شاتل و قرمز شدن چراغ مودم بیشتر از 40 گیگ نمیتونید ...

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
یه کلمه اشتباه فرستاده شده میل شرکت یارو زنگ زده اوارشی هست اسمش میگه از قوه قضاییه نامه میفرستم در خونت گفتم هر غلطی میکنی گمشو زودتر احمقای دزد کلی قانون میذارن نشه دانلود کرد فقط پول میگیرن همش داریم هزینه میکنیم

Tombstone1

کاربر سایت
Dec 1, 2012
5
منم گرفتار این قانون مسخره شاتل شدم که بدجوری داره اعصابم رو خرد میکنه
دو شب پشت سر هم شبی 7 گیگ دانلود کردیم، از شب سوم سرعت رو کردند 10 کیلوبایت!!!
الان بیش از 20 روز از این موضوع میگذره و هنوز که هنوزه، سرعت شبانه درست نشده ... منم افتادم دنبال یه شرکت دیگه تا هر چه سریع تر از دست از این شاتل خلاص بشم
جالبه که هر بار که به کارشناسای فنیشون میگم، همه بلا استثناء فقط یه جمله بلدند بگند: در مصرفتون مدیریت کنید تا درست بشه!!
الان 20 روزه که دانلود شبانه نداشتم و به قول اینا مدیریت کردم اما هنوز وضعیت همونه
جالب اینجاست که تا وقتی سرعت 512 داشتم، راحت شبی 1.5 گیگ دانلود میکردم و یادمه که 30 روز رو پشت سر هم دانلود کردم و سرعت شبانه آخ هم نگفت! اما از وقتی به 4 مگ ارتقا دادم، 10 روز نشده، سرعتش داغون شد
نزدیک 4 سال هست که مشترک شاتل هستم اما تو این سه هفته، بس که این سرعت مزخرفش رو اعصابم رفته، به طور جد دنبال یه شرکت دیگه هستم تا قراردادم رو با شاتل فسخ کنم
دوستان تهرانی، هر کی سرویس دانلود شبانش مشکلی نداره و سرعت خوبی داره، یه ندا بده تا ما هم تهیه کنیم

usarock

کاربر سایت
Jul 28, 2013
269
منم گرفتار این قانون مسخره شاتل شدم که بدجوری داره اعصابم رو خرد میکنه
دو شب پشت سر هم شبی 7 گیگ دانلود کردیم، از شب سوم سرعت رو کردند 10 کیلوبایت!!!
الان بیش از 20 روز از این موضوع میگذره و هنوز که هنوزه، سرعت شبانه درست نشده ... منم افتادم دنبال یه شرکت دیگه تا هر چه سریع تر از دست از این شاتل خلاص بشم
جالبه که هر بار که به کارشناسای فنیشون میگم، همه بلا استثناء فقط یه جمله بلدند بگند: در مصرفتون مدیریت کنید تا درست بشه!!
الان 20 روزه که دانلود شبانه نداشتم و به قول اینا مدیریت کردم اما هنوز وضعیت همونه
جالب اینجاست که تا وقتی سرعت 512 داشتم، راحت شبی 1.5 گیگ دانلود میکردم و یادمه که 30 روز رو پشت سر هم دانلود کردم و سرعت شبانه آخ هم نگفت! اما از وقتی به 4 مگ ارتقا دادم، 10 روز نشده، سرعتش داغون شد
نزدیک 4 سال هست که مشترک شاتل هستم اما تو این سه هفته، بس که این سرعت مزخرفش رو اعصابم رفته، به طور جد دنبال یه شرکت دیگه هستم تا قراردادم رو با شاتل فسخ کنم
دوستان تهرانی، هر کی سرویس دانلود شبانش مشکلی نداره و سرعت خوبی داره، یه ندا بده تا ما هم تهیه کنیم
عزیزم من ارت گرفتم یعنی نامحدود بازم سرعتمو کم کردن من با 128 کلی دان زدم وقطع کردن سرویسم رو
مدیریت دانلود و مصرفتون بالاست و غیره همه چرته
از شاتل نگیر برو از رسانه تهران یا پتیاک و غیره بگیر

Tombstone1

کاربر سایت
Dec 1, 2012
5
عزیزم من ارت گرفتم یعنی نامحدود بازم سرعتمو کم کردن من با 128 کلی دان زدم وقطع کردن سرویسم رو
مدیریت دانلود و مصرفتون بالاست و غیره همه چرته
از شاتل نگیر برو از رسانه تهران یا پتیاک و غیره بگیر

پتیاک رو تحقیق کردم از چند تا از دوستان همین انجمن و اون هم وضعش خرابه ... یکی از دوستان الان 3 ماهه که سرعت شبانش 30 کیلوبایت هست با 512 پتیاک!!
رسانه تهران رو زیاد چیزی ازش نشنیدم. شما کسی رو میشناسی که از این شرکت سرویس گرفته؟؟
مخابرات هم هست. منتهی نمیدونم وضع سرعت دانلود شبانه مخابرات چه طوریه تو تهران

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
بگم که یک سری ها که نام نمیبرم از شاتل در زمان های قدیم دفاع میکردk همینجوری یه 6 ماه بعدش داشتن گریه میکردن وضعیت بقیه کسانی که دفاع میکنن رو بعدا میبینیم. :bighug:
من 3 ساله شاتل دارم و راضی هستم.اگر هم مشکلی بوده به کل کشور مربوط بوده که باعث نارضایتی من شده بوده.جاتون خالی 2 شبه که از دانشگاه برگشتم حدود 20 گیگابایت فیلم دانلود کردم.
بعدا هم مشکلی نخواهد بود بلکه وضع بهتر خواهد شد.

arianat

کاربر سایت
Oct 15, 2011
7
پتیاک رو تحقیق کردم از چند تا از دوستان همین انجمن و اون هم وضعش خرابه ... یکی از دوستان الان 3 ماهه که سرعت شبانش 30 کیلوبایت هست با 512 پتیاک!!
رسانه تهران رو زیاد چیزی ازش نشنیدم. شما کسی رو میشناسی که از این شرکت سرویس گرفته؟؟
مخابرات هم هست. منتهی نمیدونم وضع سرعت دانلود شبانه مخابرات چه طوریه تو تهران

عزیز من میگم مخابرات مصرف منصفانه نداره. شما میگی شبانه اش چطور هست.
برجی 42 تومن بده 1 مک نامحدود بگیر.
بعد بزن از همون اول تا یکسال 2 ترا روز و شب و 24 ساعته دانلود کن. اگه سرعت ذره ای پایین اومد هرچی میخوای به من بگو.
میتونی تحقیق کنی.
بقیه شرکت ها سیاست منصفانه دارن. ولی مخابرات فقط تا میتونی خودت رو با دانلود خفه کن. مثل من

Sent from my HTC One using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر