شناسایی Ban شدن دستگاه بدون اتصال دستگاه به Live

ZETSU

کاربر سایت
Jun 9, 2009
213
نام
آرمین
شما هم دیگه کاملا قید لایو رو بزنید بهتره! چون به احتمال 99٪ تا حالا رفتید تو لیست سیاه $M و به محض وصل شدن به لایو بن خواهید شد! حالا دیگه میل خودتونه! :D

یعنی تمام؟لایو بی لایو؟

بعد کسانی که بن شدن آپدیت جدید ماکروسافت رو کردن که ماکروسافت بوسیله اون می تونه ixtream رو تشخیص بده ولی من هنوز اون آپدیت رو نکردم:laughing::hide:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
شما هم دیگه کاملا قید لایو رو بزنید بهتره! چون به احتمال 99٪ تا حالا رفتید تو لیست سیاه $M و به محض وصل شدن به لایو بن خواهید شد! حالا دیگه میل خودتونه! :D
اره دیگه منم بیخیال لایو شدم. نمیخوام دستی دستی کنسولم رو ناکار کنم.

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
یعنی تمام؟لایو بی لایو؟

بعد کسانی که بن شدن آپدیت جدید ماکروسافت رو کردن که ماکروسافت بوسیله اون می تونه ixtream رو تشخیص بده ولی من هنوز اون آپدیت رو نکردم:laughing::hide:
نیشتو ببند! :D من راهنماییت میکنم تو میخندی؟! :D خوب برادر من اگه شما بری دشبورد شش ماه بعد رو بدزدی بیاری نصب کنی و استفاده کنی, وقتی $M به کنسولت دسترسی نداشته باشه (اگه بدونی $M فقط از طریق لایو به کنسول ها دسترسی پیدا میکنه!) چجوری می خواد بنت کنه؟! عزیز من هارد کنسول فقط با بن شدن از کار میفته و لا غیر! :D شما هر آپدیتی اومد از اینترنت دانلود کن بریز رو سی دی 360تو آپدیت کن اگه تا 60 سال دیگه هم هاردت از کار افتاد من 360مو میدم بهت خوبه؟! :D

iman_mi2002

کاربر سایت
Apr 4, 2009
224
نه می تونید آفلاین از هارد بازی کنید البته اگه پیغام بن نیاد.

شما دقیقا مثل من هستید منم وصل شدم قبلا. الان دیگه برم بنم باید صبر کرد ::cheesygri

1-موج بن تمام بشه 2-ixtream جدید بیاد.

مگه ixtreme جدید در بیاد چه فرقی میکنه ؟
کاش یک روشی پیدا بشه که بشه بدون رفتن به لایو فهمید که بن هست یا نه
عالی میشه اون موقع

irandvd

کاربر سایت
Nov 7, 2007
122
یه روش دیگه که برای شناسایی اینکه کنسول بن شده یا نه هست که امروز تو Youtube و دیدم و آموزش طرز کارش رو به صورت عکس براتون میذارم امیدوارم به درد بخوره و درست باشه.
راه حلش این هست که به شبکه وصل میشید ولی Sign In نمیکنید. بعد به قسمت تنظیمات میرید و روی Network Setting کلیک میکنید و . . .

Attachments

• How to check if u are banned.rar
    98.5 KB · مشاهده: 22

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
بچه ها يعنی رو این روش ميشه حساب کرد؟ درصد خطاش چقدره؟
من تازه الان امتحان کردم ، ارور داااااااااااااد :((

nero1371

کاربر سایت
Nov 2, 2008
1,494
نام
hamid
سلام دوستان. روشی که در سایت Xbox360iso قرار گرفته بود و خودم روی 3 دستگاه مختلف تست کردم را برایتان می زارم.
البته اگر دوستانی که بن شدند هم کمک کنند خیلی خوبه.

- به سایت www.xbox.com بروید.
- با اکانت Windows Lve خود وارد سایت شوید ( اگر ندارید در www.msn.com درست کنید )
- بر روی گزینه Support کلیک کرده و کنسولی که می خواهید با وارد کردن شماره سریال آن را رجیستر کنید.
- پس از آن که کنسولتان رجیستر شد بدون توجه به مقدار اینکه آیا Warranty دارید یا نه قسمت Request a Repair را انتخاب کنید. اگر صفحه اینکه
Error - This service is temporarily unavailable. Please try back again later
دستگاهی که شماره سریالش وارد شده بن شده است. اما اگر صفحه اینکه​

Tell us your problem
Problem type
describe your problem
آمد دستگاه مورد نظر بن نشده.
من خودم روی 3 دستگاه تست کردم : یکی مال سال 2005 دیگری 2007 و خودم 2008.

مال خودم که بن شدم و دستگاه دوستم از وقتی خبر Ban Wave اومد دیگه Live نرفت, پیغام اولی را داد و دستگاهی که مال سال 2007 بود و به Live هم وصل نشده پیغام دومی. البته تقریبا همه دوستانم بن شدند. منم امروز صبح. اگر مشکل داشتید عکس هم اضافه می کنم.​
جایی که خواستیم سریال نامبر رو بزنیم یه قسمت دیگه هم هست به اسم postal code !! اونجا باید چه کنیم؟

mah10vi

کاربر سایت
Oct 15, 2008
385
نام
مارکوس
دوست من بیخیال این کار شو. چون جوابی که بهت میده درست نیست. بعضی از بچه ها این کار رو کردن دیدن بن نشدن. ولی کنسولشون رو که روشن کردن دیدن بن شده.

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
ببخشید دوستان من روفتم فریمور مناسب لایو رو بریزم یارو گفتش که اگز فریمور رو بریزه تو اجرای بازی ها مورد

پیدا میکنه. این درسته؟ حالا اگر فریمور مناسب لایو رو بریزم و از دیسک های مطمئن استفاده کنم چند درصد

احتمال بن دارم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر