!) و گرافیک خوبی هم داره + اینکه موضوعش ، موضوع قتل در جزیره رو میخوره!
اگر هم باهاش حال نمیکنی شرلوک هلمز در برابر ارسن لوپن رو بازی کن. باز این بازی هم معماهاش متناسبه و آدم میدونه در طول بازی باید چیکار کنه و سردر گم نمیشه.

اماگفتم یکم بیشتر اطلاعات در مورد بازی مورد نظرت بدم:
کنترل بازی به صورت point and click هست و دید بازی به صورت سوم شخص.
کل بازی به صورت یک فلاش بک هستش که پوارو داره برای دستیارش هستینگز (؟) تعریف میکنه . به طوری که دستیارش باید کارها رو انجام بده و پوارو کارهاشو تایید کنه!(موضوع= -0-)

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
کسی شرلوک هلمز در برابر ارسن لوپن نداره برام بفرسته.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///

دوست عزیز.

تا چند وقت دیگه فروشگاه اینترنتی دارینوس راه میفته و قول داده به کاربرانش که به عنوان عیدی اونو براشون بذاره.فروشگاه خود دارینوس از همه جا معتبر تره فقط یکم صبر کن راه بیفته

برای اطلاعات بیشتر به تاپیک زیر تو دارینوس بروید:

http://www.darinoos.net/NPP/public_html/forum/index.php?showtopic=24028

(البته اینو خودم شانسی فهمیدم بعد به کاربران دارینوس هم آدرسشو دادم:biggrin1:)

موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر