سوال در مورد درایو

A R A S H

کاربر سایت
Nov 1, 2006
390
سلام
یه سوال در مورد درایو داشتم که خیلی مهمه
من یه 360 دارم که درایو قبلیش هیتاچی بود که کاملا خراب شد یعنی الان 360 بدون درایو هست
حالا سوال من این که میشه درایو دیگه ای به غیر از هیتاچی روش بست
اگه آره کامل توضیح بدید
ممنون

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شدنش که امکان داره -
اموزشش رو برو تو تاپیکها بگرد باید بچه ها گزاشته باشند
اگر نتونی باید 30 تومن بدی بیرون برات عوض کنند

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
رفیق به نظرت نیازی به نایپیک بود؟؟؟:confused::blushing:
رفیق داستان شما هم مثل من هست
منم درایوم سوخت و حالا که میخوام درایو بزارم نمیتونم چرا؟؟؟
چون کی درایو قبلی رو ندارم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
سلام
یه سوال در مورد درایو داشتم که خیلی مهمه
من یه 360 دارم که درایو قبلیش هیتاچی بود که کاملا خراب شد یعنی الان 360 بدون درایو هست
حالا سوال من این که میشه درایو دیگه ای به غیر از هیتاچی روش بست
اگه آره کامل توضیح بدید
ممنون

اگر Orig.bin یا OFW.bin و یا DvDkey اون درایور رو هنوز نگه داشتید
مشکل زیاد خاصی نیست و این امکان وجود داره که بتوانید درایور رو تعویض کنید.

اگر هیچ کدوم از این موارد رو نداشتید و یا از دست دادید کار به شدت مشکل میشه
طبق اطلاعات جدید و ناقصی که بدست اوردم یک سری فایل هایی وجود که در عمل INFECTUS
توسط یک کیت بدست میاد که برای چند منظور استفاده میشه مثلا تغییر region code کنسول
عمل downgrad و یا تعویض DvDkey از روی خود Mobo.

همان طور که واضح است DvDkey برروی برد کنسول نیز ذخیره شده
با یک سری تغییرات برروی اون فایل ها می توانید با کمک برنامه های اشکار سازی Hex
به کد DvDkey برروی برد کنسول پی ببرید و در صورت لزوم اون رو با DvDkey درایور جدید جای گزین کنید.

البته این فقط یک تئوری بسیار ساده هستش که قصد پرداختن به جزئیاتش رو ندارم
هنوز اطلاعات ام بسیار ناقص است و منابع چندان گسترده ای براش وجود نداره

در کل بگم که از عهده هر فردی بر نمی یاد و احتیاج به برنامه های خاص و کیت مخصوص داره.

قابل توجه کاربر full game

حق نگهدار

o_afsharipoor

کاربر سایت
Jan 3, 2008
66
منم چند تا سوال داشتم اگه میشه راهنمایی کنید:
1- اگه x360 ما درایوی مثل benq یا هیتاچی داشته باشه ولی درایو لنزش خراب شده باشه و بخوایم عوض کنیم و قبلش هم key شو در آوردیم و 3 تا فایل رو هم ذخیره کردیم. حالا یه درایو لایت آن نو خریدیم که اصلا روی کنسول نصب نبوده حالا ما این درایو نو هم کپی خورش کنیم بعد از اینکه این درایو جدید رو نصب کردیم روی دستگاه کار تمامه؟ یا باید یه طوری key اون درایو قبلی رو بزاری روی این درایو جدید ؟
2- x360 ما درایوش lite-on بوده و میخوایم با یه درایو lite-on عوضش کنیم .این کار هم مراحلش مثل سوال اول هستش؟
3-این که گفته میشه بک آپ از درایو گرفته باشید قبل از کپی خور کردن همون بک آپیه که توی jangle flasher میگیریم؟ دیگه نیازی به ذخیره کردن key نداره که اگه موقع فلش کردن خراب شد درستش کنیم؟

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
ا

در کل بگم که از عهده هر فردی بر نمی یاد و احتیاج به برنامه های خاص و کیت مخصوص داره.

قابل توجه کاربر full game

حق نگهدار
راستی رفیق چی شد؟؟تحقیق کردی؟؟؟حالا ببینم این اینفکتوس رو کی داره؟؟اخه یه چند نفری تو این سایت به من قول دادن بخرن
منم چند تا سوال داشتم اگه میشه راهنمایی کنید:
1- اگه x360 ما درایوی مثل benq یا هیتاچی داشته باشه ولی درایو لنزش خراب شده باشه و بخوایم عوض کنیم و قبلش هم key شو در آوردیم و 3 تا فایل رو هم ذخیره کردیم. حالا یه درایو لایت آن نو خریدیم که اصلا روی کنسول نصب نبوده حالا ما این درایو نو هم کپی خورش کنیم بعد از اینکه این درایو جدید رو نصب کردیم روی دستگاه کار تمامه؟ یا باید یه طوری key اون درایو قبلی رو بزاری روی این درایو جدید ؟
2- x360 ما درایوش lite-on بوده و میخوایم با یه درایو lite-on عوضش کنیم .این کار هم مراحلش مثل سوال اول هستش؟
3-این که گفته میشه بک آپ از درایو گرفته باشید قبل از کپی خور کردن همون بک آپیه که توی jangle flasher میگیریم؟ دیگه نیازی به ذخیره کردن key نداره که اگه موقع فلش کردن خراب شد درستش کنیم؟

رفیق شما هر درایوی بخوای بزاری به جای یه درایو دیگه امکانش هست
فقط همون طور که اقا خلیل گفت نیاز به key و... داری

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
تنها اطلاعاتی که برای برای استفاده از درایو جدید لازمه DVD Key و صد البته دونستن مدل درایو استوک و اصلی کنسول هست...
اگر این دو رو داشته باشید دیگه هیچ فرقی نمی کنه از چه درایوی استفاده کنید! همه درایو ها قابلیت استفاده بجای درایو اصلی رو خواهند داشت.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
تنها اطلاعاتی که برای برای استفاده از درایو جدید لازمه DVD Key و صد البته دونستن مدل درایو استوک و اصلی کنسول هست...
اگر این دو رو داشته باشید دیگه هیچ فرقی نمی کنه از چه درایوی استفاده کنید! همه درایو ها قابلیت استفاده بجای درایو اصلی رو خواهند داشت.

فقط میخواهد یک فایل back up از کنسول تهیه کنید بعد با هر درایوی خواستید spoof کنید

حالا ببینم من اگه بتونم key رو بدست بیارم میشه؟؟
اخه یکی از دوستان یه سایتی به من دادن که تو اون سایت یه نفر همه ی key های همه نوع درایوی رو گذاشته بود
راستی میشه درایو 360 رو رو pc گذاشت؟؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
حالا ببینم من اگه بتونم key رو بدست بیارم میشه؟؟
اخه یکی از دوستان یه سایتی به من دادن که تو اون سایت یه نفر همه ی key های همه نوع درایوی رو گذاشته بود
راستی میشه درایو 360 رو رو pc گذاشت؟؟

اگر منظورتون اون سایتی بودش که من به شما دادم بعداً توضیح دادم که کاربرد اونها چی هستش
درایور کی در تمام اون فایل ها صفر شده و مابقی اطلاعات هستند.
که شما باید با برنامه های موجود درایور کی که دارید رو به جای اون شماره سریال صفر قرار بدید
که موارد استفاده اون هم رو بهتون گفته بودم.

فکر کردم با اون پیغام و اون توضیحات متوجه شدید که اونها به چه کاری میاند
و در اخر بگم که اونها هیچ کاربردی تاثیر گذاری برروی مشکل شما ندارند

آخرین ویرایش:

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
اگر منظورتون اون سایتی بودش که من به شما دادم بعداً توضیح دادم که کاربرد اونها چی هستش
درایور کی در تمام اون فایل ها صفر شده و مابقی اطلاعات هستند.
که شما باید با برنامه های موجود درایور کی که دارید رو به جای اون شماره سریال صفر قرار بدید
که موارد استفاده اون هم رو بهتون گفته بودم.

فکر کردم با اون پیغام و اون توضیحات متوجه شدید که اونها به چه کاری میاند
و در اخر بگم که اونها هیچ کاربردی تاثیر گذاری برروی مشکل شما ندارند

در تکمیل صحبت های خلیل جان عرض کنم که هر کنسولی Drive Key مخصوص به خودش رو داره. پس تو اینترنت دنبال Drive Key نگرد!
من هنوز هم نفهمیدم که شما خودت درایو قبلیت رو کپی خور کردی یا شخص دیگری درایوت رو فلش کرده؟! اگر دادی کسی بهتره بجای این همه دردسر بری FW اصلی رو ازش بگیری و خلاص...
اگر هم کار خودته باید به توصیه های ایمنی عمل می کردی و Fw اصلی رو برای خودت میل می کردی تا الآن گمش نکنی و تو دردسر بیافتی...

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
در تکمیل صحبت های خلیل جان عرض کنم که هر کنسولی Drive Key مخصوص به خودش رو داره. پس تو اینترنت دنبال Drive Key نگرد!
من هنوز هم نفهمیدم که شما خودت درایو قبلیت رو کپی خور کردی یا شخص دیگری درایوت رو فلش کرده؟! اگر دادی کسی بهتره بجای این همه دردسر بری FW اصلی رو ازش بگیری و خلاص...
اگر هم کار خودته باید به توصیه های ایمنی عمل می کردی و Fw اصلی رو برای خودت میل می کردی تا الآن گمش نکنی و تو دردسر بیافتی...

نه اقا من 360 از کسی خریدم که اونم از ییکی دیگه خریده بود و از شانس بد ما و تقدیر بون اقای اولی خودش کپی خور کرده بود و فریمور اصلی رو هم داشته ولی از تو هاردش پاک شده(میبینی شانسو)
اقا یه سوال دیگه:
حالا ببینم میتونم درایو 360 رو بزارم رو pc????
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر