شکایت اپل از شرکت سامسونگ

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
پس واسه همینه که گوشی هاش همیشه تو بنچمارک ها هستن :D

مگه خودش می زنه می ده برو بچ براش سوار کنن:d من قبلنا که خیلی ها قبولش نداشتن طرفدارش بودم الان فقط با تبلیغات تو دل مردم جا باز کرده قیمتاشم بی خودی گرونه

من کارای الانشم اصلا دوست ندارم اما خوب شماها دوست دارین دیگه بخرین حالشو ببرین:d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
سامسونگ واسه بقیه چیز میز میزنه ها :D قاطی کردی کلا ! سامسونگ واسه گوگل گوشی زد...
قیمتشم از ایفون خیلی ارزون تره با اینکه کلی امکانات بیشتریم بهت میده !
این ایپد 2 اپلم خیلی باحاله ! میاد ایپد میده بازار یه Card slot که گوشی های 10 سال پیشم دارن نمیزاره توش از همه مضحک تر اینه واسه یه تبلت USB port نمیزاره!!!!!!!! این یعنی چی؟ یعنی بیاین به جای 16 گیگ پول بیشتری بدین 64 گیگ بخرین یا اگه میخواین usb وصل کنین بیاین تبدیل خدا تومنیم رو جدا بخرین حالش رو ببرین...

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
سامسونگ واسه بقیه چیز میز میزنه ها :D قاطی کردی کلا ! سامسونگ واسه گوگل گوشی زد...
قیمتشم از ایفون خیلی ارزون تره با اینکه کلی امکانات بیشتریم بهت میده !
این ایپد 2 اپلم خیلی باحاله ! میاد ایپد میده بازار یه Card slot که گوشی های 10 سال پیشم دارن نمیزاره توش از همه مضحک تر اینه واسه یه تبلت USB port نمیزاره!!!!!!!! این یعنی چی؟ یعنی بیاین به جای 16 گیگ پول بیشتری بدین 64 گیگ بخرین یا اگه میخواین usb وصل کنین بیاین تبدیل خدا تومنیم رو جدا بخرین حالش رو ببرین...

اینا رو تو خودت میبینی :d
اصولا فن های اپل اصلا به این چیزا اون موقع فکر نمیکنن و سر محصولاتش هیچگونه منطقی ندارن !

من خودم Iphone رو ازش راضیم اما Ipad2 اصلا چیزه خاصی نسبت به اولی نبود و دقیقا حرفات تایید میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر