شایعه : عنوانی جهان باز از شخصیت «Superman» توسط «Rocksteady» در حال ساخت است

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
پس از انتشار آخرین عنوان از سری «Batman»، استدیوی «Rocksteady» تاکنون اطلاعاتی از عنوان جدیدش منتشر نکرده است. حال طبق پستی در انجمن «4chan» شایعاتی پیرامون ساخت عنوانی جهان باز برای شخصیت «Superman» توسط این استدیو، مطرح شده است.​

supermanleak-555x843.jpg

یکی از کاربران ناشناس این انجمن با به اشتراک گذاشتن طرحی از این شخصیت و اصرار بر اینکه این طرح مربوط به استدیوی راکستدی است، اطلاعاتی پیرامون این عنوان را مطرح کرد که در پایین مشاهده میکنید.​

• ساخته شده توسط «Rocksteady»​
  • موتور «Unreal Engine 4»​
  • شهر «Metropolis» بزرگ و جهان باز ( ۳ برابر بزرگتر از عنوان «Batman Arkham Knight» با ساختمان‌های بسیار بیشتر )​
  • نمیتوانید به عنوان «Clark Kent» بازی کنید.​
  • شخصیت منفی اصلی این عنوان «Brainiac» است.​
  • سوپرمن تضعیف شده​
  • محیط نیمه تخریب پذیر ( مانند عنوان «Arkham Knight» )​
  • سیستم کمبت بازی شامل پرواز نیز میشود.​
  • در «Arkhamverse» اتفاق میافتد.​
  • ایستراگ‌های بسیار، مربوط به پیشینه‌ی شخصیت سوپرمن و عناوین سری آرکام​
پست این فرد به این اطلاعات ختم نشده است و او ادعا میکند استدیوی راکستدی و «WB Games Montreal» در حال ساخت عنوانی چند نفره هستند (آگهی استخدام برای بخش چند نفره در سایت راکستدی ). بر اساس ادعای این فرد، این عنوان مربوط به «Justice League» میباشد و برای زمانی بعد از انتشار عنوان سوپرمن برنامه ریزی شده است. همچنین عنوان سوپرمن این استدیو، چند هفته پیش از نمایشگاه «E3» معرفی و اطلاعات بیشتر پیرامون آن به این نمایشگاه موکول خواهد شد.​

صحت این اطلاعات مشخص نیست و در حال حاضر تنها شایعه‌ای پیرامون عنوان جدید استدیوی «Rocksteady» میباشد. حال باید تا نمایشگاه «E3» صبر کرد و دید آیا این استدیو بالاخره عنوان جدید خود را به نمایش خواهد گذاشت یا خیر.​

Read the whole post here.

آخرین ویرایش:

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,708
نام
mohammad
امیدوارم هر چی بسازن غیر این:D اصلا کسی هست از این بشر خوشش بیاد؟:D با قدرت های تخیلیش کنار بیایم یا سادگی بیش از حدش؟
کاش همون شایعه tmnt درست بود!!
بدم نمیومد یه بودجه کلان داشتن یه چیز تخیلی از GL تحویل میدادند:D

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
امیدوارم هر چی بسازن غیر این:D اصلا کسی هست از این بشر خوشش بیاد؟:D با قدرت های تخیلیش کنار بیایم یا سادگی بیش از حدش؟
کاش همون شایعه tmnt درست بود!!
بدم نمیومد یه بودجه کلان داشتن یه چیز تخیلی از GL تحویل میدادند:D
شايعه green arrow هم بود، كاش حد اقل ga ميشد اخه با توجه به سابقا اي كه داخل بتمن به دست اورده بودن ( يه هيرو بدون قدرت سوپر هيروي و گجت ها مختلف) جواب ميداد،
البته يادمه خيلي وقت پيش اين شايعه بود كه قراره سوپر من باشه ،احتمالا درست باشه

• Like
Reactions: arash1996

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,901
نام
نریمان
ترجیح میدم هر کس دیگه از دنیای DC باشه به جز سوپرمن. سوپرمن خیلی Lame ـه...

اما جدا از شوخی نظرم تو دنیای DC بهترین کرکتری که بعد از بتمن میشه ازش بازی خوب ساخت Wonder Woman ـه. RS قشنگ میتونه یه بازی OW تو Themyscira بسازه، تصور سیستم کامبتی که RS میتونه با Lasso و شمشیر و سپر درست کنه روانی کنندس. 8->

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
تنها هیروییه که نمیشه ازش بازی ساخت بنظرم طرفدارا اینا رو از خودشون دراوردن از همین کانسبت مضخرف مشخصه:)):-@

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
بابد فضاش خیلی متفاوت باسه نسبت به بتمن سوپرمن به جو دارک و تلخ نمیخوره ! فضای رنگارنگی میطلبه البته ما تخریبی ندیدیم تو ارکام انچنان !! ولی اگه المان هاش خیلی شبیه ارکام نایت باشه حتی اون گیم پلی دیگه حال نمیده تکراری شده اون نوع کمبت و دفاع علامت بیاد بالاسر Npc باید یک دگرگونی ایجاد کنن

• Like
Reactions: arash1996

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بنده نیز حس خوبی به این ندارم :D امیدوارم فیک باشه...

البته با توجه به هایپ های RockSteady مطمئنم بازی جسورانه ای در حال ساخته ولی خب کلا سوپرمن یکم... بقول نریمان Lame هست :))
از زمانی که شایعه ساخت Suicide Squad توسط وارنر مونترئال بود (که باز چندی پیش شایعه کنسلیش هم اومد :|) شدیدا میخوام روی Suicide Squad کار کنن... یبار تو یک تاپیکی گفتم، واقعا پتانسیلش بنظرم خیلی بالاست...
مثلا 5-6 کاراکتر قابل بازی که بشه بینشون سریع سوییچ کرد. بعد توی مراحل هر کدومشون از یک طرف وارد کار بشن. مثلا سووچ کنی روی ددشات اول یکم اسنایپ کنی. بعد بومرنگ با یک کامیون وارد میشه و در اون مخفیگاهو میشکونه و بعد گروه وارد درگیری میشن. با هارلی و یک پتک یا چوب بیسبال و یک پیستول چند تا کمبو بزنی و یعالمه ادمو نفله کنی. سریع سوییچ کنی روی کاتانا و با شمشیرش کمبو بزنی...8->
پتانسیل های داستانیش که به کنار :D (حالا اون فیلمشو فراموش کنین :D داستان های جذابی با چند بدمن میشه در اورد. چه بخوان اریجینال کار کنن و چه بخان مستقیم از روی کمیک ها اقتباس کنن)

البته از Ip جدید هم کاملا استقبال میشه ولی خب بازی برای DC و کاراکتر هاش الان خیلی مورد نیاز تره :D مخصوصا که از اون طرف مارول با اسکوئر قراره خوب خودی نشون بده :D
پ.ن. اون ایده واندر وومن که نریمان گفت هم بسی جذاب بود 8->

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
البته باتوجه به محبوبیت عمومی سوپرمن تو کل دنیا و امریکا اصلا بعید نیست :( ولی خب خداکنه نباشه :D

من خودم از همه بیشتر عاشق گیمپلی فرضی فلش هستم :D ولی خب هرچی که هست امیدوارم از لحاظ داستانی و اینجور چیزا به بتمن ها هم ربط داشته باشه و فقط به ایستراگ ختم نشه

• Like
Reactions: batman-love

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,197
نام
∂αнмα
نمی دونم چرا همه موضوع دارید در مورد سوپرمن ! والا اگه مشکلتون با قدرتشه که خوب صد درصد باید صعیفش کنن اگه با با سادگی مبارزاتش مشکل دارید که خوب پس این وسط نقش RS چیه استدیویی که سیستم کامبتی رو ابداع کرد که در عین سادگی تبدیل شد به یکی از بهترین سیستم های کامبت تو دنیای بازی ها اون حکمش این وسط چیه ؟ اگه به اونا باشه که اینقدر گجت مندراوردی میزارن تو بازی تا قشنگ از این نظر واسه بازی مشکلی پیش نیاد به هر حال اونا خیلی بهتر میدونن دارن چیکار میکنن ! البته جدای از اینا حق میدم که تو دنیای سوپر هیرو ها جایگاه سوپر من از نظر محبوبیت چیز دندون گیری نباشه (مگه اینکه کامیک خون قدیمی باشی) و به لطف گندزنایی مثل وارنر و شرکا دید خوبی به این کاراکتر نداشته باشید ولی خوب این وسط RS رو هم نمیشه نادید گزفت استدیویی که یـ سگانه حماسی با کلی شخصیت جور وا جور برامون ساخت و کیفیت کاریش تضمین شدست دلیلی واسه نگرانی وجود نداره !

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,944
نام
MR.1199
کانسپتی که از سوپرمن گذاشتن و به راک استدی نسبت دادنش ، مربوط میشه به دو سال پیش که به همراه دو تا شخصیت دیگه اومد :

اون موقع گفتن مربوط میشه به wb montreal ... تاریخ ثبت طرح ها هم برمیگرده به چند ماه قبل انتشار ارکهام نایت و از طرفی ، همین الان تیم راک استدی مشغول استخدام نفر برای پروژه جدیدشه . پس احتمال این که سازندش راک استدی باشه ، تقریبا منتفیه . ;)
تا e3 هم چیزی نمونده . باید صبر کرد دید این دو سه هفته تیزری میاد از گیم یا نه ...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,564
نام
مــاکــان
کانسپتی که از سوپرمن گذاشتن و به راک استدی نسبت دادنش ، مربوط میشه به دو سال پیش که به همراه دو تا شخصیت دیگه اومد :

اون کانسپت میتونه مربوط به پروژه Justice League باشه که تو متن خبر اومده، پس خیلی هم بیربط نیست.
این پروژه در مورد هر سوپرهیروئی که باشه،نباید به RS بعنوان بهترین استودیوی متخصص تو این ژانر شک کرد.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,382
من ک شخصا عاشق سوپرمنم :D من خوشم میاد ولی یجورایی سخته ازش بازی دربیاری
لامصب هیچیش نمیشه که:)) ولی خب مطمئنا شرکتا بهتر میدونن باید چکار کنن

GHOST OF SPART

کاربر سایت
May 28, 2011
261
جدا هنوز به راک استدی شک دارید؟:| اتفاقا هرجی شخصیت عجیب تر باشه من بیشتر استقبال میکنم چون میدونم با چیز نوآورانه تری طرف هستیم.در مورد خود شخصیت هم با وجود قبول داشتن نظرات بقیه ولی اگه بخوان درست بهش بپردازن خیلی جا داره روایت خدایی که تصمیم داره مثل یه آدم زندگی کنه و جدا از اون سوپرمن بد اس ترین ویلن های دی سی رو داره که خب میتونه باعث بشه اون قضیه براتون قابل تحمل تر باشه دی:

• Like
Reactions: Deliverer and g4mer

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر