سوال در مورد کافی نت

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به همگی من تا حالا کافی نت نرفتم و میخوام برم میخواستم بدونم ایا کافی نت هااجازه دانلود فایلی(نه غیر مجازه نه سیاسی) میدن که بشه ریخت تو سی دی یا فلش یا نه یا به ازای ان هم پول میگیرند اگر شما کافی نتی که اجازه بده را میشناسید معرفی کنید... مخوام چند تا ویدیو کلیپ بگیرم سرعت نتم زغالیه dial up
مرسی

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام به همگی من تا حالا کافی نت نرفتم و میخوام برم میخواستم بدونم ایا کافی نت هااجازه دانلود فایلی(نه غیر مجازه نه سیاسی) میدن که بشه ریخت تو سی دی یا فلش یا نه یا به ازای ان هم پول میگیرند اگر شما کافی نتی که اجازه بده را میشناسید معرفی کنید... مخوام چند تا ویدیو کلیپ بگیرم سرعت نتم زغالیه dial up
مرسی

بیشتر کافی نت های کشور محدودیت هایی کمی روی سیستم های خودشون قرار میدند و کاربران آزاد هستند در دانلود کردن و استفاده از USB Flash برای انتقال اطلاعات...و یا ذخیره در هارد سیستم و رایت اون از طریق کامپیوتر Server کافی نت.

معمولاً هزینه ی برای دانلود گرفته نمیشه و ساعت مورد مصرفی شما حساب میشه که در هر شهری بسته به نوع کارشون تعرفه ها متفاوت هستش.

البته دیدم که بعضی از کافی نت ها استفاده از دانلود مینجر رو ها رو بستند و به ازای استفاده بیشتر از سرویس اینترنت کافی نت، از شما بیشتر پول میگریند..که بیشتر این موارد توی شهر های ضعیف هستش که معمولاً سرویس اینترنت های Home برای کافی نت استفاده میکنند...

P.S
سعی کنید که برای دانلود ساعت های بسیار خلوت به کافی نت برید که تمام پهنای باند در اختیار شما باشد (در صورتی که محدودیت قرار ندند!!)

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
لینکتو بده برات دان کنند،اگرم بخوای خودت دانلود بکنی رئیس راست میگه ساعت خلوت برو تا مشتری کمی داشته باشه سرعتو همشو خودت استفاده کن چون اگه ساعت شلوغ بری با opera بگیری غرغر بقیه در میاد و مسئولش میاد میگه بنداز رو دانلود منیجر که نهایت 10 k بهت سرعت میده.

che guevara

کاربر سایت
Nov 1, 2010
128
نام
مهدی
لینکتو بده برات دان کنند،اگرم بخوای خودت دانلود بکنی رئیس راست میگه ساعت خلوت برو تا مشتری کمی داشته باشه سرعتو همشو خودت استفاده کن چون اگه ساعت شلوغ بری با opera بگیری غرغر بقیه در میاد و مسئولش میاد میگه بنداز رو دانلود منیجر که نهایت 10 k بهت سرعت میده.
با opera چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tupac

کاربر سایت
Jan 22, 2008
485
opera یا fire fox اینا خودشون دانلود منیجر دارن که لیمیت نداره ،بدون لیمیت دانلود میکنه .
تا اونجایی که من میدونم.

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
از دوستان وارد یه راهنماییمی خوام . اگر سوالم تکراریه لطف کنید ادرس صفحه مورد نظرو برام بزارین.
می خوام یه کافی نت راه اندازی کنم و هیچ کارشو نکردم. بوجه هم می خوام تا اونجایی که می شه کم هزینه کنم و حدود 6 تا سیستم می خوام. البته دوست دارم سیستم ها برای اینترنت قوی باشن.
در ضمن چه سرعتی برای کافی نت مناسبه؟ اصلا adsl یا wireless

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
میگن بهترین دوست اونیه که کمکت کنه
میگن بهترین دوست اونیه که راهنماییت کنه
میگن بهترین دوست اونیه که عیبتو بهت بگه
خیلی چیزای دیگه هم میگن ولی
من می گم به شماها بهترین دوست اول باید بهت اهمیت بده بعد.....
مرسی از tupac عزیز فقط

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر