صدای شدید فن کارت گرافیک

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
سلام من کارت گرافیکم فنش جدیدا صدای خیلی زیادی میده و اعصابم رو خورد کرده . چطوری میتونم کاری کنم که صدا نده ؟ آخه درش هم کاملا بسته و نمیشه به فنش دسترسی پیدا کرد !!!!!

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
382
نام
mehrdad
سلام من کارت گرافیکم فنش جدیدا صدای خیلی زیادی میده و اعصابم رو خورد کرده . چطوری میتونم کاری کنم که صدا نده ؟ آخه درش هم کاملا بسته و نمیشه به فنش دسترسی پیدا کرد !!!!!
کارت گرافیکت چیه عزیز کامل بنویس !!!؟

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
نه اصلا . صداش بیشتر مثل این میمونه که شل شده !؟ یعنی وقتی با انگشت یکم بهش فشار میارم صداش درست میشه اما باز دستم رو بر میدارم صدا میده

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
382
نام
mehrdad
نه اصلا . صداش بیشتر مثل این میمونه که شل شده !؟ یعنی وقتی با انگشت یکم بهش فشار میارم صداش درست میشه اما باز دستم رو بر میدارم صدا میده
احتمال میدم که فن داخل قاب (case) گرافیکت شل شده ! فن ها معمولا بعد از مدتی کار کردن شل میشن (اگه تحت فشار میزاریش درست میشه احتمال 90% از همون قاب هست ) زیاد نگران نشو چیزی نیست :). اگه بلد نیستی بازش کنی یا چِکش کنی ببر سخت افزاری ها یا نمایندگیش). یک آچار کشی میکنن درست میشه ;).

mehrdad486

کاربر سایت
Oct 8, 2009
382
نام
mehrdad
1چیز دیگه هم هست اگه زیاد از حد سفتش کنی ممکنه فن گرافیکت درست کار نکنه یا گیر کنه که در این صورت به ضرر گرافیکته در هر صورت مواظب باش چون گرافیکه عالیه.

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
احیانا دیدی با این کارا درست نمیشه یه کولر بگیر براش .
VF3000_b_04.jpg
این Zalman به 5850 و 5870 میخوره.خفنه نه؟:-o:d

• Like
Reactions: ..............

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
ممنون . همین الان بی خوابی به سرم زد نشتم کارت گرافیک رو باز کردم و همه پیچ هاشو هم باز کردم اما آخر سر بازم قابش جدا نشد . نمیدونم به کجا گیر داره ولی حدود 2 ساعت باهاش ور رفتم که ببینم به کجاش گیر داره اما چیزی دستگیرم نشد .

مشکلش اینه که فن به کاور کارت برخورد میکنه و باعث ایجاد صدا میشه

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
مشکل من هم دقیقا همینه
وقتی صدا میده با مشت میکوبم به گرافیک درست میشه

کار از این حرفها گذشته . فضایی که فن داخلش قرار داره خیلی کوچیکه و از اون طرف هم که نگاه میکنم چسبیده به کف و از این طرف هم تا برعکس میکنم میخوره به دیواره های بیرونی و صدا میده!

sharpy

کاربر سایت
May 24, 2009
11
این قضیه خیلی رو عصابه
به خاطر همین مجبورم در کیس رو باز بزارم تا هر وقت صدا داد فنش رو دست کاری کنم
نمیشه روغن یا یه چیز بزنیم به فن شاید صداش قطع شد :(

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
غیر از اینا که گفتن دو احتمال دیگه هم هست یکی اینکه فنش خاک و اشغال گرفته باشه که در این صورت باید بازش کنی و تمیزش کنی
احتمال دوم اینه که موقع کارهای سنگین مثل بازی کارت داغ میکنه و دور فنش میره بالا و به صدا در میاد که باید دو کار انجام بدید یا نزارین دماش بره بالا و هر دفعه استراحتش بدید
کاره بعدی اینه که یه سیستم تهویه ی کیس را قوی کنید که داخل خنک بمونه
اینا برا دوستانی که مشکل مشایهی دارن گفتم

stuo

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2
نام
حسن
سلام دوستان من کارت گرافیکم فنش جدیدا صدای خیلی زیادی میده .چطوری میتونم کاری کنم که صدا کم شه؟
کارت gt 240

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر