شایعه DVD 2.0!!!

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
هیچ آدم عاقلی سر کنسول نمیاد یه دیسک جدید بسازه! مهمترین فروششون تو قسمت فیلم هست که الان دستbluray هست!
Yamaha برای کنسول Dreamcast یه فرمت به نام GD-ROM به سفارش شرکت SEGA درست کرد.
Matsushita برای Game Cube و Wii به سفارش Nintendo فرمتهای اختصاصی به نام GC Optical Disc و Wii Optical Disc تولید کرد.

Zephyr

کاربر سایت
Feb 4, 2008
107
نام
hadi
مسئله اینجاست که بشه با همین Writer های معمولی روش رایت کرد وگرنه فقط خوندنش که فایده ای نداره.
مسئله اینجاست که بشه با همین Writer های معمولی روش رایت کرد وگرنه فقط خوندنش که فایده ای نداره.
مسئله کاملا منتفیه چرا چون ادمی که می تونه بخونه پس میتونه بنویسه الان نیاین دستاشو قطع کنین نمیدونم ببندینش و از این مسخره بازیا...یا بگین dvd rom های ما هم پس باید بنویسن من منظورم رایتر اتونه عزیزان

در ضمن میکروسافت اگر موفق نشه باید از بی دی در نسل بعد استفاده کنه که این برای سونی یعنی
بادا بادا مبارک بادا ........ قابل حضم ترش یعنی اینکه هر بازی و درایو بی دی که در کنسول ماکرو استفاده میشه یه سودی میره تو جیب سونی و در نتیجه این فرایند سونی میتونه کنسولش رو با قیمت کمنری نسبت به رقیب بیرون بده و غیره ..:biggrin1:

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,257
در مورد 1080بايد بگم DVD هاي معمولي هم هيچ مشكلي در پخشش ندارن من خودم چند تا Video 1080

دارم با حجم خيلي زياد 2 دقيقه 340MB و به راحتي از رو DVD اجرا ميشه

Zephyr

کاربر سایت
Feb 4, 2008
107
نام
hadi
گیریم که شود البته در اون صورت هم صدای درایوتون چیزی از صدای یه تراکتور کم نخواهد داشت و عمر درایو هم به یک دهم میرسه گذشته از این حرفها ایا میتونه با bd رقابت کنه البته نه این bd های 25 یا 50 گیگ با bd های 16 لایه 400gig که در سال 2011-2012 به بازار عرضه میشه.؟؟

که قیمتشون فقط 15% از 50 گیگ ها بالاتر خواهد بود.البته تا اون زمان متمعنا هر کدوم از ما یه درایوbd خواهیم داشت با فراگیر شدن bd به گفته سونی قیمتش به قیمت دی وی دی های کنونی خواهد رسید و البته یه نکته رو بگم اون هم اینکه کمپانی های هالیوودی فقط زمان حال رو نمیبینن بلکه اونها بیشتر به اینده نگاه میکنن نسل بعد hd ها متمعنا چندین برابر این رزلوشن1080 خواهد بود و این یعنی حجم بیشتر و 30 گیگ که هیچ 50 گیگ هم پاسخگو نخواهد بود پس برگشتن به عقب اشتباهی بس بزرگه عزیزان

گاهی به اسمان نگاه کن.

آخرین ویرایش:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
گیریم که شود البته در اون صورت هم صدای درایوتون چیزی از صدای یه تراکتور کم نخواهد داشت و عمر درایو هم به یک دهم میرسه گذشته از این حرفها ایا میتونه با bd رقابت کنه البته نه این bd های 25 یا 50 گیگ با bd های 16 لایه 400gig که در سال 2011-2012 به بازار عرضه میشه.؟؟

که قیمتشون فقط 15% از 50 گیگ ها بالاتر خواهد بود.البته تا اون زمان متمعنا هر کدوم از ما یه درایوbd خواهیم داشت با فراگیر شدن bd به گفته سونی قیمتش به قیمت دی وی دی های کنونی خواهد رسید و البته یه نکته رو بگم اون هم اینکه کمپانی های هالیوودی فقط زمان حال رو نمیبینن بلکه اونها بیشتر به اینده نگاه میکنن نسل بعد hd ها متمعنا چندین برابر این رزلوشن1080 خواهد بود و این یعنی حجم بیشتر و 30 گیگ که هیچ 50 گیگ هم پاسخگو نخواهد بود پس برگشتن به عقب اشتباهی بس بزرگه عزیزان

گاهی به اسمان نگاه کن.
بله کمپانی های هالیوودی ممکنه به آینده ی دور نگاه کنن ولی تمام تلاش مایکروسافت برای اینه که خودشو تا سال 2013 یا نهایتاً 2015 بدون بلوری بکشونه...
مسلماً تصمیمات MS با کمپانی های فیلم سازی به دلیل تفاوت در عرصه شغلی فرق میکنه...

Zephyr

کاربر سایت
Feb 4, 2008
107
نام
hadi
بله کمپانی های هالیوودی ممکنه به آینده ی دور نگاه کنن ولی تمام تلاش مایکروسافت برای اینه که خودشو تا سال 2013 یا نهایتاً 2015 بدون بلوری بکشونه...
مسلماً تصمیمات MS با کمپانی های فیلم سازی به دلیل تفاوت در عرصه شغلی فرق میکنه...
بله بنده هم منظورم به دوستانی بود که میگفتن bd تعطیله و موفقیتش تضمین شدس

در ضمن 2- 3 سال به هیچ وجه ( برای کمپانی ها) اینده دوری نیست و اگر خیلی خوشبینانه نگاه کنیم و ماکرو 1 سال دیگه بتونه dvd2 رو بسازه اختلاف زمانی به 1سال میرسه بنده منظورم از اینده دور حداقل 10 ساله عزیزم

و میکروسافت نه تنها برای این نسل بلکه برای نسل بعدش(حد اقل تا2020 )هم میخواد از همین dvd2 استفاده (نه تا 2013 نهایتا 15) که با خفت اخر مجبور نشه xbox720 یا 3 رو با bd بیرون بده و البته ماکروسافت تنها هم نیست نینتندو ی گرامی هم بله...

این مثله دستو پا زدن تو باتلاقه میکرو و نینتندو چه بخوان چه نخوان باید از بی دی در نسل بعد استفاده کنن (آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته) میدونم چه قدر براتون سخته درکتون میکنم:biggrin1: اما نسل بعد نسل سونیه حاضرم با همتون شرت ببندم یه خورده که فک کنید میبینید 90% از مشکلات سونی در این نسل برای همین درایو بود که متاسفانه من نبودم راهنمایشون کنم:biggrin1: البته در دراز مدت تاثیرات مثبت خودشو نشون میده در اخر همین نسل و در نسل اینده

بازم میگم فقط بعضی وقتا به اسمون نگاه کن:biggrin1:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
واقعا جناب عالی جک های قشنگی میگی اولا اگه میکروسافت بخواد از بلو ری استفاده کنه که نمیکنه چیش تو جیب تو میره ؟؟؟ ! در ضمن تا اون زمان هم مطما باشید که میکروسافت با کمک توشیبا حتما دیسک جدیدی عرضه میکنند ! تنها حماقت میکروسافت توی این نسل برای hd dvd این بود که این درایو رو روی خود کنسولش قرار نداد ! وگرنه رقابت به این زودی ها به پایان نمیرسید

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فکر میکنمHD DVDبعد از 360 یا همون نزدیکیها عرضه شد و دیگه نمیشد درایو رو قرار بدن!!!
اگه این حرکتی رو که مجتبی میگه MSانجام میداد واقعا رقابت به این زودیها تموم نمیشد-

پ.ن:به نظرم بلایی که سر بتاماکس و UMDاومد سر BDهم میاد-
کم کم همه چیز به سمت نت و حافظه های فلش مانند میره -به زودی باید گودبای پارتی برای هرنوع دیسک که بابا بزرگشون صفحه بوده باید گرفت

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
بله بنده هم منظورم به دوستانی بود که میگفتن bd تعطیله و موفقیتش تضمین شدس

در ضمن 2- 3 سال به هیچ وجه ( برای کمپانی ها) اینده دوری نیست و اگر خیلی خوشبینانه نگاه کنیم و ماکرو 1 سال دیگه بتونه dvd2 رو بسازه اختلاف زمانی به 1سال میرسه بنده منظورم از اینده دور حداقل 10 ساله عزیزم

و میکروسافت نه تنها برای این نسل بلکه برای نسل بعدش(حد اقل تا2020 )هم میخواد از همین dvd2 استفاده (نه تا 2013 نهایتا 15) که با خفت اخر مجبور نشه xbox720 یا 3 رو با bd بیرون بده و البته ماکروسافت تنها هم نیست نینتندو ی گرامی هم بله...

این مثله دستو پا زدن تو باتلاقه میکرو و نینتندو چه بخوان چه نخوان باید از بی دی در نسل بعد استفاده کنن (آش کشک خالته بخوری پاته نخوری پاته) میدونم چه قدر براتون سخته درکتون میکنم:biggrin1: اما نسل بعد نسل سونیه حاضرم با همتون شرت ببندم یه خورده که فک کنید میبینید 90% از مشکلات سونی در این نسل برای همین درایو بود که متاسفانه من نبودم راهنمایشون کنم:biggrin1: البته در دراز مدت تاثیرات مثبت خودشو نشون میده در اخر همین نسل و در نسل اینده

بازم میگم فقط بعضی وقتا به اسمون نگاه کن:biggrin1:
از کجا می دونی که نسل بعد درایور و bd یا dvd و یا هر نوع دیسکی در کار باشه؟!!!

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
فکر میکنمHD DVDبعد از 360 یا همون نزدیکیها عرضه شد و دیگه نمیشد درایو رو قرار بدن!!!
اگه این حرکتی رو که مجتبی میگه MSانجام میداد واقعا رقابت به این زودیها تموم نمیشد-

پ.ن:به نظرم بلایی که سر بتاماکس و UMDاومد سر BDهم میاد-
کم کم همه چیز به سمت نت و حافظه های فلش مانند میره -به زودی باید گودبای پارتی برای هرنوع دیسک که بابا بزرگشون صفحه بوده باید گرفت
واقعا رضا درست میگه ! اگه الان hd dvd روی 360 بود نزدیک 25 میلیون میتونستند استفاده کنند ! یا شاید حتی اصلا bd حذف میشد! در ضمن به قول رضا ممکنه که اصلا این دیسک و خیلی چیزهای دیگه حدف بشه ! و جاشون رو بدند به دانلود از نت ! مثلا از xbox live یا ps netwotk ! البته خب این روش دیر عملی میشه ! ولی این رو مطمئن باشید که هیچ شرکت عاقلی نمیاد از رقیبش کمک بگیره !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
اگه الان hd dvd روی 360 بود نزدیک 25 میلیون میتونستند استفاده کنند ! یا شاید حتی اصلا bd حذف میشد!
یعنی جدا شما فکر کردی موفقیت دیسکی با بودن روی کنسولی انجام میشه؟
در ضمن مایکروسافت فکر میکنم از منو شما بیشتر میفهمید و از hd-dvd که یک فرمت بازنده بود استفاده نکرد!

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
یعنی جدا شما فکر کردی موفقیت دیسکی با بودن روی کنسولی انجام میشه؟
در ضمن مایکروسافت فکر میکنم از منو شما بیشتر میفهمید و از hd-dvd که یک فرمت بازنده بود استفاده نکرد!
:laughing: یعنی فکر میکنی میکروسافت از اولشم میدونست که بلو ری برندست؟؟؟ پس بیکار بود اومد درایو براش ساخت ؟؟؟ ! بعدشم به نظرت ! 25 میلیون مصرف کننده از یک کنسول اصلا مهم نیستند ! چه جالب !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر