خبر رسمی شینجی میکامی، بنیانگذار و مدیرعامل Tango، این شرکت را ترک می کند

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
شینجی میکامی، بنیانگذار و مدیرعامل Tango Gameworks، پس از بیش از 12 سال همکاری قرار است این استودیو را ترک کند

در ایمیلی که در برای کارمندان ZeniMax فرستاده شده، تاد وان، معاون ارشد Bethesda اعلام کرده که شینجی میکامی، طراح افسانه‌ای بازی، استودیوی Xbox Game Tango Gameworks را ترک می‌کند

"I am writing today to let you know that studio head Shinji Mikami has decided to leave Tango Gameworks in the coming months," Vaughn said. "Mikami-san has been a creative leader and supportive mentor to young developers at Tango for 12 years through his work on the Evil Within franchise, Ghostwire: Tokyo, and of course, Hi-Fi Rush."​

وان گفته:
امروز می نویسم تا به شما اطلاع دهم که شینجی میکامی، رئیس استودیو تصمیم گرفته است در ماه های آینده Tango Gameworks را ترک کند میکامی سان به مدت 12 سال از طریق کار بر روی فرنچایز Evil Within، Ghostwire: Tokyo و البته Hi-Fi Rush، یک رهبر خلاق و مربی حمایت کننده برای توسعه دهندگان جوان در Tango بوده است.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
فاک، تکلیف ایول ویثین 3 چی میشه 😢
ربطی بهش نداره که. فقط تهیه کننده بود اگه اشتباه نکنم. ایول ویتین 3 بدون ایشون هم ساخته میشه. من فکر نکنم دیگه عنوان جدیدی رو کارگردانی کنه فقط امیدوارم برگرده کپ کام و روی رزیدنت ایول 9 مثلا مشاوره بده.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دو هم بدون ایشون ساختن اخه و بازی بدی نبود :D (فکر کنم جز معدود افرادی هستم که نسخه اول رو ترجیح میدم)
نه دیگه:D
تو قسمت دوم اسما تهیه کننده بود، ولی همکاری داشت با تیم
فرقش اینه که الان به کل رفته دیگه
پ.ن: امیدوارم نه تنها خودشو بازنشسته نکنه، بلکه برگرده کپکام و اول از همه بره سراغ ریمیک داینو کرایسس😢
من از این دنیا فقط یه ریمیک از سم فیشر و داینو کرایسس و سایلنت هیل میخوام

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
نه دیگه:D
تو قسمت دوم اسما تهیه کننده بود، ولی همکاری داشت با تیم
فرقش اینه که الان به کل رفته دیگه
پ.ن: امیدوارم نه تنها خودشو بازنشسته نکنه، بلکه برگرده کپکام و اول از همه بره سراغ ریمیک داینو کرایسس😢
ایشون سر ریمیک رزیدنت ایول 4 هم قرار بود به کپ کام مشاوره بده ولی گفت که فعلا خیلی درگیر تنگو هستش. الان دیگه برای بازی‌های بعدی وقتش هست. حداقل میشه خیال‌پردازی کرد.

Philip Marlowe

کاربر سایت
Jan 2, 2022
914
این خبر قدیمی احتمالا واقعیت داشته باشد.
Former Platinum CEO ‘forms Resident Evil 3 studio’ | VGC
Some sources indicated that Minami had initially planned to approach his former colleague and Resident Evil creator Shinji Mikami to co-found the startup, thus giving the firm its name ‘M-Two’ (Minami / Mikami).

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148
هولی شت. یعنی میشه رویای من به واقعیت تبدیل بشه‌. برگرده کپکام و برای بار سوم RE1 رو کارگردانی کنه :D هر چند اگر هم برگرده بنظرم احتمالش خیلی کمه بخواد پروژه ای رو کارگردانی کنه.

فاک، تکلیف ایول ویثین 3 چی میشه 😢

EW3 اگر ساخته بشه بنظرم بهترین گزینه برای هدایت پروژه، کارگردان نسخه دوم جان جوناس هست. خود میکامی هم همین اواخر بعد از لانچ های فای راش تو یه توئیت ازش تعریف کرده بود و گفته بود بازی ساز عالی شده و معلومه کلا خیلی بهش اعتماد داره. ضمن اینکه از همون نسخه اول هم توی مصاحبه هاش میگفت دوست داره بازی های بعدی شرکت رو افراد دیگه ای کارگردانی کنند و اسم چند نفر رو مثل ایکومی ناکامورا که از تانگو جدا شد اورده بود.

ایشون سر ریمیک رزیدنت ایول 4 هم قرار بود به کپ کام مشاوره بده ولی گفت که فعلا خیلی درگیر تنگو هستش. الان دیگه برای بازی‌های بعدی وقتش هست. حداقل میشه خیال‌پردازی کرد.

ریمیک RE4 داستانش فراتر از مشاوره هست. طبق چیزهایی که داسک گفته بود و اون لینکی که دوستمون گذاشت، میکامی به همراه مینامی رئیس سابق پلانتیوم قرار بود M-Two رو با سرمایه گذاری کپکام تاسیس کنند و‌ کلا فلسفه اسم‌ استودیو همین دو‌ نفر هست. دلیل اصلی تاسیس استودیو هم ریمیک RE4 بود و تو این بین کپکام ریمیک RE3 رو‌به عنوان یه پروژه تست بهشون محول کرد. اما در نهایت میکامی منصرف شد و خودش تو یه مصاحبه گفت احساس میکرده اگر تو اون مقطع زمانی ( 2016 یا 2017 فکر کنم) بخواد تانگو رو ترک کنه استودیو از هم میپاشه. البته با وجود این کپکام همچنان کارگردانی ریمیک رو بهش پیشنهاد کرده بود، اما خودش قبول نکرده بود و به همون مشاوره بسنده کرده بود. همین مورد برای ریمیک RE3 هم پیش اومده بود‌ یعنی کپکام اول به کارگردان نسخه اورجینال پیشنهاد داده بود اما خب قبول نکرده بود.

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
خبر واقعا بدی بود. به هر حال ایشون یکی از اعضای اصلی اتاق فکر تانگو به حساب میومد. متاسفم که داره ترک میکنه استودیوی خودش رو...
من احتمال میدم ایشون دیگه هیچوقت دنبال کارگردانی عنوان جدیدی نره، یا به دنبال بازنشستگی هست و یا در حد مشاوره پروژه ها همکاری کنه با کپکام و....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر