سومین جام فیفا 13 (جام رمضان) - Fifa13 PS3

شما برگزاری دوم جام قبل رو چطور برآورد میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    37

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
سلام به همگی..
من مجبورم که انصراف بدم..به خاطر نت بدی که جدیدا آسیاتک معلوم نیست چه مرگشه...میترسم نرسم به بازی ها...توی گروه ما هم مشکلاتی بود که همین کار رو سخت تر هم کرد.
ممنون از همگی.

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
آقا تو رو خدا جنبه داشته باشین!!این لیگ که مثل اون لیگ سر سکه و پول نیست که بهم تهمت بزنیم.
من الان یک بازی با آقای بیژن کردم.خودش اینوایت داده ،به صورت آنلاینم داده.بعد 5 تا خورده حالا داره میگه تو custom بوده تیمت و .... .بازی برگشتم بازی نکرد.من دیگه با این آقا بازی نمیکنم.از آقای عرفان می خوام تکلیف ما رو مشخص کنه!

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
آقا تو رو خدا جنبه داشته باشین!!این لیگ که مثل اون لیگ سر سکه و پول نیست که بهم تهمت بزنیم.
من الان یک بازی با آقای بیژن کردم.خودش اینوایت داده ،به صورت آنلاینم داده.بعد 5 تا خورده حالا داره میگه تو custom بوده تیمت و .... .بازی برگشتم بازی نکرد.من دیگه با این آقا بازی نمیکنم.از آقای عرفان می خوام تکلیف ما رو مشخص کنه!

اصلا گروه ما از همون اولشم هم مشکل داشت..
من با شما بازی کردم لذت هم بردم..کاستوم هم توی این لیگ مجازه..

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین

آره خدایی.طلسم شده انگار!ولی انصراف نده ایشالا نتت درست میشه.من آسیاتک مشهدم الان دو سه روزه پینگ و سرعتم در بهترین حالته ممکنه.شبها سرعتم بالای 300 میشه.خودت حساب کن دیگه!!ممکنه مال شما هم درست شه.

کاستوم قبول نیست!تو قوانینه:
دقت کنید در حالت Online باشه و Custom به هیچ نحو قابل قبول نیست
جالبه خود این آقا هم اینوایت داده بود.اگر کاستوم بود من اصلا تو بازی نمیرفتم.

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
آره خدایی.طلسم شده انگار!ولی انصراف نده ایشالا نتت درست میشه.من آسیاتک مشهدم الان دو سه روزه پینگ و سرعتم در بهترین حالته ممکنه.شبها سرعتم بالای 300 میشه.خودت حساب کن دیگه!!ممکنه مال شما هم درست شه.

کاستوم قبول نیست!تو قوانینه:

جالبه خود این آقا هم اینوایت داده بود.اگر کاستوم بود من اصلا تو بازی نمیرفتم.

مثلا الان سرعت دانلودم اومده ر 600!!!!!پینگم هم 150 هست..همه چیز خوبه..ولی یک دفعه خراب میشه و یک دفعه درست میشه..
حالا تکلیف گروه ما مشخص بشه،من اگر نتم همینطوری باشه ادامه میدم..:|

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152

سلام داداش

اولاً جرات اینو داشته باش بگو کاستوم بود تیمت چون اینجا نه پولی جابه جا میشه نه اینکه قراره کسی ضرر زیان بده !! داداش من هم با تلفن صحبت میکردم هم داشتم باهات بازی می کردم یه دفعه چشمم به ترکیب شما افتاد با بازیکنان غیر واقعی مثلاً یه بازیکن بود بنام amin884 که فورواردم بازی میکرد همه چیزش 100 بود . در مقابل ایسین من :|

خواستی من در خدمت شما هستم اما بصورت دیفالت و بازیکنان خود تیم ....
درضمن خوب بود پشت تلفن هم نمیگفتی فیفا چیه بازی سنتر کجاست اشتباه گرفتی ؟؟!!!!!!!!!

شما با اون بازی کردی حتماً دوتاتون کاستوم زده بودین من میگم دیفالت بودم این داداش ما کاستوم حساب کن توپ پای اون بازیکن amin884 میوفتاد رد خور نداشت گل بود :))
ماهم کاستوم بازی میکنیم با دوستان آفلاین اما وقتی که کار به جاهای باریک بکشه .
خدایی نکرده اینجا کسی با کسی دشمنی نداره شرایط بازی هم که توسط عرفان عزیز گفته شده .

خلاصه من همچنان برای بازی رفت و برگشت با جناب آقای امین
Radiance آماده هستم اما بصورت دیفالت با بازیکنان خود تیم نه اینکه هرکس 2.3 تا بازیکن طراحی کنه بندازه داخل زمین با لول 100 . ;) اینجوری بازی نمیچسبه .

یاعلی

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
سلام داداش

اولاً جرات اینو داشته باش بگو کاستوم بود تیمت چون اینجا نه پولی جابه جا میشه نه اینکه قراره کسی ضرر زیان بده !! داداش من هم با تلفن صحبت میکردم هم داشتم باهات بازی می کردم یه دفعه چشمم به ترکیب شما افتاد با بازیکنان غیر واقعی مثلاً یه بازیکن بود بنام amin884 که فورواردم بازی میکرد همه چیزش 100 بود . در مقابل ایسین من :|

خواستی من در خدمت شما هستم اما بصورت دیفالت و بازیکنان خود تیم ....

شما با اون بازی کردی حتماً دوتاتون کاستوم زده بودین من میگم دیفالت بودم این داداش ما کاستوم حساب کن توپ پای اون بازیکن amin884 میوفتاد رد خور نداشت گل بود :))
ماهم کاستوم بازی میکنیم با دوستان آفلاین اما وقتی که کار به جاهای باریک بکشه .
خدایی نکرده اینجا کسی با کسی دشمنی نداره شرایط بازی هم که توسط عرفان عزیز گفته شده .

خلاصه من همچنان برای بازی رفت و برگشت با جناب آقای امین
Radiance آماده هستم اما بصورت دیفالت با بازیکنان خود تیم نه اینکه هرکس 2.3 تا بازیکن طراحی کنه بندازه داخل زمین .
اینجوری بازی نمیچسبه .

من نیمخوام بیام توی این بحث،ولی وقتی که شما گزینه Squad type:Online میزنی،کل تیم به صورت آپدیت هست و نمیشه که بازیکن قدرتش بالا باشه!!اونی هم که بالاش زده Amin884 آی دیش بوده نه اسم بازیکن!
من تا حالا کاستوم بازی نکردم و نخواهم کرد..

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
من فکر کنم شما تا حالا اصلا آنلاین بازی نکردی.تو آنلاین رو همه بازیکنها اسم اکانتشون رو مینویسه.یعنی مهاجم من که مسیه رو کله اش میزنه amin884!!8-|
دیگه اینم اینجا شنیدیم.جالبه شما قدرت بازیکنها رو هم دیدی وسط بازی.میگم مگر خودت اینوایت ندادی؟به خودت شک داری؟:D

درضمن خوب بود پشت تلفن هم نمیگفتی فیفا چیه بازی سنتر کجاست اشتباه گرفتی ؟؟!!!!!!!!!
عرفان جان دوباره شماره منو اشتباه دادی بچه ها.عدد آخر شماره من 8ه نه 7.اون لیگ قبلی هم همین اشتباه شده بود.:))

lanoire

کاربر سایت
Jun 22, 2011
294
نام
احمدرضا
من هم بازیمو با mhfifa عزیز انجام دادم
بازی اول رو 5-2یا6-2 بردن(خودشون نتیجه دقیق رو بگن)
بازی دوم هم 4-3 من بردم

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
من فکر کنم شما تا حالا اصلا آنلاین بازی نکردی.تو آنلاین رو همه بازیکنها اسم اکانتشون رو مینویسه.یعنی مهاجم من که مسیه رو کله اش میزنه amin884!!8-|
دیگه اینم اینجا شنیدیم.جالبه شما قدرت بازیکنها رو هم دیدی وسط بازی.میگم مگر خودت اینوایت ندادی؟به خودت شک داری؟:D

عرفان جان دوباره شماره منو اشتباه دادی بچه ها.عدد آخر شماره من 8ه نه 7.اون لیگ قبلی هم همین اشتباه شده بود.:))

آره داداش شما حساب کن من اولین بارم هست .

والا مسی که مسی بود ، سرخيو آگرو هم که خودش بود اما یه فوروارد چپ داشتی اسمش چی بود ؟؟ ( amin884 )
داداش 3 امتیاز بازی چیزی نیست مال شما اما مرد باش بگو کاستوم آورده بودی داخل زمین .

lanoire

کاربر سایت
Jun 22, 2011
294
نام
احمدرضا
آره داداش شما حساب کن من اولین بارم هست .

والا مسی که مسی بود ، سرخيو آگرو هم که خودش بود اما یه فوروارد چپ داشتی اسمش چی بود ؟؟ ( amin884 )
داداش 3 امتیاز بازی چیزی نیست مال شما اما مرد باش بگو کاستوم آورده بودی داخل زمین .

اقا بس کنید دیگه با هم دوست باشید تا یه جام خوب و خوشی داشته باشیم@};-@};-@};-@};-@};-:o)

B I J A N EBL

کاربر سایت
Apr 7, 2011
152
من نیمخوام بیام توی این بحث،ولی وقتی که شما گزینه Squad type:Online میزنی،کل تیم به صورت آپدیت هست و نمیشه که بازیکن قدرتش بالا باشه!!اونی هم که بالاش زده Amin884 آی دیش بوده نه اسم بازیکن!
من تا حالا کاستوم بازی نکردم و نخواهم کرد..

داداش شما که دیسی شدی انصراف دادی رفتی ، گفتی بازی نمیکنم این داداش ما ( امین اومد ) گفت بزنیم گفتم بزنیم منم دقت میکردی حتی داخل بازی به شما اس میدادم از جریان بازی صحبت میکردیم که چرا دیسی شدی و بحث بازی خودمون خلاصه من نفهمیدم کی به کی شد آخرش هم دیدم این با بازیکن amin884 که مسی باید می رفت پیشش آموزش ببینه همش گل میزد 5 تا

مشخصات نوع Invite که واسه حریفتون میفرستین:

• Game Speed : Normal
  • Time : 6 Min
  • دقت کنید در حالت Online باشه و Custom به هیچ نحو قابل قبول نیست
  • دفاع رویه حالت tactical باشه

آخرین ویرایش:

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
داداش شما که دیسی شدی انصراف دادی رفتی ، گفتی بازی نمیکنم این داداش ما ( امین اومد ) گفت بزنیم گفتم بزنیم منم دقت میکردی حتی داخل بازی به شما اس میدادم از جریان بازی صحبت میکردیم که چرا دیسی شدی و بحث بازی خودمون خلاصه من نفهمیدم کی به کی شد آخرش هم دیدم این با بازیکن amin884 که مسی باید می رفت پیشش آموزش ببینه همش گل میزد 5 تا

مشخصات نوع Invite که واسه حریفتون میفرستین:

• Game Speed : Normal
  • Time : 6 Min
  • دقت کنید در حالت Online باشه و Custom به هیچ نحو قابل قبول نیست
  • دفاع رویه حالت tactical باشه
اینوایتو کی داد؟؟؟؟
اگه شما دادین به هیچ وج امکان استفاده از بازیکنه کاستوم نی پس بحثه بیهوده نکنین

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر