سورپرایز!!!! دانلود BATTLEFIELD 3 ALPHA

سلام!
بدون مقدمه اینم از نسخه آلفای بازی که میتونید دانلود کنید!!!

97f0eb4437a92577d955ba40843081d8.jpeg

لینک مستقیم قسمت اول:
https://rapidshare.com/files/3262791847/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part1.rar

لینک مستقیم قسمت دوم:
https://rapidshare.com/files/161698051/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part2.rar

لینک مستقیم قسمت سوم:
https://rapidshare.com/files/2642182864/Battlefield.3.AF-_www.P30Day.com_.part3.rar

......................

منبع

دوستان یه دعایی بکنید برام این اکانت من از بن در بیاد!

• Like
Reactions: Dexon

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
خب طبیعیه بازی بی نقطه ضعف نیست!
تازه نسخه alphaهستش و بتا هم نیست! بتلفیلد3 کم نقص یا به عبارتی بدون نقص تو نسخه نهایی خواهیم داد!
این رو هم فراموش نکنیم بتلفلید3 درسته نقطه ضعف هایی داره اما نکات مثبت زیادی بهش اضافه شده!
نظری راجع به مولتی بازی نمیشه داد چون فقط یک نقشه از مولتی پلیر بازی بنام operation metroوجود داره و نسخه الفا هم هستش!
بتا هم مثل این قراره به یکسری بدن؟
ـــــــــــ
من 2 تا بازی اصل دارم یکیشم پکیجه ولی به منم ندادن...

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود
بتا هم مثل این قراره به یکسری بدن؟
ـــــــــــ
من 2 تا بازی اصل دارم یکیشم پکیجه ولی به منم ندادن...

افرادی که MOHاورجینال دارن می تونن CLOSED BETAرا بازی کنن و نهایتا OPEN BETAکه عموم می تونن بازی کنن!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
هر کی تونست یه کد با اونی که میثم گذاشت بگیره اضافی برای ما هم بگیره . من آیدی جدید ساختم با وی پی انم رفتم نشد که نشد ! :|

Masoud20R

کاربر سایت
Feb 5, 2010
339
نام
مسعود
بچه ها داشتم تو u توب فیلم هایی که از نسخه الفا گذاشته بودن نگا میکردم بعد دیدم این خارجی ها هم همش کامنت میدادن همون موقعی که داشتم فیلم رو نگا میکردم بعد دیدم یکی نوشت من به سی دی کی واسه الفا رو دارم ولی چون xbox بازی میکنم لازمش ندارم بعد منم گفتم بدش به من اونم تو کامنت ها گذاشت سی دی کی رو منم سریع تو origin زدم و اکتیو شد :d الان دارم دانلود میکنم :d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
بچه ها داشتم تو u توب فیلم هایی که از نسخه الفا گذاشته بودن نگا میکردم بعد دیدم این خارجی ها هم همش کامنت میدادن همون موقعی که داشتم فیلم رو نگا میکردم بعد دیدم یکی نوشت من به سی دی کی واسه الفا رو دارم ولی چون xbox بازی میکنم لازمش ندارم بعد منم گفتم بدش به من اونم تو کامنت ها گذاشت سی دی کی رو منم سریع تو origin زدم و اکتیو شد :d الان دارم دانلود میکنم :d
ای خوش بحالت عجب شانسی داری، اگه کسی مرجع دیگه ای برای گرفتن Key نسخه آلفا میشناسه لطفا بگه.

iOSina

کاربر سایت
Jun 12, 2011
56
نام
سینا
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
زدم دانلود شه بعد اومدم خونه cd key بگیرم اومدم خونه میبینم رندومی دادن عجب شانسی داریمااااا
یکی به ما بده :D

mayyxeng

کاربر سایت
Aug 18, 2008
13
خوب دوستان من بازی رو دو روزه که انجام دادم....برا همین گفتم چند تا نکته بزارم
اول از همه این که کلاس های بازی یه کم نسبت به BC2 عوض شده
bf3-classes-620x382.jpg

فکر کنم از رو عکس بفهمین....
گرافیک بازی بهتر شده امام کماکان روان اجرا میش مثلا من تو BC2 حدودا 80-120 فریم می گرفتم با بالاترین گراف اینجا 70-100 فریم با بالاترین گراف میگیرم
انیمشن حرکات افراد هم جالب شده....سینه خیز هم خیلی کارامد شده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Panther_X

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بابا همون mw3 خیلی بهتره تا بتلفیلد
تو اینکه Battle Field بهتره هیچ شکی نیست ! من خودم 5 ساله کال اف میزنم (از 2 گرفته (یکشو هم بازی کردم ولی نه مولتی) تا بلک آپس ) فن کال اف هم هستم ولی واقعیت اینه که اون موقعی کال 2 اومد بتل 2 هم اومد که بازی میکردم (خداییش اون موقع برام مثل بتل3 الان بود :x یادش بخیر >:/ من عاشق هر دو بودم ! هر دو بازی خوبین ولی کال اف(اصلش کال آو هست:d) با بتل یه دنیا فرق دارن ! این حرف شما که میگی MW3 بهتره مثل اینه که بگی اینترنت ایران از آمریکا و آروپا بهتره :d ! کال اف خوبه (چونکه محبوبه بین مردم و داستان و گیم پلی خوبی داره ) اما بتل داره میاد با FROSTBITE 2 و زلزله و مولتی 64 و تخریب پذیری و از همه مهمتر اون کلاس اسنایپر خفنش ! نقطه قوت اینجاست : من تو کل عمرم داغ یه چیزی تو کال اف به دلم موند ! هی جلوت این هلیکوپتر ها و تانک ها رد میشن دریغ از اینکه واست یه بوغ بزنن چه برسه سوارشون بشی ! خب دیگه اینجا کال اف کم میاره چه تو ماشین آلات جنگی و چه تو تخریب پذیری ! اما اینو هم بگم کلا تو اگه تو کال اف تانک و تخریب پدیری بیاد دیگه کال اف نمیشه ! خودتون در موردش بفکرید ! حرف آخر : تو ایران ملت دوست دارن حرف حرفه خودشون باشه ! حالا این وسط MW3 شما بهتر از بتل ما :d
بتل از اینجا به بعدش از همه نظر از کال اف سره (من خودم اگه هر شب MW2 نزنم خوابم نمیبره ولی بتل بهتره ) گرچه به نظر من BC2 هم هیچ مشکلی نداشت ! من یه نمه از MW2 بیشتر میپسندمش:x
دیگه اینجور کامنت های F.U.N نده :d MW3 بهتره تا بتل فیلد ! (داداش یه وقت توهین نشه :x) .میگم تا حالا اصلا جون من بتل زدی ؟ نه جون من زدی ؟:blink:

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
bf3-classes-620x382.jpg

گرافیک بازی بهتر شده امام کماکان روان اجرا میش مثلا من تو BC2 حدودا 80-120 فریم می گرفتم با بالاترین گراف اینجا 70-100 فریم با بالاترین گراف میگیرم
بازی دوباره مثلا بتفیلد 2 تفنگ های متفاوتی برای ارتش ها در نظر کرفته و هنوز سیستم آنلاک کردن وجود داره اما برای هر تفنگ جداگانه
اولین چیزی که حال من رو گفت این بود که BF3 مثل BFHEROES و BFplay4free تویه وب بروزر اجرا میشه...من امیدوارم که بازی نهایی اینجوری نباشه
تنها مپ آلفا مپه OP Metro هست که تو E3 هم نشون داده بودن..
مشکلی که اذیت می کرد این بود مپ پر از علف بود و همه قایم می شدن و می کمپیدن
قضیه بعدی Squad Respawn بود که واسه من درست کار نمی کرد....
اگر مدال آو آنر رو بازی کرده باشید بین BF3 و MOH شباهت عجیبی حس می کنید و همون سبک کوپ بازی تو بازی وجود داشت.....
تخریب پذیری افتضاح شده بود و اصلا شبیه BC2 نبود
مسیه مسخره این بود که تنها در کل مپ یک تانک وجود داشت و این تانک هم بعد از یک مدت خود به خود repair می شد!
البته مثلا چیزی به اسم suppression kill assist اضافه شده که جالبه یا مثلا اگه کسی به سمت شما تیراندازی کنه صفحه کمی تار می شه که باحال می کنه یا می تونید برای تفنگ لیزر بگذارید و بندازید تو چسم دسمن و دیدشون رو مختل کنید!
مشکل دعدی نبود HC بود که فکر کنم در نسخه نهایی باشه ...اسناپر ها هم اگر با scope زوم می کردین بازتاب نور خورشید تو لنز می افتاد و دیده می شدین!
حقیقت اینه که من از بازی نا امید شدم اما این نسخه آلفاس و هنوز وقت هست و من تنها رو یک مپ بازی کردم....باز هم اطلاعات بیشتر تو اینجا می ذارم فقط لطفا تو سایت های خارجی چیزی ننویسین واسم من رو نیارین چون بن میشم
داداش من تریلرشو چند روز پیش ماله آلفا دیدم ناامید شدم ولی یدفه به خودم ابله چته ؟ اینکه هنوز بتا هم نیست ؟ تازی چند ماه دیگه مونده تا بازی بیاد بیرون ! مگه EA خل شده که بازی رو که واسه مبارزه با کال او میده بیرون اینجوری باشه ؟ من قول میدم گه آخر کار دایس همه رو سورپرایز میکنه با BF3 ! تازه این فقط یه مپش بود فک کنم با یه مد (هنوز تانک سنگینو هلی و جت رو سوار نشدی که ناامید شدی:d راستی من با یک جاش تو تریلر خیلی حال کردم : اونجایی که یارو میره بالای پشت بوم کمپ میکنه تانک (تانک که نه فک کنم M3A3 Bradly یا یه چیزی تو همین مایه ها بود :d میاد 4 تا تیر میزنه به ساختمون اون بدبختم زیره آوار له میشه =))

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
راستی من متوجه یه چیز شدم : یه پسر عمو دارم ( 10 سالشه ) عشق بازی شوتر هست ! هر موقع میاد پیشم یه سره میره سراق کال او ! منم یه پرس و جو کردم هر جا کال او بازی کردم تو سرور پرسیدم همه بگن چند سالشونه : خدایی بزرگتر از همشون من بودم که 18 بودم و بعد من یکی بود 14 دیگه همه بچه کوچیک N.O.O.B ! رفتم یه سری BC2 یه پرس و جو کردم دیدم کوچیک تره همه خودمم :-/ ! آدم باید بازی رو از مخاطباش بشناسه ! فقط یه استثناء هست : اونم فقط HALO : REACH ! من بار اول که رفتم تو مولتی دیدم 5 تا بچه (به خدا قسم 5 الی 8 ساله بیشتر نیستن چونکه هی صحبت میکردن ) دیگه نرفتم ! اینکه فروشش بالاست : باو اسباب بازی هم فروشش بالاست ! این خارجی ها رو نمیشناسن واسه بچشون همه چی میخرن ؟ مثل هموم Toy Story ! چند هفته رکورد دار فروش تو انگلستان بود ! من که حتی به کپیشم اصلا نگاه نکردم چه برسه بازیش کنم یا بخام اوریجانال بخرم ! دلیل استثناء بودن هیلو : بازیش خیلی شاخه ! اینو حالا بچه 1 ساله هم بازی کنه ولی بازم گاد هست :d
راستی من تو GTA جز بچه آدم بزرگ ندیدم ؟ یعنی GTA هم خز شد رفت ؟ =)) (والا من که فقط داستان بازی رو تموم کردم مولتی شم 1 بار بیشتر نرفتم ! بچه ها مولتی شو بزنن ( من خودم یه دوست دارم تو اگس باکس لایو 11 سالشه خوراکش GTA مولتی هست !!! ولی مخاطبان بزرگ سالش (من خودمم دهنم بو شیر میده:d) فقط دیدم تو سینگل بازی میچرخن ! این بچه مچه ها نمبتونن به مرحله سینگل رو هم تموم کنن ! میگی نه بورو ببین ! دورو برت زیاده :dحالا شما کال اف با بتل رو بزارید جلو یه بچه بهش بگو عمو جون کدومو بازی میکنی ؟ میگه کال اف ! میگی پس اون یکی چی ؟ میگه اون چیه ؟ GTA هست ؟ =)):))>:)
دلیل فروش بالا و محبوبیت بیش از حد بعضی از بازی ها معلوم شد !
کال اف مرد میدان و بتل خوار میدان ! خودت بفهم !
قصد توهین به کسی یا چیزی رو هم ندارم !

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
bf3-classes-620x382.jpg

گرافیکش چقدر بالاتره؟ سیستمتون چیه؟
قابلیت dx11 مجزا داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر