شینجی میکامی ایده هایی نو برای سری dino crisis و god hand دارد

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
lecp_timthumb.php.jpg

درود

خالق سری بازی رزیدنت اویل و اویل ویتین اعلام کرده است که ایده هایی جدید برای ساخت قسمت های جدید داینو کرایسیس و گادهند دارد. اما کاری نمیتواند بکند چون حق

ساخت این عناوین دست کپکام است

او طی مصاحبه ای در مراسم GAME LAB 2015 در اسپانیا اشاره کردند که ایده های جدید برای سری داینوکرایسیس و گاد هند دارد.

به عنوان مثال او میخواهد عناصر بازی های نقش افرینی را به گادهند بیاورد.

با این وجود حق ساخت این عناوین دست شرکت کپکام است مگر اینکه میکامی حق ساخت این عناوین را از کپکام بگیرد که تقریبا بعید است.

البته میتوان امید داشت که در اینده ای نزدیک شرکت بتسدا ساخت یک بازی دایناسور محور با کارگردانی شینجی میکامی را کلید بزند.

منبع

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
درود

خالق سری بازی رزیدنت اویل و اویل ویتین اعلام کرده است که ایده هایی جدید برای ساخت قسمت های جدید داینو کرایسیس و گادهند دارد. اما کاری نمیتواند بکند چون حق

ساخت این عناوین دست کپکام است

او طی مصاحبه ای در مراسم GAME LAB 2015 در اسپانیا اشاره کردند که ایده های جدید برای سری داینوکرایسیس و گاد هند دارد.

به عنوان مثال او میخواهد عناصر بازی های نقش افرینی را به گادهند بیاورد.

با این وجود حق ساخت این عناوین دست شرکت کپکام است مگر اینکه میکامی حق ساخت این عناوین را از کپکام بگیرد که تقریبا بعید است.

البته میتوان امید داشت که در اینده ای نزدیک شرکت بتسدا ساخت یک بازی دایناسور محور با کارگردانی شینجی میکامی را کلید بزند.

منبع

نمی‌دونم چه اصراری هست میکامی بیاد بازیهای قدیمی خودش رو ادامه بده! به همین همکاریش با Bethesda و id ادامه بده. روی همین TEW کار کنه یا یه پروژه ترسناک دیگه رو کلید بزنه و از موتور جدید id Tech 6 هم استفاده کنه. کلا جای کار خیلی داره نمی‌دونم چه گیری داده به کپکام؟ خیلی دوست داره، دوباره برگرده به کپکام و خیال خودش رو راحت کنه :d

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
البته گفته تنها امید میتونه این باشه که شینجی با بتسدا سر ساخت یک بازی دیگه دایناسور محور به توافق برسه(به عنوان جایگزین Dino Crisis).اینی هم که اینجوری گفته بیشتر یک آرزوه و حالت پیش بینی یا اینجور مسائل نداره.در ضمن صحبتی از کارگردانی هم نشده.

منم از اونجایی که یادم بود که میکامی گفته بعد از The Evil Within بازی کارگردانی نمیکنم منبع رو چک کردم و دیدم که اشاره ای نکرده:)

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,000
نام
sami
god hand بازی فوق العاده ای بود....حیفه خدایی خاک بخوره این عنوان بزرگ:((

یادش بخیر زمان ps2 نسخه ای که من از بازی god hand تهیه کردم ماله ژاپن بود و تمام نموشته هاش ژاپنی بود...نابودم کرد تا بتونم یاد بگیرم کمبوها به زبون ژاپنی رو:d

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
God hand
وایی عجب خبر توپی
ب نظر من شینجی میکامی فقط همون رزیدنت4 رو خوب ساخت دیگه بقیه ی بازیهاش بدردنخور بود evil within ک اصلا اومده بود کپی رزیدنت4 ساخته بود
خدا کنه گاد هند بیاد

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
علی دانته
کجایی که باهم اشک بریزیم بخاطر شاهکاری چو God Hand باز غم من و تو تازه شد
یادش بخیر عجب بازی بی نقصی بود هنوزم حالت فان مانندش رو یادمه کمبوهای وحشتناک عالی فینیشرهای عالی چقد قشنگ بودن
کیک استارتر هست که نمیشه کاری کرد؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,076
نام
محمد امین
از دست این کپکام بابا جون بچت بیا این DC رو بساز ما تلف شدیم به قرآن نسل پیش منتظر موندیم و هیچ خبری نشد این نسلم فکر نکنم خبر باشه

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
اما کاری نمیتواند بکند چون حق ساخت این عناوین دست کپکام است

دست چه شرکت مزخرفی هم هست :| واسه E3 بازی ریمستر داشتن نشون ملت میدادن...خدایا :|

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بعد از گندی که سره DC 3 زده شد امیدوارم حالیشون شده باشه با جماعت نوستالژی باز طرفن سره این بازی، دست از پا خطا کنن سره ایده های بی خود گیمپلی خیلی راحت له میشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر