سوالات و مشکلات PSP

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
آقا پویا ممنونم از اینکه به سوالاتم جواب دادی....
1.چندتا رم میشه به PSP وصل کرد؟این 16 گیگ یک رم یا دوتا رم 8 گیگه(مثل رم کامپیوتر که دوتا 1 گیگ یا 2گیگ.. میخوره)
2.بازی های کپی خورش چنده؟!!
3.قیمت باطری های PSP چنده؟!!
4.چه ریجن هایی داره؟؟!!کدوم ریجن یا رجین هرچی بهتره؟؟
همون سوالهای قبلی:
5.قاب PSP عوض میشه؟!
6.اگر عوض میشه پس مهم نیست که PSP سیاه بخریم(درسته)؟!!
7.از نظر فریمور چه جوریهاست؟؟!چند وقت به چند وقت فریمور میده بیروش؟!!!
اكثر سوالاتتون جواب داده شده فقط من چندتا چيز اضافه مي كنم
2. اون 72 تومني رو ول كن مي خواست آرشيو بازي هاشو بفروشه در نتيجه همه بازياش جديد نيست. ولي الان حداكثر يه بازي كه روي يه DVD هست و با كامپيوتر بايد بريزي رو مموريت هزار تومان مي شه . DVDهايي هم كه كالكشن هست (6 7 تا بازي روشه) حداكثر 3 تومنه. مي تونيم خودت دانلود كني مي توني هم ببري يه مغازه كه مستقيم از رو كاپميوتر برات ميريزه اونا معمولا كمتر مي گيرن مثلا هر بازي 700
3. حدود 20 تومن (قيمت يه ماه پيشه ها) ولي ارزش نداره بخري مگه اينكه خوره بازي باشي. فكر كنم به جاي باتري يه شارژر فندكي ماشين بخري به صرفه تر باشه
4. PSP كه كپي خور ميشه ريجن فري مي شه يعني ديگه هيچ فرقي نداره بازي كه مي خري مال چه ريجني هست در نتيجه همه ريجن ها در يه سطح هستن و ديگه هيچ فرقي نداره كه بخواي بگيي كدوم بهتره
5. احتمالا ولي نه به اين راحتي كه مثل نقل و نبات هر روز يه رنگ بندازي . معمولا وقتي مي شكنه ميبرن مي دن اين مغازه ها عوض كنن
7. يه زماني خيلي زود به زود آپديت مي شد.مثلا از اواسط اسفند پارسال تا خرداد همين امسال به اين ترتيب عوش شد:
3.71 > 3.73 > 3.80 > 3.90 > 3.91 > 3.93 > 3.95 > 4.00 > 4.01
ولي الان دو سه ماهه روي همون 4.01 گير كرده :cheesygri
چيز خاصي هم نيست يه فايل 20 تا 40 مگي هست ميريزي رو مموري بعد اجراش مي كني آپديت مي شه خيلي فرقي نداره فقط يه سري از باگ ها و اشكالات رفع مي شه يا سري قابليت ها اضافه مي شه

faraso00

کاربر سایت
Nov 22, 2007
82
درخواست كمك

سلام.يكي از دوستام پي اس پي اسليم داره كه ابان ماه سال 86 خريده نمي دونم فريم ويرش چند بود فكر كنم ورژن 3.90 بود بعد مثل اينكه مموريش فورمت شده و حالا كه مي خواد چيزي از طريق كابل يو اس بي توش بريزه كامپيوتر ارور ميده كه اين يو اس بي بد كار ميكنه و كلا چيزي نميشه توش ريخت
icon9.gif
بنظرتون مشكل دستگاهش چيه؟تازه اگه بخواد بازيهاي جديد رو انجام بده چه فريم ويري رو بايد روي پي اس پيش نصب كنه؟

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
اكثر سوالاتتون جواب داده شده فقط من چندتا چيز اضافه مي كنم
2. اون 72 تومني رو ول كن مي خواست آرشيو بازي هاشو بفروشه در نتيجه همه بازياش جديد نيست. ولي الان حداكثر يه بازي كه روي يه DVD هست و با كامپيوتر بايد بريزي رو مموريت هزار تومان مي شه . DVDهايي هم كه كالكشن هست (6 7 تا بازي روشه) حداكثر 3 تومنه. مي تونيم خودت دانلود كني مي توني هم ببري يه مغازه كه مستقيم از رو كاپميوتر برات ميريزه اونا معمولا كمتر مي گيرن مثلا هر بازي 700
3. حدود 20 تومن (قيمت يه ماه پيشه ها) ولي ارزش نداره بخري مگه اينكه خوره بازي باشي. فكر كنم به جاي باتري يه شارژر فندكي ماشين بخري به صرفه تر باشه
4. PSP كه كپي خور ميشه ريجن فري مي شه يعني ديگه هيچ فرقي نداره بازي كه مي خري مال چه ريجني هست در نتيجه همه ريجن ها در يه سطح هستن و ديگه هيچ فرقي نداره كه بخواي بگيي كدوم بهتره
5. احتمالا ولي نه به اين راحتي كه مثل نقل و نبات هر روز يه رنگ بندازي . معمولا وقتي مي شكنه ميبرن مي دن اين مغازه ها عوض كنن
7. يه زماني خيلي زود به زود آپديت مي شد.مثلا از اواسط اسفند پارسال تا خرداد همين امسال به اين ترتيب عوش شد:
3.71 > 3.73 > 3.80 > 3.90 > 3.91 > 3.93 > 3.95 > 4.00 > 4.01
ولي الان دو سه ماهه روي همون 4.01 گير كرده :cheesygri
چيز خاصي هم نيست يه فايل 20 تا 40 مگي هست ميريزي رو مموري بعد اجراش مي كني آپديت مي شه خيلي فرقي نداره فقط يه سري از باگ ها و اشكالات رفع مي شه يا سري قابليت ها اضافه مي شه
انشالله سر PS3 هم همینجوری گیر کنه........
آره بابا من خوره بازیم من اصلا دیونه بازیم:biggrin1:
قیمت مموری 16 گیگ PSP چنده؟؟
قیمت PSP Slime چنده؟؟!
خودم میتونم کپی خورش کنم تا ریجن فری بشه؟؟
از اونجایی که تا حالا PSP از نزدیک ندیدم میپرسم میشه موبایل با کابل USB به PSP وصل کرد؟
PSP اینفرارد داره یا میشه با اینفرارد توش چیزی ریخت؟
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی بهترین جا برای خرید PSP در تهران کجاست؟(فروشگاهش گارانتی بده)
این PSP هایی که میفروشن آکبنده؟؟!!

saeedsam7

کاربر سایت
Feb 6, 2008
108
نام
سعید
مشکل در بازیهای psone

سلام من فایل های ffviii را دانلود کردم حالا هم cd1تموم شدش.
موقعی که cd2 رو ریختم save اخری که تو cd1 کردم رو نمیشناسه.
احتمالاً چون gameID ها شون با هم فرق میکنه .کسی میدونه باید چیکار کنم .
ممنون میشم اگه زود جواب بدین.:cheesygri

حل شد.
باید فایل دوباره باPSX2PSP باز کنیم و saveId سی دی 1 رو وارد و دوباره convert کنیم.

آخرین ویرایش:

frimware n

کاربر سایت
Aug 7, 2008
60
نام
مهران
سلام من بالاخره پی اس پی خریدم تقریبا ذوق مرگ شدم حالا یبا عرض معذرت یه سوال مبتدی داشتم Devhook چیه و چه کار می تونه بکنه؟

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
سلام من بالاخره پی اس پی خریدم تقریبا ذوق مرگ شدم حالا یبا عرض معذرت یه سوال مبتدی داشتم Devhook چیه و چه کار می تونه بکنه؟
قدیم(فریمور 1.5) برای اجرای بازی های کپی باید از devhook استفاده میکردی,اما الان دیگه نیازی بهش نیست.;)

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
انشالله سر PS3 هم همینجوری گیر کنه........
آره بابا من خوره بازیم من اصلا دیونه بازیم:biggrin1:
قیمت مموری 16 گیگ PSP چنده؟؟
قیمت PSP Slime چنده؟؟!
خودم میتونم کپی خورش کنم تا ریجن فری بشه؟؟
از اونجایی که تا حالا PSP از نزدیک ندیدم میپرسم میشه موبایل با کابل USB به PSP وصل کرد؟
PSP اینفرارد داره یا میشه با اینفرارد توش چیزی ریخت؟
نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی بهترین جا برای خرید PSP در تهران کجاست؟(فروشگاهش گارانتی بده)
این PSP هایی که میفروشن آکبنده؟؟!!
اينجور كه شما ميگي كه خوره ي بازي هستي پس بايد خيلي هم خرج كني ;)
الان مموري 8 گيگ سوني حودوداي 100 تومانه البته نمي دونم اصله يا نه . 16 گيگ هم نمي دونم سوني داره يا نه فقط مي دونم 16 هستش ولي تو ايران به اين راحتي ها پيدا نمي شه:(
قيمت اسليم بري تو جمهوري 170 هم پيدا ميكني (علت كاهش قيمتا هم اينه كه يه مدل جديدتر 2 3 ماه ديگه مي خواد بياد) البته نمي شه به جمهوري اعتماد كرد تو فروشگاه مجازي مي توني با همين قيمتا پيدا كني
نه نمي توني چون تا اونجايي كه يادمه به يه PSP كپي خورشده ي ديگه نيازه.
نه نمي شه . يا حداقل من نديدم
اون مودل قديميش (fat ) اينفرارد داشت كه با يه برنامه با گوشي هم مي تونست ارتباط برقرار كنه ولي اين اسليم ديگه اينفراردش حذف شده . اصلا ارزش هم نداشت.
گارانتي تو ايران بي معناست . چون دستگات هرچيش بشه مي گن شامل گارانتي نمي شه:cheesygri ولي شما مي توني از مغازه هاي پاساژ پايتخت بگيري من خودم از مغازه ي صوت و تصوير پايتخت گرفتم يه گارانتي يه ساله هم داد كه تا الان (بعد 6ماه) نيازي نشده. ولي صاحابش خيلي آدم با مراميه همون اول مموريتو با هر بازي كه بخواي تا جايي كه جا داره پر مي كنه . بعدشم هروقت بري پيشش اگه فاكتور همرات باشه زير قيمت بازي ميريزه:smile:
آكبند همه جا ندارن . اگه مي خواي ديگه خيلي خيالت راحت باشه . يه آكبند بگير بعد از يكي PSP كپي خور شده قرض كن مال خودتو كپي خور كن يا همونجا كه آكبند خريدي بگو جلو چشم خودت برات كپي خور كنه
بازم سوالي بود بپرس
موفق باشي :smile:

||SIAVASH||

کاربر سایت
Nov 1, 2007
33
خوب بذارید این جوری سوال کنم !!!!! مگه psp فرمت Mp4 رو ساپورت نمیکنه ؟؟
حالا میخوام بدونم همه ی Mp4 ها رو ساپورت میکنه و یا باید شرایط خاصی داشته باشه ؟

frimware n

کاربر سایت
Aug 7, 2008
60
نام
مهران
سلام خدمت دوستان عزیز من امروز تو منوی ریکاوری بودم Game Folder Homebrew رو می نویسه
4xx kernel این مشکل ایجاد نمی کنه در ضمن اگه میشه یکی بمن یگه همه ی منوی ریکاوری رو چجوری به بهترین حالت کانفیگ کرد فریمور دستگاه:4.01m33-2

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
نه چه مشکلی .
دست به تنظیمات دیگه نزارید و فقط اینها رو تغییر بدید :
No UMD Driver : Sony np9660
سرعت سی پی یو رو هم اگه خواستید روی 333 بزارید .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر