طراحي شخصيت

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,086
نام
آریا
احماد بیشتر سر بزن دلمون تنگ میشه !
--------
این چرا انقدر تلخه ؟! :biggrin1::(
اون حالت و سبک خونش خیلی باحال شده !
=============
بعضی ها میشناسن بعضی ها نه :)
مهدی جون یه توضیحی بده ! ما رو بیچاره کردی با این طرحهای عجیب غریبت ! :biggrin1:

jeyowich

کاربر سایت
Oct 4, 2006
355
نام
م.مهدي
اریا خان عرض به حضورت که این 10 نفر هر کدوم تو ضمینه خودشون جزو حیلگر ترین ها محسوب میشن یا همو ناقلا . که مربوط میشه به یه داستان در مورد مواجهه این ده نفر با یه کسی با نام مستعار sister murder :) که نهایتا سر همه رو زیر آب میکنه البته تصویری از اون یازدهمی داشتم که یادم رفت بزارم.
داستانش 2 تا برداشت داره یکی روایت جنایته و یه برداشت دیگه طنز هستش که متفاوته
خودم از این کلاه کجه خوشم میاد چون در هر دو داستان سرگذشت داغونی داره

این بود انشائ من در مورد طرحم:biggrin1:

احماد خان هم که مثل همیشه طرح هاش حرف نداره تشکر فراوان . از فریدون هم تشکر میکنم بابت طرح هاش

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود ب همه هنر دوستان :biggrin1:
KINDMAN جون ممنون از تعریفت. خسته گیم در رفت. اسپولییر پائین صحبت کوچولوی با شما.
راستی فریدون خان نگفته بودی اینکاره ای!؟
من از هر انگشتم یک هنر میباره :blushing:، اما امکاناتش، وقتش، حال و حوصله شو ندارم. شرمنده همه، کسی بد برداشت نکنه، تعریف از خود نیستا! ولی مُعرق کاری هم بدلم. حالا چقدر؟ باید یکم صبر کنی یک دوربین با کیفیت گیرم بیاد براتون عکسش رو بگذارم.
لولو خرخرت هم که شبیه کاراکترهای CONDEMNED2 و حتی بایوشاک شده.من گفتم ازت خوشم اومده پس الکی نبوده!
والا هنوز نفهمیدم چطور و چرا این صورتک همیشه تو ذهنم بوده؟.
mahsa جون چی و چطورش فرقی نداره، شما فقط بگذار :biggrin1:.
ممنون از همه دوستان که این تاپیک رو زنده نیگه میدارن. بنده هم سعی میکنم اخرین کارم رو که فعلا نصفه نیمه ست تموم کنم. وقتم کمه، یکمم چشمام درد میکنه، بازی کردم هم که دیگه جای خودش، خلاصه یه فکری به حالش میکنم. مشکل اصلی اینکه همیشه چند تا ایده با هم به ذهنم میرسه و برای اینکه اکثرا چند تا کار رو دستم میمونه.
طراح اصلی رو که چند روز دیگه براتون میگذارم حکم ":biggrin1: سولپرایز :biggrin1:" داره اما باید بگم که یک طرح اعظیم ( البته بیشتر به " لغمه گنده تر از دهان " میخوره تا اعظیم ) از Kane شخصیت مورد علاقه من در سری کم نظیره Legacy of Kane ـه که از اول بهمن ماه روش کار کردم.
با هم از تمام دوستان تشکر میکنم.

Ehy18

کاربر سایت
Sep 28, 2005
200
نام
احماد
سل آم
آریا ، مهدی و بقیه بچه ها... خوشحالم که باز دیدمتون...
-------
سعی میکنم بیشتر سر بزنم ، شما ام بیشتر کار بذارید...خوشحال میشم وقتی کارای بچه ها رو میبینم اینجا...
-------
mmm

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
مهدی جون:
مهدی جون دستت مرسی.
قضیشونم بنظر خیلی جالب میرسه:love:.
داستان من غم انگیزه ولی هیچ وقت نوشته نشده!
لینکش تو امضام هست....
فریدون عزیزم:
من از هر انگشتم یک هنر میباره :blushing:، اما امکاناتش، وقتش، حال و حوصله شو ندارم. شرمنده همه، کسی بد برداشت نکنه، تعریف از خود نیستا! ولی مُعرق کاری هم بدلم. حالا چقدر؟ باید یکم صبر کنی یک دوربین با کیفیت گیرم بیاد براتون عکسش رو بگذارم.

چقدر منو تا با هم تفاهند! (همون تفاهم) داریم فریدون!
منم معرق کار بودم یه زمانی و چندتایی کار دیگه در حد هویج بلدم ولی همه کاره هیچ کاره!:cheesygri(با تو نبودما:blushing:)
والا هنوز نفهمیدم چطور و چرا این صورتک همیشه تو ذهنم بوده؟.

اولا که همیشه این جور طرح ها ترسناک بوده و هست.
دوما منظور من این بود که ذهنت خلاقیت از خودش ول میکنه نه اینکه تو کپی کردی!!!:love:

ضمنا شدیدا منتظر سولپرایز! اعظیمت! هستم.
ببینم چیکار میکنی...
راستی سن خودتم بهم بگو میخام ببینم چقدر دیگه تفاهم داریم!(من یه مادر بزرگ دارما.خواستی یه ندا بده.اخه ازت خوشم اومده:cheesygri)
احماد جان کار تو هم حرف نداره.استیل هنری خاصی داری که خیلی جالبه:love:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام
بازیرایانه رو گرفتم دستم و یکی از طرحهای توشو با پینت نقاشی کردم:blushing:
2449qas.jpg

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
سلام
بازیرایانه رو گرفتم دستم و یکی از طرحهای توشو با پینت نقاشی کردم:blushing:
2449qas.jpg

طراحیت واقعا زیباس فقط در یک کلام ::eek::eek:
من روی ورق قشنگ میکشم . اما paint هر کار میکنم بیخود و یه چیز خیالی در میاد .
مهسا یک پیشنهاد دارم میتونی یه آموزش بنویسی بذاری توی سایت ما هم از دانشهای نقاشیت کمی استفاده کنیم .:biggrin1::biggrin1:
تبریک میگم . برای بقیه رو ندیدم و این تاپیک هم همین الان دیدم خودم هم یک شخصیت درست میکنم و میزارم اینجا .

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,308
نام
ماکان
دوستان من همونطور که قبلا هم گفتم علاقه شدیدی به ساخت CG دارم و دارم به صورت علمی و رسمی ئرس های مربوط به علم Character Designing رو میخونم و از انجایی که دیوانه وار به اساطیر و خدایان ایرانی علاقه دارم سعی در خلق تمامی این عزیزان کرده ام هم به صورت Cocept Art از ایده هام و هم به صورت CG های حرفه ای.از تخت جمشید و هما هم زیاد کار کردم و یک بار قصد داشتم من + دوستان تخت جمشید رو به صورت 3D بازسازی کنیم که کمبود امکانات و نبود پشتیبان مالی ...

خیلی از کار هام رو برای استادم نومورا E-Male کردم که ایشون واقعا کمک های زیادی رو بمن کردند و نتیجش خفن ترین کارم یعنی نبرد امشاسپندان و اهریمن در نخستین تازش اهریمن شد که تو سایت CGDesigner هست...

از اینجور کارها رو میشه تو این تاپیک گزاشت؟ یا حتما باید طرح های کارکتر های بازی ها باشه؟

پ.ن:حیف که در ایران کلاس های ساخت CG نیست و استعداد ایرانی ها به هدر میره.راستی اینو گفتم یاد یک کاریکلماتور از استاد شاپورافتادم:

انقدر ارزوهایم را به گور بردم که دیگر جایی برای جسدم نماند...

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
طراحیت واقعا زیباس فقط در یک کلام ::eek::eek:
من روی ورق قشنگ میکشم . اما paint هر کار میکنم بیخود و یه چیز خیالی در میاد .
مهسا یک پیشنهاد دارم میتونی یه آموزش بنویسی بذاری توی سایت ما هم از دانشهای نقاشیت کمی استفاده کنیم .:biggrin1::biggrin1:
تبریک میگم . برای بقیه رو ندیدم و این تاپیک هم همین الان دیدم خودم هم یک شخصیت درست میکنم و میزارم اینجا .

مرسی خیلی لطف داری
اخه کار خاصی نمیکنم فقط موقع کشیدن دقت میکنم و از قابلیتهای پینت استفاده میکنم:biggrin1:
از اینجور کارها رو میشه تو این تاپیک گزاشت؟ یا حتما باید طرح های کارکتر های بازی ها باشه؟
گفتن فقط تاپیک رو زنده نگهدارید هر چی میخواید بگذارید بقیه خوشحال میشن ببینن

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
سلام

ببخشید که سطح تاپیک رو با نقاشیام پایین میارما :blushing:

نتیجه ی یه کلاس ِ خسته کننده ! : :arrowd:

4ixzdt.jpg

http://i27.tinypic.com/4ixzdt.jpg

http://vspics.phpnet.us/image/258.jpeg

بازیرایانه رو گرفتم دستم و یکی از طرحهای توشو با پینت نقاشی کردم
حالا نمیشد بذاری رو میز نقاشی کنی !؟ :)
نمیدونستم با پینت هم میشه همچین کارایی کرد :eek:

احماد
میگم یه طرح طبیعی خارج از این سبک هنریت نمیکشی ؟ با مدادی چیزی !؟ مثل سعید که کشیدیش خیلی جالب شده بود :)

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
درود ب همه
KINDMAN عزیزم:
از طرف من بگو: میخوامتبا تمام ـه خاطراتت :biggrin1:. اون هم بچشم. راستی دوربین درست درمون گیرم امد چند تا نمونه کار از معرق برات میزارم ببینی ( ببینید ) چطوره.
مهسا جون عجب چیزی بود!!. 3D بلدی؟!. دست و استین بالا حتما موفق میشی.
Cloud Strife جان "من آنم که Uncharted بُود اژدها" :D. به جای این همه توضیح یه چشمه رو میکردی.
وحید جون این دُخمله کیه :biggrin1:!. کارکتر بازی که نیست، هست؟!.

پ.ن. از ترس GTA IV دارم به سرعت رو طرح اخریم کار میکنم. یکی دو ساعت کار داره احتمالا.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
دوستان فقط نخندید : :biggrin1: اولین کارم هست بنام :
حسنی در سرمین عجایب : ( قسمت اول )
2qsz59l.jpg

بزودی : آلیس و لوبیای سحر آمیز !

آخرین ویرایش:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
وحید جون این دُخمله کیه !. کارکتر بازی که نیست، هست؟!.

چکاره دخمله مردم داری ؟! :biggrin1:

بابا این که عکس معروفیه . تو همه سایت ایرانی ها هست کوچیکش .
تو بیمارستان ها هم فکر کنم باشه که میگه سر و صدا نکنید و اینا :biggrin1:
رو جعبه محصولات آرایشی و . . .

بیا این اصلشه
http://i31.tinypic.com/2uj4mmc.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر