شکایت Patrice Désilets خالق AC از Ubisoft

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
45609630230713609599.jpg

Patrice Désilets خالق سری Assassin's Creed دوباره به همراه Ubisoft دردادگاه حاضر شد.

در ماه ژانویه Ubisoft استدیو THQ Montréal را به همراه 170 کارمند آن خریداری خرید و از ورود Patrice Désilets استقبال کرد. چندی بعد Ubisoft اعلام کرد:"
متاسفانه بحث بین Patrice و Ubisoft بی‌نتیجه مانده است و Patrice قصد ترک استدیو را دارد."

Patrice Désilets بنا بر قول خود از بازی خود دفاع کرد و خواستار پس گرفتن آن و حل فل موضوع با Ubisoft شد. این برای چندمین بار است Ubisoft وارد دادگاه می‌شود بار قبلی THQ برای دفاع از جذب Patrice Désilets در این شرکت با Ubisoft دردادگاه حاضر شد.

همانطور که بیاد دارید Ubisoft گفته بود Désilets با استدیو به توافق نرسیده و این استدیو را ترک کرده است. ولی Désilets این ادعا را رد کرد و گفت:"
من از سرکار اخراج شدم حتی نگذاشتند وارد دفتر بشوم و با همکارانم خداحافظی کنم وسایلم را بردارم وقتی وارد استدیو شدم 2 گارد من را به بیرون از استدیو همراهی کردند. Francois Bolvin همکار من و تهیه کننده سری Assassin's Creed نیز از کار خود اخراج شد."

Patrice Désilets درخواست طلب $400,000 از Ubisoft و گرفتن حقوق بازی 1666: Amsterdam را کرده است. Yves Guillemot مدیرعامل Ubisoft در این باره گفته بود:"
من به 1666: Amsterdam علاقه دارم و خواهان توسعه آن هستم."

THQ با Patrice Désilets توافق کرده بود که او در ساخت بازی آزادی کامل دارد بعد از اخراج او این IP به Patrice Désilets بازنگشت و قرار داد با THQ لغو شد. بخاطر همین Ubisoft با Désilets بر سر IP به مشکل برخورد او اخراج شد و توسعه بازی نیز متوقف شد.

Ubisoft در پاسخ به این شکایت گفت:"
ما درخواست قانونی Patrice را دریافت کردیم و مدتی زمان نیاز داریم تا گزینه‌های موجود خود را برسی کنیم. فعلا هیچ نظر دیگری در این مورد نداریم."

1666: Amsterdam به نظر می‌آید داستان دوره شیوع طاعون از سال 1663 تا 1666 را در شهر آمستردام روایت می‌کند
منبع

آخرین ویرایش:

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
یعنی یه وضعیه ها ! اولین بار که اون بلا ها رو به سرش آوردن با گند خورد به IP اساین گار خاتمه پیدا کرد.
بعدش هم که اومدن دوباره با موش مردگی تمام استودیو تازه تاسیس به همراه ایده هاشو خریدن و دوباره انداختنش بیرون. واقعا چه فطرت نجیبی داره این یوبی:d

AMIRz7

کاربر سایت
Apr 24, 2013
152
نام
امیر زمردی
بیچاره از یوبی سافت زده بیرون،رفته thq تا بازی خودشو بسازه،حالا باز دوباره سرو کله یوبی پیدا شده و داره از بازی خودش میندازتش بیرون ! )x
یعنی برای یوبی متاسفم بعد اکتیویژن در نگاه من منفورترین استدیو بازی سازی
از یوبی منفور تر هم داریما...EA....!!!! که حالم ازش به هم میخوره

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
کلا سران ubisoft از شعور بویی نبردن، اون از بلایی که سر سازنده rayman آوردن اینم از این بدبخت
دو روز دیگه دیدید بعد از موفقت watch dogs کل تیم سازندش رو اخراج کردن تعحب نکنید :d

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
اینجوری که یو بی سافت داره میره جلو اینده خوبی براش نمیبینم همه چی که پول نمیشه پولشو بده یو بی سافت وگرنه کمپین میزنیم ها حواست باشه

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
دوستان یعنی این آغاا فقط برای نسخه اولش خودش تو ساخت مشارکت داشته؟! (اگه اینطوری باشه چیزهای زیادی معلوم میشه !!)

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^کارگردان هنری بازی بوده و حدس شما کاملا درسته
این آقا + Jade Raymond + Jesper Kyd سه نفری بودند که این سری رو اونطور فوق العاده شروع کردند و با شاهکار ACII ادامه دادند

یوبیسافت حتی نامش رو در تیتراژ ACII:B نیاورد!

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
^کارگردان هنری بازی بوده و حدس شما کاملا درسته
این آقا + Jade Raymond + Jesper Kyd سه نفری بودند که این سری رو اونطور فوق العاده شروع کردند و با شاهکار ACII ادامه دادند

یوبیسافت عوضی حتی نامش رو در تیتراژ ACII:B نیاورد!
جاسپر کید که موسیق بازی رو به عهده داشته . درضمن موسیقی Brotherhood و Revelations هم به دست جاسپر کید ساخته شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر