شما دوستان چطوری Xbox 360 خریدین

pm-bax

کاربر سایت
Jun 4, 2010
49
نام
Parham
360

عیدی ها پول تولد یکم هم کمک های مالی خانواده وارد مغازه شدم
گفتم elite داری گفت آره گفنم بده داد
رفتم خونه بازیکردم حدود 1 سال پیش خریدم اون موقع اصلا نگاهش نمی کردم ولی الان موتادش شدم

• Like
Reactions: alisantori

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
من بعد از کلی جنگ و دعوا با داداشم خودم تنها رفتم X360 فروشی خریدم.

یارو اولش گفت که از من چک پولقبول نمیکنه ولی بعدش گفت ok.

گرفتم آوردمش خونه. بعدش بازی کردم.

• Like

LORDGHOST

کاربر سایت
May 8, 2010
6
نام
ebrahim S.N
من تعریفشو زیاد شنیده بودم ولی فکر می کردم روز دوم سه چراغه شه برای همین بیخیالش شدم رفتم توپخونه که پی اس پی بخرم یه قیمت بودن گفتم مگه من ...
خلاصه الان هردوشونو دارم ولی از 360خیلی راضی ترم:d/:):)

• Like

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
من مغازه زده بودم بعد همه کنسول ها رو گرفته بودم فروختم 360 چنتاش موند بعدش به خاطر درس و دانشگاه مجبور شدم ببندمش بعدش 360 رو برداشتم برای خودم:d

• Like

adventuregamer

کاربر سایت
Mar 18, 2009
35
نپرس نگم!!!!

فیلمی بود خریدن کنسول برای من متاهل با یه بچه .تازه فاصله نزدیک با خونه خانواده همسر و بالطبع رفت و آمد زیاد.نکته جالب اینه که بعد از خریدن تازه سر بحث رو باز کردم که میخوام xbox بخرم و تازه اصل ماجرا شروع شد که اینی که گفتی یعنی چه؟با اجازتون زیر بمباران شدید و به قول بچه ها کوچه خوابیدن حل شد حالا چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فردا ظهر با بازی sims 3 اومدم خونه تو بخش create sim یه چهره سازی و .....:d تا یک هفته دسته به دستم نداد و هر چی فک و فامیل بود ریخت تو sims .حالا هم که هر شب 2 ساعت بعد از سریال و فیلم اجازه بازی همراه با غر و لند دارم.
نکته مهم : زنده باد زن ذلیل زرنگ=)):p

• Like

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
فیلمی بود خریدن کنسول برای من متاهل با یه بچه .تازه فاصله نزدیک با خونه خانواده همسر و بالطبع رفت و آمد زیاد.نکته جالب اینه که بعد از خریدن تازه سر بحث رو باز کردم که میخوام xbox بخرم و تازه اصل ماجرا شروع شد که اینی که گفتی یعنی چه؟با اجازتون زیر بمباران شدید و به قول بچه ها کوچه خوابیدن حل شد حالا چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فردا ظهر با بازی sims 3 اومدم خونه تو بخش create sim یه چهره سازی و .....:d تا یک هفته دسته به دستم نداد و هر چی فک و فامیل بود ریخت تو sims .حالا هم که هر شب 2 ساعت بعد از سریال و فیلم اجازه بازی همراه با غر و لند دارم.
نکته مهم : زنده باد زن ذلیل زرنگ=)):p

هیچ کس نمی دونه بازی یعنی چه شما زن و بچه رو هم بیار تو کار ببین دیگه بازی به خودت نمی رسه مثلا هر شب فیفا بزنید من دارم سعی می کنم بابام رو فیفا باز کنم

• Like

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
به پدر گفتیم میخام پلی استیشن جدید بگیرم...پول داد رفتم خریدم(البته 360 خریدم)

موقه بازی دید دستش سیم نداره...گفت:این دیگه چیه؟ چجوری دستش سیم نداره کار میکنه!!!!!!!!!!!:d

• Like

ama-dragon

کاربر سایت
Feb 28, 2011
19
به سختی:d

شوخی کردم .رفتم پی اس پی خریدم بعد بابام گفت این چیه خریدی چشت درمی آد من هم گفتم بزرگش هم هست بعد رفتیم 360 خریدیم و با این کلک دو تا شو دارم

• Like

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
همه گفتن منم بگم .
از اونجایی که بابای من کلا با گیم و تلوزیون و تفریح مخالفه و واسه اینجور چیزا اصلا پول نداره من و داداشم تو یکی از این بانکای دوره ای فامیلی شرکت کردیم با ماهی 13000 تومن بعد 2 ماه که نوبت ما شد 330000 بهمون دادن یکم پول از باباهه بابت خرید کتاب گرفتیم رفتیم از یه فروشنده با انصاف یدونه arcade گرفتیم .الانم 2 ساله داریم باهاش حال می کنیم تو اطاق و هنوز بابام خبر نداره :d
The end

• Like

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
اینجوری رفتم :hurted1:اینجوری اومدم:excited: بعت 5 سال اینجوری شدم:crying::no: بعد الانم انفدر دارم اسربر میکنم ^:)^:praying: زنگ زدم :)] بی انصافا چقدر گرون میدن اسلیم کپی خور 700 تومن:o جا هاب دیگر ارزون تره
امرو فردا میرم میگیرم:clap::excited::flowers::wow::shrewd::punk:
اخه چرا گرونش میکنن :wallbash::wallbash::wallbash:

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
بگم؟؟؟ د بگم؟؟ :d
خوب میگم:

در زمان های قدیم یه ps2 داشتم که خیلی دوسش میداشتم، از همون اولم هر چی بازی و کنسول میخواستم بگیرم از پس انداز خودم میگرفتم ( از 9-10 سالگی :d ) تا این که این پسر خالم شروع کرد به تعریف از xboxو ps3 و wii !!! منم موندم کدومو برم تو کارش! خودش خیلی مشتاق بود xbox بگیرم (تجربه اش کلا تو این چیزا خیلی بالاس :d ) منم پولم کم بود ps2 ی عزیزمو فروختم و اینو گرفتم ، حدود 450 ت (انصافا 2 ساله دارمش آخم نگفته :d ) همون شب اول دیدیم محبت پسرخاله گل کرد اومد خونمون :d تا یه مدت هی میومد تا اینکه خودش ps3 خرید گفت xboxـت ارزونی خودت نخواستم =)) :d

گولم زد :d ولی خداییش باهاش ( xbox ) حال میکنم :d

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر