شایعه شایعه:Tekken 6 برای 360 نیز ریلیز میشود (آرت ورک های جدید)

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
Namco Bandai's next Tekken on 360 and PlayStation 3 later this year
خبر هایی باز هم ضد و نقیض از ریلیز شدن Tekken 6 برای 360 در سال آینده میدهد.
jinupclosetekken.jpg

tk6_aou_11.jpg

tk6_aou_02.jpg

tk6_aou_07.jpg

tk6_aou_03.jpg

منبع:http://www.joystiq.com/2007/01/02/rumor-tekken-6-on-xbox-360/

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
درود به همه
ممنون از خبری که گذاشتی:love: درمورد اینکه برای XB360 میاد یا نه باید بگم میشه از عنوانهای منتشر شده Nemco Bandai به نتیجه درست رسید. بحث خاله زنکی در مورد مشترک شدن این بازی، کار به جایی نمیبره. پس بیخیال;) . اما اصل مطلب یعنی Tekken 6. از E3 06 گفتم که T6 فاجعه میشه :( :(( ولی کسی گوش نمیکرد. حالا چندتا عکس جدید از بازی میزارم براتون تا حقیقت رو ببینید.
عاشق این بازی بودم و هستم. از Tekken 2 آواره این بازی شدم ولی........ ببین سر T6 چی اوردن:(( ( نمیدونم چرا همش یاد Tekken 4 میافتم :mad: ). اولین مشخصه بازی مبارزه ای گیم پلی هست که نه دیده قبولش دارم ( گذشته شاهد این مطلبه :biggrin1: ) و دومین شاخصه بیتردید گرافیک در این سبک بازی هاست که متاسفانه خودتون دراید میبینید:(( :( نمیدونم چرا این طوری داره میشه. رنگ بندی یک نواخت و بیروح، نورپردازی و سایه زنی افتضاح + مدل سازی بی عیب و نقص شخصیتها. درکل توقع خیلی زیادی از T6 داشتم. لطفا این حرفم رو Funboy انه حساب نکیند ولی گمان کنم ایراد از SRX باشه نه از برنامه نویسها و بازیسازان چیره دست Namco. هیچ شرکتی دلش نمیخواد با کم کاری طرفدارن بیشمار بزرگترین بازیش رو نامید کنه و به اعتبار و فروش بازی لطمه بزنه. تاریخ عرضه بازی مشخص نیست، پس امیدوارم تا اون روز ایرادات بازی برطرف بشه. (( ولي خودمونيم ها ، هنوز اتفاقي ني افتاده بعضي ها دارن جلز و ولز ميكنن. خدا اون روز رو نياره كه بياد... وا ويتا :biggrin1:))
پیروز و سربلند باشید

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
وقتی Namco میاد ACE Combat رو واسه X360 انحصاری اعلام میکنه (البته احتمالا Time Exclusive ه) پس مطمئن باشین که روابط حسنه ای با مایکروسافت پیدا کرده در نتیجه Tekken 6هم %100 واسه X360 میاد ;)

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
اين بازي انحصاري کامل نيست
بعد واسه پلي 3 هم انحصاري داره اصلا اين شرکت وقتي يه چيزي رو انحصاري کامل مي کنه ديگه اونو مولتي نمي کنه.
مطمئنم شايعه است.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
اين بازي انحصاري کامل نيست
بعد واسه پلي 3 هم انحصاري داره اصلا اين شرکت وقتي يه چيزي رو انحصاري کامل مي کنه ديگه اونو مولتي نمي کنه.
مطمئنم شايعه است.
نتیجه ی اخلاقی: ACE Combat هم عمرا واسه ps3 بیاد:laughing:

Nothing

کاربر سایت
Jan 27, 2007
982
نام
mohammad140 سابق !
من از ميان اين همه خبر در مورد بازي ها از کجا پيدا کنم.
برو توي گيم اسپات تو بخش بازي هاي ps3 فکر کنم اونجا باشه.و زمان ريليزش هم tba باشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
من از ميان اين همه خبر در مورد بازي ها از کجا پيدا کنم.
برو توي گيم اسپات تو بخش بازي هاي ps3 فکر کنم اونجا باشه.و زمان ريليزش هم tba باشه
چیزی تو که تو گیم اسپات زده اینه:

Game: Ace Combat 6: Fires of Liberation (X360)
Release Date: TBA 2007

هیچ خبری از نسخه ی ps3 ندیدم!!

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
خوشکل اونو که انحصاري کامل نکرده.خودش گفته که يه مدتي بعد واسه ps3 هم مياد.

ببین دوست عزیز نامکو در هیچ کجا نگفته که این بازی بعد یه مدت واسه PS3 هم میاد . (اگه گفته که عمرا گفته باشه منبع بذار)
فقط کارشناسا و تحلیل گرا گفتن که این بازی به احتمال قوی واسه X360 یه عنوان Time Exclusive هستش. در ضمن اینو که خودمون هم تو صحبت های قبلی گفتیم ;)

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
فکر نکنم گرافیک بازی اونقدر ها هم پایین باشه .اولش که بازی به طور رسمی تو AOU 2007 رو شد خیلی ها به گرافیک خرده گرفتند اما تو اسکن های جدید که منتشر شده گرافیک بهتر به نظر میرسه .به هر حال تکن همیشه از نهایت قدرت کنسول های سونی استفاده کرده .
در مورد کاراکترها هم تقریبا تمامی کاراکترهای شماره های قبل تو این بازی هم هستند و تا الان هم 3 نفر جدید به نام های leo,zafina و miguel رو شدند. تازه شخصیت هایی مثل lei و law هم به طور کلی فنونشون عوض شده . واقعا صبر کردن برای این بازی خیلی مشکله

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
وقتی Namco میاد ACE Combat رو واسه X360 انحصاری اعلام میکنه (البته احتمالا Time Exclusive ه) پس مطمئن باشین که روابط حسنه ای با مایکروسافت پیدا کرده در نتیجه Tekken 6هم %100 واسه X360 میاد ;)
داره جالب میشه......:laughing:
شما که دیگه رسما این بازیرو اوردی رو 360 .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر