طرفداران بازیهای Adventure

Saba47

کاربر سایت
Mar 12, 2008
181
نسخه جدید شرلوک هلمزو بازی کردی اگه نکردی برو بگیر اسمش Nemesisه اگه اشتباه نکنم

اسم این بازی اول Sherlock Holmes vs Arsene Lupin بود. ولی بعد شد Nemisis . داستان هم رقابت معروف بین دزد حرفه ای و با شخصیت فرانسوی Arsene Lupin و شرلوک هلمزه.

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
اي بابا .
اين شرلوك نمسيسه چرا اينجاها پيدا نمي شه ؟
دلم لك زده برا يه ادونچر توپ از شرلوك هلمز .
البته الان دراكولا مي زنم .
خوبه .

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اسم این بازی اول Sherlock Holmes vs Arsene Lupin بود. ولی بعد شد Nemisis . داستان هم رقابت معروف بین دزد حرفه ای و با شخصیت فرانسوی Arsene Lupin و شرلوک هلمزه.
نمیدونم اسم بازی واقعا تغییر کرده یا نه ولی من یه جا دیدم همون عنوان Arsen lupin روش نوشته بود. میگم شما بازی کردی چجوریاس؟ بدرد بخوره یا فقط اسم شرلوک رو یدک میکشه؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
نمیدونم اسم بازی واقعا تغییر کرده یا نه ولی من یه جا دیدم همون عنوان Arsen lupin روش نوشته بود. میگم شما بازی کردی چجوریاس؟ بدرد بخوره یا فقط اسم شرلوک رو یدک میکشه؟
سلام بر دوستان
من بازي شرلوك هلمز جديد رو (فارسي از شركت دارينوس)گرفتم
بازي سبك اول شخص داره البته فكرنكنيد اكشنه چون دريغ از يك صحنه اكشن تو اين بازي
معما هاي بازي واقعا عالي هستند واگر دفترچه نداشته باشيد بعيد ميدانم بتوانيد ان را راحت تمام كنيد.
من اين بازي را تمام كرده ام وبه جرات ميتوانم بگويم كه عالي است.خريد ان را به همه توصيه ميكنم.

در ضمن به خودم براي ورود به اين انجمن خوش امد مگم چون طرفدار پروپاقرص اين بازي هايم

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
فقط ASSASSIN'S CREED فقط
از كي تا حالا AC شده Adventure ??
24.gif

دوست عزيز بازي هاي Action / Adventure زمين تا اسمان با بازي Adventure فرق ميكنه.

Alien87

Gold User
Dec 11, 2007
2,050
نام
علی
درود
Adventure سبک خیلی خوبیه...وقتی آدم یه معما رو حل میکنه... چه حالی میکنه!!!:love::cheesygri
من دراکولا، سایبریا و چندا دیگه رو بازی کردم ولی بهترین Adventure که بهم چسبید و وقتی بازی رو تموم کردم؛واقعا از تموم شدنش ناراحت شدم:(... still life بود!!!:love:
نسخه جدیدشم در حال ساخته...:love: تاریخ دقیق اومدنش رو کسی میدونه؟!!!;)(با این اینترنت ذغالی کی میخواد سرچ کنه!!:()

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر