طرفداران بازیهای Adventure

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
از كي تا حالا AC شده Adventure ??
24.gif

دوست عزيز بازي هاي Action / Adventure زمين تا اسمان با بازي Adventure فرق ميكنه.

رفیق خیلی فرقش نی :laughing:
بالاخره AC هم از خانواده ی Adventure هست دیگه:):):)

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
رفیق خیلی فرقش نی
بالاخره AC هم از خانواده ی Adventure هست دیگه
از کی تاحالا ژانگولر بازی شده ادونچر :)
اینجوریه
ژانگولر ادونچر مثل ac , pop ,reو تا حدودیdmc
اون وقت شما توی شرلوک هلمز یا نانسی درو یا سایبریا یا بلک میرور حرکات ژانگولر و کشتن زامبی و غیره میبینی؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
از کی تاحالا ژانگولر بازی شده ادونچر :)
اینجوریه
ژانگولر ادونچر مثل ac , pop ,reو تا حدودیdmc
اون وقت شما توی شرلوک هلمز یا نانسی درو یا سایبریا یا بلک میرور حرکات ژانگولر و کشتن زامبی و غیره میبینی؟

حالا بگو بینم منظورت از ژانگولر چیه رفیق؟:confused:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
ژانگولر یعنی اینکه بپره بالا و پایین ملق بزنه جفتک بندازه تیرندازی کنه از دیوار بره بالا و بعدشم گهگاهی 4 تا معما مانند حل کنه که میشه ژانگولر ادونچر یا همون اکشن ادونچر . :)

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
ژانگولر یعنی اینکه بپره بالا و پایین ملق بزنه جفتک بندازه تیرندازی کنه از دیوار بره بالا و بعدشم گهگاهی 4 تا معما مانند حل کنه که میشه ژانگولر ادونچر یا همون اکشن ادونچر . :)

بابت این راهنمایی کاملت ممنونم:cheesygri:cheesygri

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
دقیقا منم داشتم به همین فکر می کردم .
البته من از POP و TR خوشم میاد ولی هیچ موقع از زاویه فکری بهشون نگاه نمی کردم .
ادونچر یعنی تمام زندگی من
یعنی شرلوک هلمز
یعنی سایبریا و بلک میرور
یعنی فارنهایت،استیل لایف و ...;)

نمیدونم اسم بازی واقعا تغییر کرده یا نه ولی من یه جا دیدم همون عنوان Arsen lupin روش نوشته بود. میگم شما بازی کردی چجوریاس؟ بدرد بخوره یا فقط اسم شرلوک رو یدک میکشه؟
والا منم هنوز نتونستم درست بازیش کنم چون Imageش رو از دست دادم .
گرافیک که همونه . انتظاری بیش از این هم نمی رفت . باگ ها هم هموناس . کالاسکه ها بعضی وقتا اسب ندارن و حرکت می کنن و بعد یهو غیبشون می زنه .
اما معماها یخورده سخت تر شدن .
ولی بازم هیچی شرلوک اولی نمیشه که اول شخص بود و اشاره کلیک .
من نمی فهمم چرا کیبورد رو وارد ادونچ می کنن اینا !!!

Last edited by a moderator:

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام
ببخشید من یه سوال دارم:
برای انجام این سبک از بازی نیاز هست که به زبان انگلیسی مسلط باشیم؟دیالوگهاش از سبک RPG بیشتر هست؟

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
سلام
ببخشید من یه سوال دارم:
برای انجام این سبک از بازی نیاز هست که به زبان انگلیسی مسلط باشیم؟دیالوگهاش از سبک RPG بیشتر هست؟
می شه گفت شاید بیشتره و اینکه محور اصلی بازی دیالوگ هاس دیگه. اینکه با 4 نفر حرف بزنی و ته توی ماجرا رو در بیاری.
توصیه میکنم یکی از نسخه های سم و مکس و بازی چون به جز طنزش به دیالوگهای کاملا شاخ تری نصبت به بقیه داره . دایره لغات سنگینی داره . یعنی از کلمات ساده ای استفاده نشده.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
ز نسخه های سم و مکس
شر و ور خالص ! :D
مزخرف ترین دیالوگ های بامزه دنیای بازی رو همین سری تازه اش داره.

این استودیو خئوپس بازی جدید بیرون نداده ؟

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
البته اگر زبانت زیاد خوب نیست میتونی A Vampire Story رو هم امتحان کنی که نسبت به Sam n Max دیالوگ های سبک تری داره

M0stafa

کاربر سایت
Sep 17, 2008
25
نام
مصطفی

مشخصات
ناشر: Frogwares
نما: اول شخص ، سوم شخص
کنترل:Point-and-click, (کنترل با صفحه کلید)Direct control
پلتفورم: PC

توضیحات
بازی شرلوک هلمز در برابر جک قاتل یا Sherlock Holmes vs. Jack the Ripperاسمش خیلی از ادونچر باز ها را به خود جلب کرد.
فکر کنم اکثرا با بازی جک قاتل آشنایی داشتند که ما باید در نقش یک روزنامه نگار کارهای او را دنبال میکردیم.جک قاتل داستانی واقعی بود که درStill life نیز کمی به آن اشاره شد . حال این چه داستانی است که شرلوک هلمز را هی در برابر یک شخصیت معروف نقش منفی قرار میدهند ما نیز نمیدانیم! میگویید یعنی چه؟ نگویید که اسم بازی Sherlock Holmes versus Arsène Lupin را نشنیده اید !

داستان
سال 1888 ، لندن ، ناحیه وایت چپل : جرایم زنجیره ای وحشتناکی در ناحیه شرقی این منطقه اتفاق میافتند ، به قدری وحشناک که قطعه های اندامی از اجساد زنان مرده پیدا شده است . اداره پلیس اوقات سختی را میگذراند و باید دنبال سرنخ های مهمی بگردد در حالی که قتل ها ادامه دارد.در این هنگام شرلوک هلمز وارد میدان میشود و به دنبال سرنخ هایی در تاریکی میگردد ، او باید در خیابان های تاریک وایت چپل به دنبال فردی دحشتناک که مردم او را جک قاتل مینامند بگردد.در طی این ماجرای خوفناک ، شرلوک هلمز تلاش خواهد کرد که انگیزه کسی که در پشت چنین نام مستعار وحشت انگیزی پنهان شده را بفهمد و هویت واقعی او را کشف کند.

تصاویر

آخرین ویرایش:

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
درود

ببينيد قشنگيه بازي ادونچر بستگي داره كه شما چچجوري ارتباط بر قرار كني و حس همزاد پنداري داشته باشي

و صد البته بازي از فاكتور هاي قشنگي هم استفاده كنه

به عنوان مثال
Post Mortem
و ربطش با
Still Life

Black Mirorr
Lost
و سري هاي شرلوك خودمون
من به شخصه بازي ادونچرو فقط به زبان فارسي (دوبله) دوست دارم
البته براي معني چند Object يا متن گير ميوفتم و به ديكشنري مراجعه ميكنم
ولي در كل
فكر ميكنم نوع صدا و طرز بيان اون توي بازي و روال داستان بيشترين اهميتو داره
و بعد به صحنه ها و غيره (البته بيشترشون از پيش رندر شده هستن)
پس كسي كه قوه ي كنجكاوي بالا تري داره بيشتر ميل به بازي هاي ادونچر داره

M0stafa

کاربر سایت
Sep 17, 2008
25
نام
مصطفی
به عنوان مثال
Post Mortem
و ربطش با
Still Life
یکی از دوستان گفته بود که Still Life ، Post Mortem و still life 2 یک سه گانه هستند .
ولی واقعا اگه کسی در هنگام انجام بازی ادونچر از راهنما کمک بگیره 90% حال بازی رو نمیبره!
مثلا بعد از حل یک معمای سخت انسان بد جوری شارژ میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر