شاتل تقدیم میکند: ارائه سرویس 6 و 8 مگابیت برای اولین بار در ایران به کاربران خانگی!!

™MASOUD2

کاربر سایت
Apr 24, 2013
91
نام
مسعود
رئیس جمهور:

حسن روحانی که از جمله کاندیداهای این دوره است اگرچه در صحبتهایش کمتر به طور مستقیم به فضای مجازی پرداخته اما در یکی از مناظره‌های صدا و سیما با تاکید بر این‌که اگر فضای دانشگاه باز شود، کسی ضرر نمی‌کند، گفت: فضای دانشگاه، شهر و کشور و اینترنت را نباید اینقدر امنیتی کنیم، بلکه باید فضا را فرهنگی و سیاسی کنیم و فضای کشور را باید امنیتی‌زدایی کنیم.

وی همچنین با بیان این که پهنای باند اینترنت در شأن ایرانیان نیست گفته است: دنیای امروز دنیای ارتباطات است؛ اما متاسفانه در کشور عده‌ای در دنیای قرن نوزدهم سیر می‌کنند.

روحانی در عین حال یادآور شده است: اگر دانشگاه فضای علم و آزادی باشد به نفع همه است، چون اگر قرار باشد علم تولید کنیم باید شرایط آزاداندیشی داشته باشیم.

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,471
نام
نیما
ایرانیا توی اینترنت یه چیزی به وجود آوردن به نام محدودیت :| بابا همه ی کشورهای دنیا نامحدوده اصلا نمیدونن محدود چیه :| این مشکل حل شه خیلی خیلی عالی میشه!(البته تو خوابم نمیبینی :|)

™MASOUD2

کاربر سایت
Apr 24, 2013
91
نام
مسعود
ایرانیا توی اینترنت یه چیزی به وجود آوردن به نام محدودیت :| بابا همه ی کشورهای دنیا نامحدوده اصلا نمیدونن محدود چیه :| این مشکل حل شه خیلی خیلی عالی میشه!(البته تو خوابم نمیبینی :|)

نیما جان کی گفته فقط اینترنت ایران محدودیت داره برادر؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
پینگ . پینگ مهمه و اینکه اینترنتمون صاف و صوف باشه . الان اینترنت ما اگه 2 مگابایت بر ثانیه هم سرعت داشته باشه بازم فایده نداره چون مثل نوار قلب آدمای سکته ایی میمونه :D . یعنی توش گیر داره . یه سایت رو میزنی نمیاره . باز رفرش میکنی میاره . یه دقیقه نمیره تو بازی . باز 5 ثانیه بعد میره . همش دارن Port ها رو دستکاری میکنن و همش شل کن سفت کن داره . اگه این مشکل برطرف بشه خوب میشه . من به پینگ 160-170 ـه سالم و بدون بامبول هم راضیم ...

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
Prepare My Shuttle
I Sense Kileed Is In Danger
Insidious_Smile.jpg

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
خب البته کیفیت شاتل هم یه چیز دیگس ! من در حال حاضر سرویس 2 میگ دارم و تا 400 450 هم بهم می ده ! زیر 200 هم تاحالا نیومده ( سرعت دانلود ) ... ویدیو ها رو هم راحت استریم می کنم ( حتی از سایت های فیل***ر )

™MASOUD2

کاربر سایت
Apr 24, 2013
91
نام
مسعود
خب البته کیفیت شاتل هم یه چیز دیگس ! من در حال حاضر سرویس 2 میگ دارم و تا 400 450 هم بهم می ده ! زیر 200 هم تاحالا نیومده ( سرعت دانلود ) ... ویدیو ها رو هم راحت استریم می کنم ( حتی از سایت های فیل***ر )

در سرعت های بالا مثل 400 کیلوبایت استریم به راحتی انجام میشه البته برای فایل های کمتر از اچ-دی یعنی 720p به پایین.
در این سرویس های 8 مگ به راحتی میتونین فایل های فول اچ دی رو استریم کنین و انلاین ببینین بدون گیر و...
ولی در کل من خودم شخصا شاتل رو قبول ندارم. سر این برج سرویس 8 مگ رو از نوین نت میگیرم.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
صحبت های اقای حسین بروسلی رو تایید می کنم.
امروز با شاتل پینگم خیلی بهم ریز بود ولی الان پینگ با ایران لااقل 5 ms کمتر شده و از 50-52 رسیده به 44-48 و با سرور 8.8.8.8 هم الان مرز 200 پینگ می کنم و گوگل رو هم 230-240 ولی بازم پایدار نیست به نظر داره بهبود پیدا می کنه.

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
مسعود این لینک سرویس دهنده ای که می گی رو می شه بدی ؟ من یه سرچ زدم ، اون نوین نتی که پیدا کردم فقط برای تهران سرویس می داد و خبری از این سرعتا نبود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر