شبیه ساز ها

CartteR

کاربر سایت
Nov 6, 2007
4
Dreamcast emulator

سلام
من تازه این سایت رو پیدا کردم:dancing:
میخواستم بدونم امولاتوری هست که بشه باهاش بازی های sega dreamcast رو روی psp یا pc اجرا کرد؟
من کالکشن بازیهاشو دارم.بازیهای قشنگی داشت یادش بخیر...

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
آقا من میخوام هاروست مون معروف پی اس 1 رو رو پی اس پی اجرا کنم یکی بهم بگه از چه امولاتوری باید استفاده کنم و .. از این چیزا چون من کاملا تازه کار هستم
مرسی

Leonard Cohen

کاربر سایت
Oct 14, 2006
464
آقا من میخوام هاروست مون معروف پی اس 1 رو رو پی اس پی اجرا کنم یکی بهم بگه از چه امولاتوری باید استفاده کنم و .. از این چیزا چون من کاملا تازه کار هستم
مرسی

اجازه حذف و ادیت پست نداشتم . ولی نسخه psp بازی رو پیدا کردم حل شد :cheesygri

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
یعنی ممکنه یه روز شبیه ساز ps2 روی psp بیاد و ما هم دانلودش کنیم؟:eek::-":((

در یک کلام نه!:(
درسته که psp یه کنسول دستی قویه و لی فکر نکنم تا اون حد که توان اجرای بازیهای ps2 رو از طریق امیولاتور داشته باشه. اگه از ps2 یه بازی رسما به psp پرت بشه میشه ولی اونطور نه:((
البته بگم من درباره ی psp زیاد اطلاعات کامل ندارم (برعکس ps2)و اگه کسی واقعا میدونه که امکان این کار هست حرفمو تصحیح کنه:blushing:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
از لحاظ گرافیک بازی های psp زیاد از ps2 عقب نیستن اون تفاوتم شما بزار به حساب حجم DVD
البته بگم من درباره ی psp زیاد اطلاعات کامل ندارم (برعکس ps2)و اگه کسی واقعا میدونه که امکان این کار هست حرفمو تصحیح کنه
این امکان نیست و احتمالا نخواهد بود

darren shan

کاربر سایت
Dec 10, 2007
79
نام
علیرضا
لطفن یک برنامه برای اجرای بازیهای پلی استیشن 1 بزارید اون که بود نشد اگه درسته بهم کمک کنید من اون برنامه رو دانلود کردم حالا باید چی کار کنم خواهشن راهنماییم کنید اول اون رو بریزم رو پی اس پی بعد تبدیل کنم یا تو پیسی تبدیل کنم وتبدیل شده رو به پی اس پی بریزم چه جوری پوشه ها همه خالی بود.تورو خدا کمکم کنید.تو بازی ها بریزم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
لطفن یک برنامه برای اجرای بازیهای پلی استیشن 1 بزارید اون که بود نشد اگه درسته بهم کمک کنید من اون برنامه رو دانلود کردم حالا باید چی کار کنم خواهشن راهنماییم کنید اول اون رو بریزم رو پی اس پی بعد تبدیل کنم یا تو پیسی تبدیل کنم وتبدیل شده رو به پی اس پی بریزم چه جوری پوشه ها همه خالی بود.تورو خدا کمکم کنید.تو بازی ها بریزم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
براي اجراي بازي هاي PS1 روي PSP احتياج به برنامه روي PSP نيست و خود PSP اونا رو ميخونه.
فقط تنها نكته اي كه هست اينه كه بايد بازي هاي PS1 داخل PC تبديل بشه بعد كپي بشه داخل PSP ، براي تبديل كردن هم به تاپيك زير برو و صفحات آخر رو بخون، اون روشي كه اول گفته شده سخت هست و الان خيلي راحت ميشه تبديل كرد كه توي صفحات جلوتر توي همون تاپيك گفته شده:

http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=2538

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
میشه یکی یه شبیساز nintendo64 که درست و حسابی کار کنه لینک بده!
اونی که تو اون تاپیک بود لینکش از بین رفته!
خودم یکی دو تا دانلود کردم ولی ماریو رو فریم ریت کم میارن!!!

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
متاسفانه کسی شبیه ساز های cps1 و cps2 و neogeo رو معرفی نکرده..

اینم لینکش..

واسه دانلود فکر کنم باید عضو شین... عضویتشم خیلی راحته.

http://www.dcemu.co.uk/vbulletin/showthread.php?t=52962

راستی این شبیه سازا واسه من کار نمی کنه.. من اسلیم دارم.. یه ارور میده.. تا اونجایی که من فهمیدم باید add-on 1.5 رو اضافه کرد.. کسی میدونه چطور باید این کارو بکنم.. ممنون.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
میشه یکی یه شبیساز nintendo64 که درست و حسابی کار کنه لینک بده!
اونی که تو اون تاپیک بود لینکش از بین رفته!
خودم یکی دو تا دانلود کردم ولی ماریو رو فریم ریت کم میارن!!!
آخرین ورژنش این هست. (برای کرنل 1.5 هست)

Nintendo 64
Daedalus PSP R13 for FW v1.50+

متاسفانه کسی شبیه ساز های cps1 و cps2 و neogeo رو معرفی نکرده..

اینم لینکش..

واسه دانلود فکر کنم باید عضو شین... عضویتشم خیلی راحته.

http://www.dcemu.co.uk/vbulletin/showthread.php?t=52962

راستی این شبیه سازا واسه من کار نمی کنه.. من اسلیم دارم.. یه ارور میده.. تا اونجایی که من فهمیدم باید add-on 1.5 رو اضافه کرد.. کسی میدونه چطور باید این کارو بکنم.. ممنون.

برای استفاده از کرنل 1.5 باید از روش زیر بری:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=348468#post348468

آخرین ویرایش:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
سلام خدمت دوستان !
راستش من شبیه ساز ها یا همان امولاتور های زیادی رو برای 2 بازی Mario And Luigi (GBA) و Paper Mario (Nintendo 64) تست کردم اما هیچ کدوم کار نمیده و بازی رو نمی تونه اجرا کنه !
واسه ماریو و لویگی که اصلا همون اول بازی هنگ می کنه . واسه پیپر ماریو هم وقتی می خوایم اول بازی برای اولین بار سیو کنیم شبیه ساز هنگ می کنه !
لطفا 2 تا شبیه ساز خوب برای کنسوله های Nintendo 64 و GBA معرفی کرده که این بازی ها رو اجرا کنند.
با تشکر ، Mr Nobakht

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر