سومین جام فیفا 13 (جام رمضان) - Fifa13 PS3

شما برگزاری دوم جام قبل رو چطور برآورد میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    37

Dani.dead

کاربر سایت
Oct 24, 2012
122
نام
DaNi ......
اقا شماها تک تک چشم مایین به جون مادرم ٪۱ هم ناراحت نشدم اون پست هم که زدم کاملا شوخی بود من کوچیک همه ی شما هستم من نان استاپ non stop دارم از شماها بازی یاد میگیرم و درس پس میدم با این شوخی ها هم لذت میبرم که این قدر جمع خودمونی هست کوچیک همتونم
خب حالا اینا همه رو گفتم دیگه افتخاری منو بفرستین فینال وگر نه خیلی ناراحت میشم از ما گفتن بود
:bighug: :x =)) o:-) :"> :d b-)

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
اقا شماها تک تک چشم مایین به جون مادرم ٪۱ هم ناراحت نشدم اون پست هم که زدم کاملا شوخی بود من کوچیک همه ی شما هستم من نان استاپ non stop دارم از شماها بازی یاد میگیرم و درس پس میدم با این شوخی ها هم لذت میبرم که این قدر جمع خودمونی هست کوچیک همتونم
خب حالا اینا همه رو گفتم دیگه افتخاری منو بفرستین فینال وگر نه خیلی ناراحت میشم از ما گفتن بود
:bighug: :x =)) o:-) :"> :d b-)
انشالله همرو میبری میری فینال جای منم خالی میکنی :d

Ezio Auditore

کاربر سایت
Jun 1, 2010
36
نام
هومن
نت من دیگه فاجعه شده
متاسفانه به دلایل زیادی عصبی که هستم بعد میام تو بازی میبینم اینجوریه عصبی تر میشم دیگه اصلاً نمیتونم تمرکز کنم و بازی اصلیم رو انجام بدم

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
نت من دیگه فاجعه شده
متاسفانه به دلایل زیادی عصبی که هستم بعد میام تو بازی میبینم اینجوریه عصبی تر میشم دیگه اصلاً نمیتونم تمرکز کنم و بازی اصلیم رو انجام بدم
عزيز خودتو ناراحت نكن حيف كه نميشه وگرنه يه چنتا جوك اونجوري ميگفتم دور همي بخنديم.
----------******************--------------**

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
نت من دیگه فاجعه شده

من حس و حالت رو با گوشت و استخون درک میکنم چون نت منم... !
تنها زمانی که میشه آنلاین بازی کرد ظهره چون از حجمت کم میکنه
زمانی که free هست پیج هم باز نمیکنه! چه برسه آنلاین و ping و... وقتی پینگ من با اصفهان که باید 80 باشه رویه 350 میرسه باید به کی حرف زد؟
بگذریم :d چه خبر میبینم که بالاخره حسن باخت :d

Ezio Auditore

کاربر سایت
Jun 1, 2010
36
نام
هومن
حسام جان تو PSN تعریف کن:d
آره عرفان افتضاحه

بازی دوم انجام شد
SlimShady2312 1-0 persian_boooyyy میزبان: persian_boooyyy
Slimshady2312 4-1 persian_boooyyy میزبان: SlimShady2312

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
حسام جان تو PSN تعریف کن:d
آره عرفان افتضاحه

بازی دوم انجام شد
SlimShady2312 1-0 persian_boooyyy میزبان: persian_boooyyy
Slimshady2312 4-1 persian_boooyyy میزبان: SlimShady2312
تایید میشه.ولی جفت بازیا بارونی بود.من اصلا نمیتونم تو بارون بازی کنم

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
آنلاین شو بزنیم!!! دنی هم آنلاینه!!! بدو بیا که کار عقب نیافته!!!!
آقا بازی منو دانیال هم انجام شد!!! اولی من میزبان بودم 3-0 بردم!!! دومی هم دانیال میزبان بود 2-1 بردم!!! ولی اینو بگم که که واقعاً بازی سختی بود!!! مخصوصاً دقایق آخر بازی دوم، دکمه ها رو اشتباه میزدم از استرس!!!واقعاً دانیال خوب و حرفه ایی بازی می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر