شایعه شکل اولیه PS4 ؟؟!!

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,985
نام
محسن
کنسول نسل بعد سونی یعنی PlayStation 4 که سه ماه پیش در کنفرانسی از کنترلر آن رونمایی شد هنوز برای هواداران و مردم دارای شکل فیزیکی با قطعیت نیست و باید صبر کرد تا بدانیم که سونی چه طراحی فیزیک ای برای PS4 در نظر گرفته است.
اما درست یک روز قبل از همایش مایکروسافت سونی تیزر 39 ثانیه ایی را منتشر کرد که در آن قسمت های نا معلومی از PS4 نشان داده شد.
اما یکی از کاربران در سایت با طراحی PS4 با استفاده از تیزر کوتاه سونی عکسی را مبنی بر شکل ظاهری اولیه PS4 قرار داده است. در زیر شکل اولیه را مشاهده میکنید.
همچنین اگر تیزر جدید را مشاهده نکرده اید میتوانید از اینجا مشاهده نمایید.

PS4_fake_c.jpg

این خبر فقط در حد یه شایعه میباشد و تنها یک طرح اولیه با استفاده از تیزر سونی PS4 میباشد!!!

آخرین ویرایش:

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
کاربر اینترنتی عزیزی که این طرح رو تهیه کرده مشکل روحی داشته واقعا با خودش فکر نکرده یه کنسول بازی چه نیازی به 16 تا دکمه داره ؟

تو این تیزری هم که پخش شده
حالا از هر زاویه ای که در نظر بگیریم کنسول دورش لبه داره که سایه ـش هم معلومه ولی تو این طرح دستگاه شکل چی پهن شده رو زمین :d

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
کاربر اینترنتی عزیزی که این طرح رو تهیه کرده مشکل روحی داشته واقعا با خودش فکر نکرده یه کنسول بازی چه نیازی به 16 تا دکمه داره ؟

حالا از هر زاویه ای که در نظر بگیریم کنسول دورش لبه داره که سایه ـش هم معلومه ولی تو این طرح دستگاه شکل چی پهن شده رو زمین :d
16 تا دکمه ؟ کجاش دکمه داره؟ :-/

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی

دوست عزیز اونا دکمه نیست هواکشه:d

SHADmaghz

کاربر سایت
Mar 13, 2013
0
نام
سیک بآش
نه دکمه ست نه هواکش ــــــه fanboyیابه:D

راستی PS4 ـب BD های 100 گیگ رو هم ساپورت میکنه؟......

این قفل ریحن ش هم حل بشه من اسلام خواهم آورد..
نبود؟

foodix

کاربر سایت
Aug 17, 2010
305
نام
فواد
من موندم این چه کاریه اخه؟!
کی میاد فقط کنترلر رو رونمایی کنه!
سونی رو دوست دارم ولی حرکتش در کل زشت بود!نمیدونم با خودش چی فکر کرده!
مایکروسافت رویه حرفش ایستاد نیومد که کنترلر رو نشون بده با چندتا بازی! حداقل از کف درمون آورد

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
من موندم این چه کاریه اخه؟!
کی میاد فقط کنترلر رو رونمایی کنه!
سونی رو دوست دارم ولی حرکتش در کل زشت بود!نمیدونم با خودش چی فکر کرده!
مایکروسافت رویه حرفش ایستاد نیومد که کنترلر رو نشون بده با چندتا بازی! حداقل از کف درمون آورد

مطمئن باش کیفیت برا سونی مهم بوده.و گرنه میتونست یه جعبه بیاره بذاره اون وسط بدون کوچک ترین خلاقیتی . حداقل انقدر به مخاطبش احترام میذاره که ترجیح داده تا زمانی که طرح کنسول کامل نشده کنسول رو نشون نده . سونی نشون داده که کیفیت ساخت کنسول رو فراموش نمی کنه .هرچند قبل از اون رونمایی تو ماه فوریه هم سونی قول نداده بود که کنسول رو نشون ملت میده .پس بی احترامی به کسی نشده .:bighug:

SHADmaghz

کاربر سایت
Mar 13, 2013
0
نام
سیک بآش
طبیعتاً بله :biggrin1:
PS3 قفل ریجن نداشت که اینم داشته باشه ! :biggrin1: ریجن فری بود :biggrin1:
باووو
من خودم یدونه بلوری G4Yریجن 1 داشتم...تو PS3های ریجن 1 و 2 نمیپشیندون:D...PS3ریجن 1 تو ایران ندیدم تا حالا.....:D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
طراحی xbox one اصلا جالب نبود دیزاین خیلی خشک و بی روح هست کلا از نظر طراحی خیلی بهتر از این انتظار داشتم باید دید سونی چی کار میکنه با توجه به دسته انتظارات از این دستگاه بالا رفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر