شما چقدر به تخيل در بازي ها معتقديد؟

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
من كه كلا با بازيهاي تخيلي مخالفم.
يه بازي يا بايد كلا تخيلي باشه يا كلا واقعي.........
يعني اگه از دوتاش بهره ببره بدرد نميخوره

بستگي به درجه ي تخيل هم داره. يه بازي هس كه شورش رو در مياره مثل خيلي از فيلما يه بازي هم هست به طور صحيح ار تخيل استفاده ميكنه.
اينش ديگه به بازي سازا مربوطه........

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
شما شايد The Longest Journey و Syberia 1 رو بازي كنيد نظرتون در مورد استفاده از تخيل و واقعيت به صورت همزمان، عوض بشه.

alikarimi

کاربر سایت
Apr 14, 2006
356
نام
علی
دیگه بعضی بازی ها بس که توشون تخیل به کار رفته شده مثل فیلم هندی :biggrin1:
مثلآ تو بعضی بازی ها هر چی تیر بوخوری هیچیت نمیشه و فقط کافیه بری یکجا استراحت کنی تا جونت خود به خود پر بشه!

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
شما شايد The Longest Journey و Syberia 1 رو بازي كنيد نظرتون در مورد استفاده از تخيل و واقعيت به صورت همزمان، عوض بشه.

اولا من نگفتم نميشه به طور همزمان استفاده بشن و گفتم اينطوري بدرد نميخوره;)

دوما كجاي syberia تخيلي بود كه ما نديديم ؟;)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
به نظر من مخلوطی از هر 2 تاش باشه خیلی بهتره!
چون اگه همش بازی واقعی کنین خسته میشن یا بر عکس اگه همش تخیلی بازی کنین از بازیها زده میشین;)

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
چون اگه همش بازی واقعی کنین خسته میشن یا بر عکس اگه همش تخیلی بازی کنین از بازیها زده میشین;)

من فقط تو يه بازي مخلوطي ز هر دو رو ديدم........

تو god father :biggrin1:

دشمنا رو كه بايد با سي چهل تا خشاب ميكشتي ماشينها هم كه سرعتشون از ماشناي NFS بيشتر بود :biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
3 تا بازی به نظر من خیلی خوب تونستن این 2 تا فاکتور رو داشته باشن
Fahrenheit که یه زندگی کامل رو دربر داشت هر چی که لازم بود انجام میشد مثل تفریح .روابط دوستانه نوشیدنی خوردن .نشون دادن احساسات حتی اتفاق های تو زندگی مثلا از کسی پول قرض میگرفتی و برای برگرداندن پول شرط بندی میکردیم.
resident evil 4 که کلا همش سر یه ویروس بود که چیز غیر طبیعی مثل جادو گری یا موضوع تخیلی نبود ولی یه ویروس هیچوقت نمیتونه انسان رو تبدیل به یه زامبی کنه
farcry تا قسمتی از بازی همچی طبیعی بود ولی وسط های بازی با اومدن اون موجودات تخیلی شد
فقط من اینجا با یه تیر یا ده تا تیر خوردن مردن رو حساب نکردم
تنها بازی ای که هیچ تخیلی توش وجود نداره ghost recon و rein bow six vegas بازی های زیادی هستن ولی به نظر من این دوتا واقعی ترین هستن

Z.E.U.S

کاربر سایت
Jan 24, 2007
96
نام
میثاق
سلام

به نظر من اگه بازی تخیلی نباشه بازی نیست . بازی که از تخیل و واقعیت بهره بگیره . بیشتر مورد توجه بازی کننده قرار می گیره .

به نظر من حتی بعضی از بازی هایی که کاملا در واقعیت به سر می برن نکات ریز تخیلی در اون گنجونده شده تا توجه بازی کننده رو جلب کنه .

تخیل یکی از ضمیمه هایه ساخت بازی به شمار میاد . پس تخیلی بودن بازی و اظهار نظر در این مورد به خود بازی کننده بستگی داره .

پس تخیل در یک بازی بستگی به نوع بازی داره . و خود بازی کننده .

با تشکر . :cool:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام
بازی تخیلی خودش چند جوره.مثلا یه جورش اینه که یه سری موجودات عجیب و غریب هستند که در دنیای واقعی وجود خارجی ندارن.مثل silent hill.که من اون سبک رو نپسندیدم.و یه سبک دیگه هم اینه اتفاقاتی که در بازی می افته از واقعیت دوره ولی بازیکن احساس نمیکنه در دنیای دیگه هست.مثل سایبریا.اتفاقاتی که برای کیت می افتاد برای کسی نمی افته ولی خوب از دنیای ما چندان دور نیست.
این نظر منه
بای:p ;)

B H Z

کاربر سایت
Sep 27, 2005
3,986
نام
Behzad
نه بابا خوشم نمیاد زیاد از بازیهای تخیلی مسخره نه خیلی تخیلی باید با وافعیت پیش برن اگه می خوان تخیلی درست کنن درست نه خیلی تخیلی که گنده اش در بیاد

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بازیهای تخیلی چند مدل هستن:

بازیهایی مثل Resident Evil که یه فرد رو در محیطی قرار میده که بقیه Monster هستن و باید باهاشون مبارزه کنه که من خیلی با این بازی ها حال می کنم ! :cool:

بازیهایی مثل سری Star Wars که آینده نگر هستن و من باهاشون حا می کنم! :cool:

بازیهای مثل Farenheit و Longest Journy که در تخیلشون عواملی مثل تغییرات زمان یا نیروهای ماورا الطبیعیه رو دخیل می کنن که من باهاشون حال می کنم! :cool:

بازیهایی مثل Prey و Unreal Tornoument که اصلا باهاشون حال نمی کنم :mad:

بازیهایی مثل FarCry و Half Life که توش باید هم با آدما بجنگی هم موجودات که اینم بازی جالبی نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر