طرفداران بازیهای Adventure

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان یه چندتا بازی ادونچر توپ معرفی کنین نگاه کنین من تقریبا فقط ادونچر میخرم به غیر از سبک های دیگه که اگه از اونا بخرم توپ هاشون رو میخرم مثلا تو فوتبال سری پرو رو میخرم یا در ریسینگ جویسد و ان اف اس من این ادونچر هارو بازی کردم خوشم اومده
the witcher
kane and lynch
gears of war
lost via domus
assasins creed
خلاصه اینا رو گفتم که بدونین ادونچر بازم یه چندتا توپش رو تو همین مایه ها معرفی کنین

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
نگاه کنین من تقریبا فقط ادونچر میخرم به غیر از سبک های دیگه که اگه از اونا بخرم توپ هاشون رو میخرم مثلا تو فوتبال سری پرو رو میخرم یا در ریسینگ جویسد و ان اف اس من این ادونچر هارو بازی کردم خوشم اومده
the witcher
kane and lynch
gears of war
lost via domus
assasins creed
خلاصه اینا رو گفتم که بدونین ادونچر بازم یه چندتا توپش رو تو همین مایه ها معرفی کنین
کاملا مشخصه که شما یه ادونچر باز خالص هستید!!:biggrin1:
یدونه فارنهایت رو بهت پیشنهاد میکنم و صد البته سایبریا !!
متاسفانه تو این سبکایی که گفتید نتونستم بازی به شما معرفی کنم!!
همین 2 تا رو بازی کنی دیگه بسه!!

amir code

کاربر سایت
Mar 18, 2008
1,344
نام
amir hosein
نگاه کنین من تقریبا فقط ادونچر میخرم به غیر از سبک های دیگه که اگه از اونا بخرم توپ هاشون رو میخرم مثلا تو فوتبال سری پرو رو میخرم یا در ریسینگ جویسد و ان اف اس من این ادونچر هارو بازی کردم خوشم اومده
the witcher
kane and lynch
gears of war
lost via domus
assasins creed
کاملا مشخصه که شما یه ادونچر باز خالص هستید!!:biggrin1:
یدونه فارنهایت رو بهت پیشنهاد میکنم و صد البته سایبریا !!
متاسفانه تو این سبکایی که گفتید نتونستم بازی به شما معرفی کنم!!
همین 2 تا رو بازی کنی دیگه بسه!!

prince.ali

کاربر سایت
Aug 9, 2006
297
نام
علی
خوب همین الن runaway 2 رو تموم کردم ولی اخرش ضده حاله بابا خیلی بد تموم میکنه
می خوام بازی secret files tunguska رو شروع کنم چه طوره؟

soheilsb

کاربر سایت
Sep 24, 2006
139
من از ادونچربازهای بسیار قدیمی هستم . اینها بهترین Adventure های عمر گیم کم بودن:

Zak McKracken and the Alien Mindbenders
Maniac Mansion
Police Quest Series
King Quest Series
Leisure Suit Larry Series
Day of the Tentacle
Future Wars
Gabriel Knight Series
Operation Stealth
Indiana Jones Series
Secret of Monkey Island Series
Loom
The Dig
Grim Fandango
Sam & Max Hit the Road
Full Throttle
Under the steel sky
Cruise for a Corpse
و ...

یادش بخیر. بهترین دوران گیم بود.

آخرین ویرایش:

masterweb

کاربر سایت
Jun 2, 2006
119
هی بچه ها ! ادونچر توپ اومده
شما چه ادوچر بازی هستین که OverClocked رو ندیدین ؟!؟! Screen Shot هاشو ببینید بشینید گریه کنید !
http://pc.gamezone.com/gamesell/screens/s29522.htm
OverClocked که نمیدونم چرا اینجا حرفی نشد ازش ! یه بازی اونوره ادونچره که تمومش کردم تو مایه های فارنهایته و خیلی تنوع داره بازیش و داستانش هم خیلی جالبه ! اما نمیدونم چرا اینجا کسی تاپیکی نزده و حتی جالبه بگم هیچ جا زیاد صحبت نشده از این بازی ... سایت ها هم امتیازا 7 دادن به این بازی در حالیکه این بازی خیلی بالاتر از این حرفاست بعد از فارنهایت چنین بازی نیومده !!! شاید چون ناشرش نا شناختست اینطوری شده !
دومیش که 2 هفته پیش دانلود کردم Dracula : Origin هست که خوبه بازی جالبیه !
Jack Kean هم که تو همین تاپیک گفتم میخوام بگیرم که گرفتم بازیش بسیار بسیار عالی هست و یه سیستم خوب داشته باشی گرافیگ باور نکردنی داره که باید ببینی فقط ! تو مرحله اولش وقتی بالای برج با 2 تا دزد گیر میکنی یه فضایی هست که واقعا احساس میکنی بالای برجی ... معما هاش هم خنده داره
بقیه ادونچر ها مزخرفه مثل Art Of Murder و the experiment
این 3 تارو بازی رو که گفتم اگه بازی نکردین همین امروز بخرید یه تابستون مشغولید !

احیانا اگه Overclocked نیومده تو ایران ( با اینکه من 1 ماه دانلود کردم ) اما اگه خواستین لینک تورنتش هست ( جالبه بدونید که فقط 1 فایل تورنت هست مربوط به این بازی و هیچ نسخه ی دیگه ای هم نیست !!!! من نمیدونم یه بازی آشغال رو حداقل 10 جا پخش میکنن اما این فقط 1 جا )
5.5GB هست که حتما دانلود کنید :
http://www.mininova.org/tor/1316186

آخرین ویرایش:

aliani

کاربر سایت
Sep 26, 2007
171
سلام
ميتونيد يه چند تا بازيه ادونچر مثل دراكولا بلك ميرر سايلنت هيل يا سايبريا از اين نوع دست بازيا معرفي كنين چون حسابي دنبال يه بازيه ادونچر حسابيم.(همين ديروز Dracula Origin رو تموم كردم خيلي حال داد)
از بازيهايي هم كه بايد هي بري اينور اونور با همه صحبت كني اصلا خوشم نمياد.(چون انگيليسيم خوب نيست)
خيلي ممنون

persian_carbuncle

کاربر سایت
Jun 1, 2008
133
من از بین بازی های Adventure که تاحالا بازی کردم از مجموعه بازی های Dracula بیشتر خوشم اومده
به نظر من بازی های Dracula 1,2 و Dracula Origin یه سری خصوصیات خوب داره و یه حالت مرموزی توی بازی هست که آدم رو جذب میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر