شاتل و قرمز شدن چراغ مودم بیشتر از 40 گیگ نمیتونید ...

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
وقتی این پست ها رو میبینم ناراحت میشم الان سال 2013 مردم باید نگران اینترنت باشن یا اینکه نکنه قطع بشه و غیره خیلی جای تاسف داره من یادمه اینترنت من به مدت یک هفته سرعت از 10 مگابات دانلود اومده شده بود 3 مگابایت با شرکت تماس گرفتم گفتن حمله هکری شده سرعت اینترنت اروپای شمالی پایین اومده ولی برای جبران دو هفته رایگان میتونید استفاده کنید بدون هیچ هرینه ایی یه هکری جای دیگه سرعت خوابنده اینا جبران میکنن ولی توی ایران اینجور که من میبینم یه چیزیم طلب کار هستن این خدمات اینترنتی اومید وارم حداقل اینترنت کشور درست بشه

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
یه دختره هم کلاسم بود تو شاتل هم کار میکرد خودش میگفت من خطمو از جایی دیگه میگیرم چون تو سرویس های محدود راحت دولا پهنا حساب میکنیم و راحت حجم طرفو دوبل میندازیم!!!
بدون سند و مدرک شایعه سازی نفرمایید لطفا.
من همین الان 4 مگ شاتل دارم با ایران سرعت دانلود شبانش 1 کیلوبایت هم کم نمیشه ولی با خارج از 1 به بعد کاهش داریم به سرعت پایینتر که اون رو هم میشه دور زد و دانلود زیاد داشت.
توی این 3 سالی که با شاتل دارم کار می کنم اصلا مشاهده نکردم برای سرویسم ترافیک الکی جا به جا بشه و این رو هم بگم به مناسبت های مختلف 2 الی 3 گیگ ترافیک هدیه میدن همیشه.

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
من همین الان 4 مگ شاتل دارم با ایران سرعت دانلود شبانش 1 کیلوبایت هم کم نمیشه ولی با خارج از 1 به بعد کاهش داریم به سرعت پایینتر که اون رو هم میشه دور زد و دانلود زیاد داشت.
توی این 3 سالی که با شاتل دارم کار می کنم اصلا مشاهده نکردم برای سرویسم ترافیک الکی جا به جا بشه و این رو هم بگم به مناسبت های مختلف 2 الی 3 گیگ ترافیک هدیه میدن همیشه.

کدوم ترافیک؟اصلا پست اول خوندی؟ نامحدودم من بحث نامحدود هست ترافیک های اشغالشون بخوره تو سرشون شناسه کاربری شاتلتو بگو

- - -ویرایش - - -

یه دختره هم کلاسم بود تو شاتل هم کار میکرد خودش میگفت من خطمو از جایی دیگه میگیرم چون تو سرویس های محدود راحت دولا پهنا حساب میکنیم و راحت حجم طرفو دوبل میندازیم!!!

اسم دختررو بگو ببینم؟
الان شناسه کاربری شاتلتو بگو

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
کدوم ترافیک؟اصلا پست اول خوندی؟ نامحدودم من بحث نامحدود هست ترافیک های اشغالشون بخوره تو سرشون شناسه کاربری شاتلتو بگو

- - -ویرایش - - -

اسم دختررو بگو ببینم؟

دوستان مگه من گفتم حرفش درسته یا تصدیق کردم حرفشو اون به ما گفت این طوریه ..نقل به حرفش کردم وگرنه نه چه دخلی به من داره شاتل چیه یا چی نیست!!!!!!!

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
بنده خدا اوون زمان که قرار دادشونو امضاء میکنی توش نوشته سرویس های ART شامل قانون Fair Policy میشه باید توجه میکردی دیگه حالا بماند که این قانون تو سرویس های ECO هم اعمال میکنن ولی تو قرارداد ذکر نشده که این حرکتشونم دزدی کامله یه جور جرم !

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
اسم دختررو بگو ببینم؟
این دوستمون بحث ترافیک کرد منم جواب دادم وگر نه قصد جسارت نداشتم به تاپیک شما ! .

دوستان مگه من گفتم حرفش درسته یا تصدیق کردم حرفشو اون به ما گفت این طوریه ..نقل به حرفش کردم وگرنه نه چه دخلی به من داره شاتل چیه یا چی نیست!!!!!!!
شما بدون اینکه اعلام کنی که این حرف رو تایید می کنی یا نه اومدی یه حرفی رو نقل کردی بدون هیچ گونه سند و مدرکی خوب معلومه واسه خیلی ها قابل قبول نخواهد بود.شما باید این جواب رو قبل از اون پست میزدید.

انها هم سند های من مبنی بر میزان دانلود شاتل البته سرویس های محدود:

1-دانلود من طی 20 روز قبل (شب هایی که دانلودی نشده یا دانشگاه بودم یا نذاشتم دانلود)

30574662185680476659.jpg

2-دانلود حدود 11.5 گیگابایت در ساعت رایگان طی 6 ساعت و 40 دقیقه (مربوط به شبی که فیلم زیاد واسه دانلود داشتم)

23358046940391988913.png

همونطور که گفتم سرویسم هم 4 مگ اکو محدود هست.
بگذریم.

آخرین ویرایش:

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
این دوستمون بحث ترافیک کرد منم جواب دادم وگر نه قصد جسارت نداشتم به تاپیک شما ! .

شما بدون اینکه اعلام کنی که این حرف رو تایید می کنی یا نه اومدی یه حرفی رو نقل کردی بدون هیچ گونه سند و مدرکی خوب معلومه واسه خیلی ها قابل قبول نخواهد بود.شما باید این جواب رو قبل از اون پست میزدید.

انها هم سند های من مبنی بر میزان دانلود شاتل البته سرویس های محدود:

1-دانلود من طی 20 روز قبل (شب هایی که دانلودی نشده یا دانشگاه بودم یا نذاشتم دانلود)

30574662185680476659.jpg

2-دانلود حدود 11.5 گیگابایت در ساعت رایگان طی 6 ساعت و 40 دقیقه (مربوط به شبی که فیلم زیاد واسه دانلود داشتم)

23358046940391988913.png

همونطور که گفتم سرویسم هم 4 مگ اکو محدود هست.
بگذریم.
شناسه کاربریتو بگو
من ارت دارم
تیکت دارم مشکل قیمت 8 مگ با غیره شو حل کنم ارزون کنم بعد اختصاصی اشتراکی جدا بشه پروموشن زیاد کنن حداقل 3 هفته.وغیره ارت های دیگه ارزون بشه
اکو فایده نداره که بدرد نمیخوره

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,470
نام
Nimo
بگم که یک سری ها که نام نمیبرم از شاتل در زمان های قدیم دفاع میکردk همینجوری یه 6 ماه بعدش داشتن گریه میکردن وضعیت بقیه کسانی که دفاع میکنن رو بعدا میبینیم. :bighug:

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
بگم که یک سری ها که نام نمیبرم از شاتل در زمان های قدیم دفاع میکردk همینجوری یه 6 ماه بعدش داشتن گریه میکردن وضعیت بقیه کسانی که دفاع میکنن رو بعدا میبینیم. :bighug:

واقعا شرکتش اشغاله
ولی 8 مگشو نامحدود کنم ارت های دیگش مثلا 6 مگ نامحدود ارزون بشه همینطوری بیارم پایین فقط اونایی که داران باید شناسه کاربریشون بگن تو پستشون شناسه کاربری شاتلشونو

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
متاسفانه منم الان درگیر این Fair policy شدم و سرعت نتم داغون شده!بعد میگن مدیریت کنید...حالا موندم از کجا بگیرم این شاتل رو قطع کنم(منطقه 3)

snake0750

کاربر سایت
Dec 30, 2009
130
دوستان حواستون هست ایشون همونی هستن که به اسم کریو مجانی ویروس و هزار جور کرم به سیستم مردم میریخت؟
چرا دارید تاپیکش رو بالا میبرید معلوم نیست ایندفه چه نقشه ای داره که یوزر کاربرا رو میخواد.

arianat

کاربر سایت
Oct 15, 2011
7
فقط مخابرات. چون چیزی به نام سیاست مصرف منصفانه نداره. کل شرکت ها اینو توی سرویس نامحدود دارن.
به خدا با ۵۱۲ نامحدود ماهی ۲۰ تومن شبانه روزی ماهی ۱۲۰ گیگ به بالا دانلود کردم. در عرض ۹ ماه یه هارد یک ترا رو فیلم پر کردم. همین هفته پیش هم کردمش ۱ مگ. سرعت دانلودش هم ۱۳۰ کیلوبایت شده.
سرعتم تا حالا اصلا پایین نیومده و پینگش هم خیلی خوب هست. البته پینگ من چون مخابرات نزدیک خونمون هست شاید پایین هست. حدود ۴۰ هست واسه من.
مخابرات ۲ مگ نامحدود رو میده ماهی ۸۵ تومن. شما تامیتونی دانلود کن.
اینها رو گفتم چون خودم قبلا شاتل داشتم و متاسفانه گول تبلیغاتش رو خوردم. اینقدر از مخابرات بد میگفتن. هیچ جا چیز وصل نمیشد مخابرات وصل میشد. من زمانی که شاتل داشتم حداقل ماهی ۵۰ تومن هزینه داشتم. فقط بلدن پول بگیرن. به خدا جرات دانلود ۲ تا اپ سنگین واسه ایپدم نداشتم. شبها هم که ۲ گیگ دانلود کنی سرعتت میشه ۱۰ کیلوبایت.
مرده شور خودشون و سیاست منصفانه شون رو بره.
اینها رو گفتم تا دوستان حواسشون رو جمع کنند و گول تبلیغات رو نخورن. اینها همه دارن از مخابرات میگیرن خودشون و سوبله حساب میکنند.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
متاسفانه منم الان درگیر این Fair policy شدم و سرعت نتم داغون شده!بعد میگن مدیریت کنید...حالا موندم از کجا بگیرم این شاتل رو قطع کنم(منطقه 3)

گفتم که
شناسه کاربریتو بگو
من ارت دارم
تیکت دارم مشکل قیمت 8 مگ با غیره شو حل کنم ارزون کنم بعد اختصاصی اشتراکی جدا بشه پروموشن زیاد کنن حداقل 3 هفته.وغیره ارت های دیگه ارزون بشه
اکو فایده نداره که بدرد نمیخوره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر