شایعه:امتیاز 10 برای Heavenly Sword

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
شایعات زیادی امروز در مورد بازی ها در فروم های مختلف در جریان بود که یکی از مهمترین اون ها دادن امتیاز 10از 10 مجله ی Paly به بازی Heavenly Sword است [درسته این مجله مطرح ترین مجله ی در زمینه گیم نیست ولی از بازینما معتبر تره!!]
ولی باید توجه داشت که این شایعه در یکی از فروم های PS3 Fanها در جریان بوده به احتمال زیاد شایعه ای بیش نیست

heavenly-3-m.jpg

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
من تا حالا بیش از 10 trailer از این بازی رو دانلود کردم و در اونها افته فریم چندانی ندیدم و مطمئنم که تا موقع عرضه بازی این مشکل حل میشه . به نظر من این بازی بالای 9 میگیره. :cheesygri

منم منظورم همون یه ذره است . همونم نمره کم میکنن گیم اسپات نمره آسون نمیده .

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
من نگفتم که شما داری رو هوا یه چیزی میگی . من میگم این افت فریم اون طور که شما میگی نیست . درسته من هم حرف شما رو تایید میکنم اما نمیتونم به خودم به قبولونم که تمام بازیش رو افت فریم فرا گرفته . شما این رو مطمئن باش که سازندگان بازی یک فکری به حال این مشکل میکنند و نمیگذارند که بازی با افت فریم و باگ عرضه بشه .
موفق باشید .
من چی گفتم؟
نوشته شده توسط soroushq:
درضمن من اغراق نکردم منظورم هم این نبود که افت فریم وحشتناک داره..منظورم اینه که برای بازی که این همه انتظار ازش داشتیم یه خورده افت فریم تو ذوق میزنه ...
من دیگه بحثی در این مورد ندارم.

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
من یه دموی از گیم پلی این بازیرو دیدم خوب گیم پلیش خوب و سریع و جالب هستش ولی به نظرم اصلا گرافیک جالبی نداره :( با این گرافیک بالای 9 بگیره خدارو شکر میکنیم :biggrin1:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
من یه دموی از گیم پلی این بازیرو دیدم خوب گیم پلیش خوب و سریع و جالب هستش ولی به نظرم اصلا گرافیک جالبی نداره :( با این گرافیک بالای 9 بگیره خدارو شکر میکنیم :biggrin1:

من واقعا موندم دیگه چی بگم ...
کیانوش جان شما داری میگی این بازی اصلا گرافیک جالبی نداره :eek: !!!

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
بازی قراره Sep 12, 2007 بیاد .

تازه اگه تاریخش عقب نیوفته . :biggrin1:

تا اون موقع ( 1 ماه دیگه ) روی ضعف های بازی کار میکنند .

تازه من مطمئنم تاریخ عرضش عقب میوفته . ( Q1 2008 یا TBA 2008 )

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
یه چیز خوب بگو :biggrin1: شما به موهای دخترک توجه کن :laughing: به 2 بعدی گفته زکی ;) من دقیقا دمویی که دیدم توی قسمت ترایلر های جدید بود و old snake هم گزاشته بود اون دمو از نظر گرافیکی هیچی نداشت مگر این که اون دمو قدیمی بوده باشه :confused:

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695

حالا اون که بحثش جداست ولی این چیزی که تاحالا ما دیدیم خیلی روی گرافیکش نمیشه مانور داد البته اگه اون دمویی که توی قسمت ترایلر های جدید گزاشته بودی قدیمی نباشه :mad:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
یه چیز خوب بگو :biggrin1: شما به موهای دخترک توجه کن :laughing: به 2 بعدی گفته زکی ;) من دقیقا دمویی که دیدم توی قسمت ترایلر های جدید بود و old snake هم گزاشته بود اون دمو از نظر گرافیکی هیچی نداشت مگر این که اون دمو قدیمی بوده باشه :confused:
حالا اون که بحثش جداست ولی این چیزی که تاحالا ما دیدیم خیلی روی گرافیکش نمیشه مانور داد البته اگه اون دمویی که توی قسمت ترایلر های جدید گزاشته بودی قدیمی نباشه :mad:

:biggrin1:
کیانوش در پایین همین پست من لینک دانلود تریلر این بازی رو گذاشتم . بیا اینو دانلود کن و ببین . نظرت رو درباره ی این بازی بعد از دیدن این تریلر اینجا بنویس . ممنون .

لینک دانلود ( کیفیت معمولی )

لینک دانلود ( کیفیت HD )

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما

عقب نمیفته ، 100 درصد توی September میاد . چون دارن خیلی تبلیغ میکنن .
Playable Demo هم که 1 ماهی هست دادن بیرون ...

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
دوستان مطمعن باشید اگه مشکل افت فریمی هم تو بازی ها هست، از مشکلات سخت افزاری کنسول ها نیست؛ تو بازی DiRT نسخه ی X360 هم هنگام تصادفات تعداد نرخ فریم بازی به 15 فریم در ثانیه هم میرسید تو بازی! ولی اگه این بازی رو با Froza Motorsport 2 مقایسه کنیم و جزئیات تصادفات میبینم که اصلا افت فریمی رو نداریم اونجا [یعنی میشه نتیجه گرفت که بازی ساز ها تو این بازی ها نتونستن بازیشون رو کاملا با تجهیزات سخت افزاری کنسول ها هماهنگ کنن]
دوستان، دقت گرافیکی تاحدودی سلیقه ای هست و ممکنه تو یه بازی 2 نفر سلیقه ی متفاوتی داشته باشن [به نظر من گرافیک بازی Super Paper Mario از GOW بیشتر هست!] و تازه این دقت گرافیکی با کیفیت بافت تصویر دو چیز کاملا متفاوت هستند!

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
:biggrin1:
کیانوش در پایین همین پست من لینک دانلود تریلر این بازی رو گذاشتم . بیا اینو دانلود کن و ببین . نظرت رو درباره ی این بازی بعد از دیدن این تریلر اینجا بنویس . ممنون .

لینک دانلود ( کیفیت معمولی )

لینک دانلود ( کیفیت HD )
خوب مهدی من این دمو رو هم دانلود کردم و نظرمم همون قبلیه هستش متاسفانه موهای دخترک :biggrin1: 2 بعدی هستش. و گرافیک محیط ها هم اصلا چیز جالبی نیست ;) نور پردازیش خوبه ولی گفتم در کل روی گرافیک بازی خیلی نمیشه مانور داد :-" البته در اخر هم نمیگم که گرافیک افتضاح :biggrin1: ولی اصلا در حد گرافیک بازی هایی که این چند وقته ما ازشون دیدیم نیست.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
خوب مهدی من این دمو رو هم دانلود کردم و نظرمم همون قبلیه هستش متاسفانه موهای دخترک :biggrin1: 2 بعدی هستش. و گرافیک محیط ها هم اصلا چیز جالبی نیست ;) نور پردازیش خوبه ولی گفتم در کل روی گرافیک بازی خیلی نمیشه مانور داد :-" البته در اخر هم نمیگم که گرافیک افتضاح :biggrin1: ولی اصلا در حد گرافیک بازی هایی که این چند وقته ما ازشون دیدیم نیست.
به نظر من به جز موهاش که اون هم از نظر طراحی مشکل داره .

بقیه چیزا در حد قابل قبولی هست .

من همه ی ترایلر های بازی رو دیدم که نظر میدم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر