شکایت از شاتل(پست اول خوانده شود)

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
با هر شماره ای که توقرار داد مذخرفشون هست ! قرار دادت رو فسخ کن ! واسه چی میخوای تماس بگیری اخه ؟
چی شد حسین جان؟
رفتی قطع کردی؟:D
خداییش من اگه جای شما میبودم یک لحظه این شاتلو تحمل نمیکردم
تازه میفهمم چه کار اشتباهی میکردم که به شاتل پول میدادم توی اون یک سالی که داشتم:D

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با هر شماره ای که توقرار داد مذخرفشون هست ! قرار دادت رو فسخ کن ! واسه چی میخوای تماس بگیری اخه ؟
می خواستم باهاشون صحبت کنم اگه بشه ما بقی پول پرداختی رو برگردونن . هنوز چند ماه دیگه از سرویس مونده که پولش داده شده .
پینگش کمرمو شکسته ... قیمت گیگش هم که قبلا بعضی اوقات تخفیف میزد که الانا دیگه نمی زنه .

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,378
نام
Majid
می خواستم باهاشون صحبت کنم اگه بشه ما بقی پول پرداختی رو برگردونن . هنوز چند ماه دیگه از سرویس مونده که پولش داده شده .
پینگش کمرمو شکسته ... قیمت گیگش هم که قبلا بعضی اوقات تخفیف میزد که الانا دیگه نمی زنه .
اوه...
فکر کردی...:D
همچین شرکتای دزدی وقتی پولو بگیرن دیگه عمرا پس نمیدن

بزار دورت تموم شه برو عوض کن

DVB 2009

کاربر سایت
Jul 3, 2012
10
سلام دوستان خسته نباشید
من دو مگ محدود شاتل رو دارم
بعد از شش روز دانلود همین مشکل رو پیدا کردم اول ۱ -۳ کم شد به مدت دو سه شب بعد کاملا کم شد و الان حدود ۵ شبه که سرعتم کمه و در ساعات رایگان کلا حدود ۳۱ گیگ دانلود کردم و هنوز ۱۷ روز از دوره من مونده
میخواستم بدونم حداکثر حجم دریافتی رایگان با این سرویس چقدر هستش
مثلا اینترنت نامحدود ۱۲۸ شاتل میشد ۱۸ گیگ دانلود کرد حالا این سرویس ۲ مگ محدود تو رایگانش چند گیگ نهایتشه

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا یکی یه شماره ی مسخره ای بده به ما بشه به پشتیبانی مخابرات زنگ زد این شاتل مسخره رو تموم کنیم
با هر مودمی کار میکنه دیگه مخابرات؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
آقا یکی یه شماره ی مسخره ای بده به ما بشه به پشتیبانی مخابرات زنگ زد این شاتل مسخره رو تموم کنیم
با هر مودمی کار میکنه دیگه مخابرات؟

2020 شماره پشتیبانی مخابرات

هر مودم adslـی داشته باشی با هر شرکتی کار میکنه اصلا این سوال معنی نداره فلان مودم با فلان شرکت کارمیکنه!؟ اینا بهونه هاییه که شرکتهایی مثل شاتل راه انداختن تا مودم 18تومنیو 70تومن به ملت بندازن

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
سلام دوستان خسته نباشید
من دو مگ محدود شاتل رو دارم
بعد از شش روز دانلود همین مشکل رو پیدا کردم اول ۱ -۳ کم شد به مدت دو سه شب بعد کاملا کم شد و الان حدود ۵ شبه که سرعتم کمه و در ساعات رایگان کلا حدود ۳۱ گیگ دانلود کردم و هنوز ۱۷ روز از دوره من مونده
میخواستم بدونم حداکثر حجم دریافتی رایگان با این سرویس چقدر هستش
مثلا اینترنت نامحدود ۱۲۸ شاتل میشد ۱۸ گیگ دانلود کرد حالا این سرویس ۲ مگ محدود تو رایگانش چند گیگ نهایتشه

کلا اینطوریه که باید هر شب700 مگ دانلود کنی !!! بیشتر = با بن به مدت 20 روز !!! گور پدر این پدرسوخته های دزد .

زنگ بزن هر چی که اینجا نوشتم رو بگو
[h=3]اطلاع رسانی : آیا از شاتل اینترنت بگیریم ؟ ( ناگفته های کلاهبرداری شاتل از کاربران )[/h]
یادتنره فقط با پشتیبانی تهران تماس بگیر : برو تو سایت شاتل ، شماره پشتیبانی فنی تهران رونوشته . تا میتون داد بزن رو سرشون . هیچ کار نمیمتونن بکن . چون دستور دارن با مشتری درست حرف بزنن :d بعدش هم بگو لعنت به این نت مذخرفتون . لعنت به نخجوانی ، بعدش بو خط و تخلیه میکن و قطع کن :d

یادت نره از کلمه " دزدی و کلاهبرداری تا میتونی استفاده کن " :d

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
نترسین تا چن ماه دیگه کلا ارتباطمون با خارج قطع شد دیگه شاتل و مخابرات و فلان و بیسار معنایی نداره :))
بابا عجب جوی راه انداختین!!! با این وضع دیگه ملت الکی الکی یه موضوع اثبات نشده رو باور می کنن!!!

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
بابا عجب جوی راه انداختین!!! با این وضع دیگه ملت الکی الکی یه موضوع اثبات نشده رو باور می کنن!!!
متاسفانه داره به حقیقت میپیونده بحث جو و مو نی

DVB 2009

کاربر سایت
Jul 3, 2012
10
کلا اینطوریه که باید هر شب700 مگ دانلود کنی !!! بیشتر = با بن به مدت 20 روز !!! گور پدر این پدرسوخته های دزد .

زنگ بزن هر چی که اینجا نوشتم رو بگو
اطلاع رسانی : آیا از شاتل اینترنت بگیریم ؟ ( ناگفته های کلاهبرداری شاتل از کاربران )

یادتنره فقط با پشتیبانی تهران تماس بگیر : برو تو سایت شاتل ، شماره پشتیبانی فنی تهران رونوشته . تا میتون داد بزن رو سرشون . هیچ کار نمیمتونن بکن . چون دستور دارن با مشتری درست حرف بزنن :d بعدش هم بگو لعنت به این نت مذخرفتون . لعنت به نخجوانی ، بعدش بو خط و تخلیه میکن و قطع کن :d

یادت نره از کلمه " دزدی و کلاهبرداری تا میتونی استفاده کن " :d

اینطور که شما حساب کردین در یک ماه 20 گیگ فقط میشه دانلود کرد در صورتی کم من در 5 یا 6 شبی که سرعتم خوب بود سر جمع 30 گیگ دانلود کردم و این احتمال هست تا آخر دوره ام که هفتم فروردین هستش باز هم سرعتم برای چند شب درست بشه

DVB 2009

کاربر سایت
Jul 3, 2012
10
من هم امروز رفتم درخواست تخلیه دادم گفت بعد از تعطیلات یعنی فردا اقدام میشه امیدوارم زود تخلیه شه راحت شم

میخوام پارس آنلاین 1 مگ بگیرم دوستم داره شبی 3.3 گیگ دانلود میکنه سرعتش هم کم نمیشه

نظر دوستان چیه پارس آنلاین خوبه؟

آخرین ویرایش:

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
من هم امروز رفتم درخواست تخلیه دادم گفت بعد از تعطیلات یعنی فردا اقدام میشه امیدوارم زود تخلیه شه راحت شم

میخوام پارس آنلاین 1 مگ بگیرم دوستم داره شبی 3.3 گیگ دانلود میکنه سرعتش هم کم نمیشه

نظر دوستان چیه پارس آنلاین خوبه؟

من زنگ زدم به پارس انلاین قبل عید گفت یه مگ فقط یه ساله میده .من خودم شاتل داشتم نامحدود 128 اولی که امد سرعت رو 100 بود بعد از یه هفته استفاده سرعت رو کرد 16 زنگ زدم گفت سرعت قراردادتونه منم گفتم 16 میخواستم از مخابرات میگرفتم 10 تومن نه 28 تومن اونم گفت من شرکتای دیگه رو نمیدونم ! منم درجا قطعش کردم خیلی بی ناموسه این شاتل .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر