صحبتهای فارسی در کشتی کج 360 !

VIGO

کاربر سایت
Mar 18, 2007
38
نام
Niko Bellick
سلام دوستان،

دیشب داشتم بازی SmackDown! vs. RAW 2007 رو با 360 بازی می کردم، در حالت Season Mode که حالت تعقیبی بازی هستش.

اتفاق عجیبی افتاد، بعد از شکست Edge در یکی از مسابقات با یکی از سوپراستارهای زن (Candice) در یکی از دموهای وسط مسابقات روبرو شدم که طی یک مشاجره لفظی منو به یک دختر با لباس بیکینی با طرح پرچم آمریکا تبدیل کرد اما صدای کلفت مردونه و حرکات مختص سوپراستاری که ساخته بودم هنوز وجود داشت.
جادوگری توی کشتی کج دیگه ندیده بودیم :confused:

در مسابقه بعدی که دختررو شکست دادم با چوب جادویی که دستش بود منو به حالت اولیه برگردوند اما Edge رو جادو کرد. و Edge با دیالوگهای زیر منوشدیدا متعجب کرد:

- What the ... . اِ اِ ، من چرا دارم این جوری صحبت می کنم، این که صدای من نیست، اینجا چه خبره من سردر نمیارم...

جالبه که لحجه ی خاصی هم داشت. :biggrin1:

در دموی بعد از مسابقه بعدی دوباره شروع کرد به حرف زدن :

- من از این وضعیت خسته شدم، خودمم نمیفهمم چی دارم میگم.

که زنه تبدیلش کرد به Boogey Man که اونم فارسی صحبت می کرد. /:)

بعد هم از اونجا که ساعت 4 صبح بود خوابم میومد خوابیدم !!! :biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خدايش راست مي گي؟؟//

من كه فكر كنم توهم زدي اخه 4 صبح بوده
همون به احتمال زياد توهم زدي داشتي خواب ميديدي

A.Wake

کاربر سایت
Aug 27, 2007
52
حالا چرا یک Boogey man فارسی زبان بوده چرا فرشته فاری زبان نبوده . کاملا مشخص بوده که خواستن مارو تحقیر کنن . :mad: واقعا که . یانکی های بدقواره .

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
ببینید بزارین یه توضیح بدم:

اون صدایی فارسی که شنیدید مربوط به یکی از سوپراستارهای کشتی کج به نام Diavari که عرب هست. بعد اون ماجرایی رو که میگین من هم رفتم اون جادوگره اونو تبدیل میکنه به یکی دیگه که قیافش یه چیز میشه و صداش میشه صدای Diavari ! اگه همون اولای کارش هم دقت کنید یک مسیج از طرف Diavari دریافت میکنید که اگه انتخابش کنید واستون حرف میزنه ( منظورم اینه که مسیج صوتی بود )
یعنی صدای ایرانی مربوط میشه به همون Diavari که منیجرش وقتی میخواد صحبت کنه ایرانی حرف میزنه !
خبرهای جدید هم از بازی SVR 2008 اومده که صداهای ایرانی هم در اون هست که مربوط میشه به همین Diavari و تکه کلامهای سوپرستارها...

حالا چرا یک Boogey man فارسی زبان بوده چرا فرشته فاری زبان نبوده . کاملا مشخص بوده که خواستن مارو تحقیر کنن . واقعا که . یانکی های بدقواره .

ببینید اونا نخواستن مارو تحقیر کنن ! گفتم که اون فرشته یه نفرو جادو کرد که صداش مربوط به Diavari فارسی زبان شد و قیافش شد Boogeyman !

موفق باشید...

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
دوستان لطفآ اگر در مورد چيزي اطلاعات نداريد در مورد اظهار نظر نكنيد!

در دنياي كشتي كج(كمپاي WWE ) يك سوپراستار ايراني وجود داره به اسم خسرو ديوي يا داوري(انگليسي به نظر ميرسه كه مينويسن داوري ولي توي ويدئوي ورووديش به فارسي مينويسه ديوي! متولد تهران هم هست)
اون جايي هم كه كندايس ميشل "اج" رو جادو ميكنه در واقع لهجش ميشه لهجه ي خسرو. اين خسرو در اين بازي(SVR 07) هم قابل بازي هست! همچنين تو رينگ كشتي كج هم بعضي اوقات فارسي حرف ميزد. مثلآ يادمه 2 سال پيش با يه عرب ميومد تو رينگ و منيجرش بود. اون وقت يه بار كه ممد حسن(اسم عربه محمد حسن بود) يه بازي با بيگ شو و جي بي ال و بوكرتي و ... داشت(6 نفره) اومد وسط رينگ ايراني گفت: "شما هيچ كودومتون نميتونيد به حسن دست بزنيد!" اينجا بود كه من از خنده منفجر شدم! بعدش هم بروبكس ممدحسن و خسرو رو جفتي گرفتن زير بار كتك و از رينگ انداختند بيرون!(كل كلهاي قبل از مسابقه بود...) يه بار هم تو يه بازي ديگه خسرو گوشه ي رينگ واستاده بود هي ميگفت حسن بزنش حسن بزنش!

الآن هم فكر كنم هنوز خسرو تو WWE باشه. برين تو WWE.com در بخش سوپراستارها ميتونيد پيداش كنيد ولي كلآ چهره ي منفوري هست...

آخرین ویرایش:

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
دوستمون راست مي گن منم 6 ماه پيش اين قسمتو رد كردم دقيقا همين چيزا كه گفته اتفاق مي افته اما نفهميدم منظورشون تحقير بوده يا همين طوري باسه دلخوشي
اما يه جوري رفتار ميشه كه انگار ضايع ترين زبان دنيا فارسي هست اخه زن جادوگر به عنوان تنبيه زبانشو تغيير مي ده:-"

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
عزیزان، شما مشکلتون اینه که اصلاً متوجه نیستید چی بازی میکنید، خسرو دیاوری (یا بقول خودشون داواری) مثلاً یک ایرانی - امریکائیه که البته اصالتاً عرب - امریکائیه. نقشش تو WWE اینه که مثلاً مسلمونه ایرانیه. اینجا که این اتفاق می افته کندیس میشل مثلاً یک چوب جادوئی داره میزنه تبدیلت میکنه مثلاً به بوگی من، حالا تو سناریویی که من بازی میکردم با کاراکتر خودم این بود که منو مثلاً تبدیل به بوگیمن کرد، صدای Edge رو هم با جادو با صدای داواری عوض کرد و ... هیچ توهینی هم به کسی نیست اون نکبت خسرو فارسیم بلد نیست چهارتا کلمه بلده هر دفعه که میاد تو رینگ پشت سر هم میگه... تو البته شو اصلی یعنی اونی که از تلویزیون ملی امریکا هر دوشنبه پخش میشه (RAW) یا قدیما تو شو جمعه ها (SmackDown!) وقتی میومد تو رینگ همینجوری بود...

- من اومدم که به شما امریکائی نفهم کله خر بگم که من کله پوکت میکنم تو اون کلت میزنم...

یا مزخرفاتی از این قبیل... من هر هفته هم RAW رو میبینم هم SmackDown ... فوری با مسائل ناسیونالیستیک برخورد نکنید و موضع گیری نکنید...

navid_riot

کاربر سایت
Jul 24, 2007
390
نام
Navid
این هم برای دوست داران کشتی کج
جمعه شب ها شبکه ی NT1 ساعت 11:45 به بعد بازی های Smack down رو میزاره
شنبه شب ها از همین شبکه ساعت 10:30به بعد بازی های RAW رو میزاره
ساعت هاش دقیق نیست اما از این ساعت به بعد بزنین 100٪ میده

یک سوال مگه great khalli هندی نیست پس چرا تو دموی Smack down VS Raw 2007 با خسرو دیویه

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
این هم برای دوست داران کشتی کج
جمعه شب ها شبکه ی NT1 ساعت 11:45 به بعد بازی های Smack down رو میزاره
شنبه شب ها از همین شبکه ساعت 10:30به بعد بازی های RAW رو میزاره
ساعت هاش دقیق نیست اما از این ساعت به بعد بزنین 100٪ میده

یک سوال مگه great khalli هندی نیست پس چرا تو دموی Smack down VS Raw 2007 با خسرو دیویه

برای اینکه مثلاً خسرو اینو از جنگلهای پونجابی تو هند پیداش کرده آوردتش امریکا. اولین بار گریت خالی (کالی) رو خسرو به WWE آورد. خوب راستش مثلاً...

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
عزیزان، شما مشکلتون اینه که اصلاً متوجه نیستید چی بازی میکنید، خسرو دیاوری (یا بقول خودشون داواری) مثلاً یک ایرانی - امریکائیه که البته اصالتاً عرب - امریکائیه. نقشش تو WWE اینه که مثلاً مسلمونه ایرانیه. اینجا که این اتفاق می افته کندیس میشل مثلاً یک چوب جادوئی داره میزنه تبدیلت میکنه مثلاً به بوگی من، حالا تو سناریویی که من بازی میکردم با کاراکتر خودم این بود که منو مثلاً تبدیل به بوگیمن کرد، صدای Edge رو هم با جادو با صدای داواری عوض کرد و ... هیچ توهینی هم به کسی نیست اون نکبت خسرو فارسیم بلد نیست چهارتا کلمه بلده هر دفعه که میاد تو رینگ پشت سر هم میگه... تو البته شو اصلی یعنی اونی که از تلویزیون ملی امریکا هر دوشنبه پخش میشه (RAW) یا قدیما تو شو جمعه ها (SmackDown!) وقتی میومد تو رینگ همینجوری بود...

- من اومدم که به شما امریکائی نفهم کله خر بگم که من کله پوکت میکنم تو اون کلت میزنم...

یا مزخرفاتی از این قبیل... من هر هفته هم RAW رو میبینم هم SmackDown ... فوری با مسائل ناسیونالیستیک برخورد نکنید و موضع گیری نکنید...

ببخشید مگه من چی بهشون گفتم؟!! من هم همینطور که شما گفتی بهشون گفتم !

راستی بهتر نیست یه تاپیک درباره کشتی کج بزنیم؟!!!

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
اين يارو(خسرو) هميشه سر بار يكيه.....يه زماني هم با كينگ كونگ! (مارك هنري) ميومد تو رينگ و منيجرش بود.
راستی بهتر نیست یه تاپیک درباره کشتی کج بزنیم؟!!!
موافقم!

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
یادش بخیر زمان ما Macho man و Hulk Hogan و Diesel و Bret Hart و ... خیلیها بودن(بعضیاشونم هنوز هستن) اون زمانا اسمش WWF بود. یادش بخیر... خلاصه هر چقدر اون موقع حال میکردم الان دیگه حال نمیده. یه یارو ایرانیه هم بود با پرچمه شیر و خورشید میومد وسط اسمش Iron Sheik بود. شنیدم یارو بادیگارد شاه بوده قبل از انقلاب(بیخیال دیگه بحث سیاسی شد). اونم شخصیت منفوری داشت! ولی خدائیش ایرانیها همه جا هستن. اگه یه روز رفتین قطب شمال مطمئن باشین یه چند تا ایرانی به پستتون میخوره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر