سوال در مورد خرید هارد 250 اسلیم

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان عزیز من امروز رفتم یه هارد 250 اسلیم بخرم هرجا میرفتم تو بازار همه 120 کمتر نمیگفتن اخر به زور یکی پیدا کردم 90 خریدم خوب بعد اون 120 تومنیام اونام دقیقا همین مدلو با همین پکو میفروختن من قبلا این مدل پک دارو دیده بودم خوب اینم تصویرش

من میخاستم یه همچین پکی بخرم که اصلا تو بازار نبود هرجایه پشت شهرداری رفتم اصلا نبود فقط ازین مدل داشتن جالبه برام مجبور شدم همین مدلو که همه داشتن بخرم بعد جالب بود همینو 140 میفروختن به خدا

من به پشتش نگا نکرده بودم الان میبیتم مدین چین زده دوستان بعد من از هرکی میپرسیدم اورجینال اصلیشو دارین تو پشت شهرداری یجور نگا میکردن انگار معذرتا فوش ناموسی دادم میگفتن اینا اصل بعد من لایو میرم میترسم برم بعد بن بشم دوستان لایو باز تا حالا دیدین کسی به خاطره هارد بن بشه به نظرتون لایو برم بعد اومدن LT3 مشکلی پیش نمیاد یا میاد موندم چیکار کنم اصلیش این قیمت هست یا همینم اصله ( اخه یکی از دوستام میگه اصله میگم چینیه اصله ) برم پسش بدم اصلا پیدا میشه یا نه اصلیش یه دوستم تعمیر کار حرفه ای هست میگه 120 گیگ میخریدی بن نمیشدی مشکلی پیش نمیومد اینا میگه بن میشی چیکار کنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر