شایعه شایعه : Call of Duty بعدی در دوران جنگ جهانی می باشد.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,901
نام
نریمان

- نام رسمی بازی Call of Duty: Patriots می باشد.
- نام پروژه BlackSmith هست - Smith Black یکی از شخصیت های اصلی بازی هست.
- بازی توسط Sledgehammer در حال ساخت می باشد- که قصد ساخت یک سری 3 قسمتی را دارد.
- بازی به ریشه های CoD بر می گردد و یک ورژن خیالی از جنگ جهانی اول هست.
- المان های فانتزی بیشتری در بازی وجود دارد - به طور مثال یکی شخصیت اصلی از نسخه های قبلی است اما در یک دنیای دیگر!
- بخش های مالتی پلیر و سینگل پلیر در بازی وجود دارد. بخش سینگل پلیر از طریق Co-Op هم قابل بازی است اما فقط آنلاین.
- بخش سینگل پلیر حدود 6 ساعت طول خواهد کشید. همچنین 2 Sub-Campaign در بازی وجود دارد!
- بازی برای PC/PS4/XOne در حال ساخت می باشد.
- در حال حاضر بازی برای 14 نوامبر 2014 برنامه ریزی شده.

Call of Duty 2014 - Announcement - Call of Duty: Patriots - News - Bubblews

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
با احترام کامل به تمامی نظرات شما دوستان اما از اینکه بازی رو دارن به جنگ جهانی برمیگردونن خیلی خوشحال شدم
اما نکته ای مبهم وجود داره چند وقت پیش یه عکس اومده بیرون که تو همین صفحه هست و گفته بودن برای کال اف بعدی هستش،قضیه اون چی میشه؟؟؟

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
استقبال میشه شدیدا هوس یک بازی با حال و هوای جنگ جهانی کردم .
فضا سازی هاش کلا ادم حادی به حالی میکنه . دیگه از مدرن خسته شدیم.:-&

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
باید برگرده به ریشش! شماره یک و دو بهترین جنگ های جهانی رو به تصویر کشید! واقعا امیدوارم برگرده! حالم از مدرن و آینده دیگه داره بهم میخوره! البته اگه یه چیز تو مایه BO1 باشه هم بد نیست

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,632
نام
حسین
وای خدا یهCODجنگ جهانی دوم بدن مثلCOD2بعدش بیان MW4رو بدن چه شود:x
جنگ جهانی اول ،اونم تخیلی؟شایعه مضخرفی بود

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من تا مورد اخر واقعا شایعه رو رد نمی کنم (هرچند coop انلاین واقعا بده) امه وقتی رسید به جایی که برای 360 و پی اس 3 نمیاد فهمیدم که دروغه! امکان نداره اکتیویژن که برای 1 مشت دلار هر کاری می کنه برای 360 و پی اس 3 نزنه!!

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
حد وسط رو باید نگهدارن. یه زمانی حال بهم زدن شده بود فتح برلین و ما طلبه جنگ مدرن میکردیم و الان برعکس!. نیازمند به گذشته برگردیم :D.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,656
نام
سهيل
با اينكه يك مدتي ميشه Call Of Duty رو گذاشتم كنار و دو نسخه آخر رو هنوز هم بازي نكردم ولي وقتي اين ايده برگشت به جنگ جهاني رو ديدم به شدت اون حس و حال Medal Of Honor Allied Assault و Call Of Duty 2 به ذهنم اومد و شديدا هوس ديدن ساحل نرمادي يبار ديگه توي بازي رو كردم.:((

اون صحنه رسيدن به ساحل نرمادي توي اين دوتا بازي به خصوص MOH يكي از بيادماندني ترين صحنه هاي موجود توي بازي هاي رايانه اي هستش.

يادش به خير عجب دوراني داشتيم.
MOHAA2.jpg

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,084
نام
SaSan
با این که فکر میکنم سری COD دیگه مثل قبل نمیشه ولی حال و هوای World at War خیلی به من چسبید اگه اینم مثل اون باشه خیلی خوبه :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر