صفحه سفید xbox و ارور کد

monaldo200

کاربر سایت
Dec 16, 2010
17
سلام دوستان منم همین مشکل رو دارم درایوم دیروز باز کردم liton بود اما مشکل من اینجاست که هیچ آپدیتی رو نمیگیره حتی آپدیت خود دی وی دی که باعث این قضیه شد رو هم نمیگیره دیگه دارم کلافه میشم یعنی امکان داره بخاطر یه آپدیت کنسول کلا بلا استفاده شده باشه ؟
کنسولم تا همین دیروز صبح مثه ساعت کار میکرد بعد بازی dead island رو گذاشتم که آپدیت خواست منم ok کردم این شد روزگارم
هر راهی که دوستان گفتن من امتحان کردم نشد که نشد :((

آخرین ویرایش:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
خیلی ممنون از جوابت.

دومی رو همون دیروز امتحان کردم و نشد.

الان بهش زنگ میزنم و درمورد Spoof میپرسم، احتمالا از همین باشه، چون (تا جایی که اطلاعاتم قد میداده) کاری نبوده که من انجام نداده باشم.
خواهش می کنم

شما فایموار رو اوریج کردین؟
بعضی وقتیا باید اوریج کنی تا ارور رد بشه

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
خواهش می کنم

شما فایموار رو اوریج کردین؟
بعضی وقتیا باید اوریج کنی تا ارور رد بشه

آره، اینکار رو هم کرده بودم. برای همین اینقدر تعجب میکنم که چه گیری داده.

ویرایش: الان پرسیدم، با dead island آپدیت کرده. روی اون چه دشبوردی هستش؟

آخرین ویرایش:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
آره، اینکار رو هم کرده بودم. برای همین اینقدر تعجب میکنم که چه گیری داده.

ویرایش: الان پرسیدم، با dead island آپدیت کرده. روی اون چه دشبوردی هستش؟

ویرایش: B3DA ورژن درست رو گفتن.

درایو عوض نشده بود؟
کابل ساتای درایو رو یه چکی کنید

خیلی عجیبه این دستگاه

آخرین ویرایش:

b3da

کاربر سایت
May 20, 2009
703
نام
عـلیـــــرضــا
روی Dead Islan آپدیت 599 هستش
از 2 بازی قبلش هم این آپدیت ها رو بازی بود

حالا یه کاری کن تا درست شه
اول کد آپدیت رو کامل بده به من
دوم اینکه این آپدیت و این آپدیت رو امتحان کن
درست میشه هومن جان

" جسارت بنده رو ببخش استاد "
;;)

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
اینکاری که الان میگم خودم 16-17 بار تست کردم جواب داده.از موقعی که dead island اومد دستگاه های زیادی واسم اومد که این مشکلو داشتن.
اول درایو رو به Lt 1.91 فلش کنید (لازم نیست قبلش فریمور اورج بشه)
بعدش دیسک بازی dead island یا بازیی که باعث شده این مشکل پیش بیاد رو تو کنسول بزارید و کنسول رو خاموش کنید.
تو مرحله سوم دکمه sync رو نگه دارید و کنسول رو روشن کنید.(تا موقعی که کنسول کاملا روشن نشده دکمه sync رو ول نکنید)
بعدش اتوماتیک اپدیت کامل میشه.
امیدوارم این روش واسه شما هم جواب بده

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
اینکاری که الان میگم خودم 16-17 بار تست کردم جواب داده.از موقعی که dead island اومد دستگاه های زیادی واسم اومد که این مشکلو داشتن.
اول درایو رو به Lt 1.91 فلش کنید (لازم نیست قبلش فریمور اورج بشه)
بعدش دیسک بازی dead island یا بازیی که باعث شده این مشکل پیش بیاد رو تو کنسول بزارید و کنسول رو خاموش کنید.
تو مرحله سوم دکمه sync رو نگه دارید و کنسول رو روشن کنید.(تا موقعی که کنسول کاملا روشن نشده دکمه sync رو ول نکنید)
بعدش اتوماتیک اپدیت کامل میشه.
امیدوارم این روش واسه شما هم جواب بده

خسته نباشی عزیز . بحث ما سر اینه که ما همه ی اینکارارو میکنیم ولی درست نمیشه وگرنه که این رو که میدونستیم

amir_amir_amir

کاربر سایت
Sep 8, 2006
49
هنوز کسی نتونسته این مشکل رو حل کنه منم با همین بازی بدبخت شدم یکی گفت 35 تومن هزینه ش میشه که راه بیفته خیلی هم میگن باید صبر کنی تا فلان اپدیت بیاد من همه امیدم به اورجینال کردن فیرمور بود حالا دوستان میگن این راه هم جواب نمیده ! یعنی چی پس باید چه کار کنیم اخه دکمه سینک و این حرفا هیچ کدوم جواب نمیده خودتونو خسته نکنید

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
دوستان منم همین مشکل رو دارم هرکاری هم میکنم درست نمیشه

اینم کد ارور :

status code : 23EF - 3151 - 2200 - 0700 - C000 - 0034

---------- نوشته در 12:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:19 PM ارسال شده بود ----------

دوستان راهش رو فهمیدم دوستانی که مثل من این ارور رو دارن update شماره 12625 رو از طریق usb بزنن مشکلشون حل میشه

با تشکر فراوان از اقا علیرضا (b3da)

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
اقایون برای رفع این مشکل 4تا update هست

12625
13146
13599
12611

با یکی از اینا کارتون راه میفته

من با فلش انجام دادم وتا حالا 5 تا دستگاه رو درست کردم

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,648
نام
محمد
دوستان یه سوال حیاتی :D
من الان آپدیت بازی Gunstringer رو که انجام دادم همین Error کذایی اومد :D کدش هم اینه:

0013C0000F008800335A3151

درایو کنسولم BenQ هست و Firmware ـش هم iXtreme non Stealth 1.4، خواستم ببینم امیدی بهش هست یا نه :D در ضمن امکان بردن به تعمیرگاه واسم وجود نداره ولی خودم کار فنی و اینا یه کم بلدم. ممنون میشم اگه یکی از دوستان توضیح بده اگه بخوام اینو به LT+ 1.9 ارتقا بدم (اگه بشه ارتقا داد البته :D) دقیقا باید چه مراحلی را طی کنم. در ضمن DVD Key و این چیزها رو هم ندارم و کنسول از اول همون 1.4 روش بود (سه سال و نیم پیش خریدم تقریبا) و تا حالا آپدیت سخت افزاری نشده و فقط آپدیت نرم افزاری شده.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
دوستان یه سوال حیاتی :D
من الان آپدیت بازی Gunstringer رو که انجام دادم همین Error کذایی اومد :D کدش هم اینه:

0013C0000F008800335A3151

درایو کنسولم BenQ هست و Firmware ـش هم iXtreme non Stealth 1.4، خواستم ببینم امیدی بهش هست یا نه :D در ضمن امکان بردن به تعمیرگاه واسم وجود نداره ولی خودم کار فنی و اینا یه کم بلدم. ممنون میشم اگه یکی از دوستان توضیح بده اگه بخوام اینو به LT+ 1.9 ارتقا بدم (اگه بشه ارتقا داد البته :D) دقیقا باید چه مراحلی را طی کنم. در ضمن DVD Key و این چیزها رو هم ندارم و کنسول از اول همون 1.4 روش بود (سه سال و نیم پیش خریدم تقریبا) و تا حالا آپدیت سخت افزاری نشده و فقط آپدیت نرم افزاری شده.

ماله منم همینجوری شد درایوم بنکیو بود و 1.4 هم روش و با اپ 13599 که روی بازی که تو هم گرفتی هست اینجوری شد ولی کد ارورش یادم نیست من که با ریختنه 1.9 درست شد و اپدیته 13599 کامل بعدش نصب شد .... شما هم 1.91 بریز درست میشه ( یا داشبورد 13599 رو دانلود کن بعد رو سی دی بزار تو دستگاه من شنیدم مشکله بعضی ها اینجوری حل شده )... از شانستم درایوت بنکیو هستو اپدیتش خیلی بی دردسر تر از بقییه .... http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=22600

• Like
Reactions: Frobary

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
من 10 دستگاه دارم با این روش ها درست نشد...مثل اینکه فقط رو بعضی ها جواب میده..1.91 هم زدم فقط جند ثانیه میخونه باز آپدیت نمیکنه

mskm82

کاربر سایت
Dec 2, 2010
312
نام
Moh3n
واسه اینه که دستگاهت از حالت کبی خور خارج شده

LT 1.91 رو بریز درست میشه

ولی قبلش یادت باشه که از طریق USB
13599 رو نصب کنی که اخرین ورژن هست و بعد LT کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟