سوالات و مشکلات PSP

geow

کاربر سایت
Oct 17, 2012
87
سلام دوستان . psp go من قاطی کرده خیلی خیلی کند شده روشن که میکنی چند دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا تو منو ها میمیره تا جا به جا بشه . تصویرش هم هی میلرزه . ( ورژنش 6.20 . pro-b5 )
داداش شما تو صفحه XMB دکمه select رو بزن بعد یه صفحه تو همون XMB باز میشه یه گزینه CPU COLACK XMB هستن اونو باید بیاری رو default درست میشه

hrithik

کاربر سایت
Feb 2, 2014
3
سلام دوستان و اساتید
من یه psp 3000 دست دوم برای برادر زاده م گرفتم که گویا کپی خور موقت بوده و الان هر کار میکنم بازیها رو نه نشون میده نه میاره
تا حالا هم psp نداشتم و اصلا ازش سر در نمیارم
آیا منه مبتدی میتونم خودم کپی خور دائمش کنم ؟ چقدر وقت میگیره ؟
ببرم بدم مغازه چقدر میگیره ازم ؟ همونجا کارم رو راه میندازه یا میگه بزار باشه فردا بیا بگیر ؟
پیشاپیش از پاسختان سپاسگذارم

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان و اساتید
من یه psp 3000 دست دوم برای برادر زاده م گرفتم که گویا کپی خور موقت بوده و الان هر کار میکنم بازیها رو نه نشون میده نه میاره
تا حالا هم psp نداشتم و اصلا ازش سر در نمیارم
آیا منه مبتدی میتونم خودم کپی خور دائمش کنم ؟ چقدر وقت میگیره ؟
ببرم بدم مغازه چقدر میگیره ازم ؟ همونجا کارم رو راه میندازه یا میگه بزار باشه فردا بیا بگیر ؟
پیشاپیش از پاسختان سپاسگذارم

من که میگم خودتون هم میتوانید هکش کنید
اگر بلد بودید خودتون هکش کنید و برید به این تاپیک زیر
[h=3]PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )[/h]اگر وارد نیستید ببرید بدید به مغازه دار تا برای شما کپی خور دائم کنه
قیمتش هم بالا و پایین داره و هر مغازه ی یه قیمتی میده

hrithik

کاربر سایت
Feb 2, 2014
3
من که میگم خودتون هم میتوانید هکش کنید
اگر بلد بودید خودتون هکش کنید و برید به این تاپیک زیر
PSP Custom Firmware 6.60 PRO Released ( نحوه ی نصب ، سوالات ، مشکلات )

اگر وارد نیستید ببرید بدید به مغازه دار تا برای شما کپی خور دائم کنه
قیمتش هم بالا و پایین داره و هر مغازه ی یه قیمتی میده

از پاسخت ممنون ولی لینکی که گذاشتی هک دائم برای 3000 نداره !!

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
از پاسخت ممنون ولی لینکی که گذاشتی هک دائم برای 3000 نداره !!
سلام دوست عزیز ٬ اگهpsp را دست دوم گرفتی حتما از قبل کپی خور بوده اگه هم نبوده خودت میتونی در ۵ دقیقه کپی خورش کنی .شما اول در قسمت
System setting و بعددر منوی system information نگاه کن و ببین مشخصات دستگاهت رو چی نوشته تا بهت بگم چیکار کنی . موفق باشی

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
سلام ٬ لطفا یکی از دوستانی که 3000داره یه کمکی به من بکنه . میخوام ببینم وقتی psp را از هک خارج میکنید یعنی زمانی که بازیهاتون رو نشون نمیده در قسمت
System Information مشخصات دستگاهتون را چی نشون میده ؟ ممنونم

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سلام ٬ لطفا یکی از دوستانی که 3000داره یه کمکی به من بکنه . میخوام ببینم وقتی psp را از هک خارج میکنید یعنی زمانی که بازیهاتون رو نشون نمیده در قسمت
System Information مشخصات دستگاهتون را چی نشون میده ؟ ممنونم
بستگی به فیرمور داره برادر. شما مشکلت رو بگو راهنمایی می کنن دوستان.

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
بستگی به فیرمور داره برادر. شما مشکلت رو بگو راهنمایی می کنن دوستان.
سلام عزیزم ٬ در این مورد اطلاع دارم . فقط میخوام بدونم وقتی از هک در میاد اون کلمه pro یا ... را بعد از فریمور مینویسد یا نه ؟ ممنون

saeed-10

کاربر سایت
Jan 5, 2012
27
نام
سعید
سلام به پی اس پی داران عزیز
دوستان عزیز اکثر کسانی که پی اس پی دارن بارها به مشکل برخوردن و سوالاتشون رو در تاپیک مطرح کردن و انتظار دارن که دیگران مشکلشون رو حل کنن ولی وقتی کسی به مشکل برمیخوره و سوال میکنه با دیدن پست سوال به راحتی ازش رد میشن و هیچ توجهی نمیکنن .واقعا تو دو هفته گذشته یه نفر که 3000 داشته باشه گذرش به اینجا نیوفتاده که به من جواب بده یا طبق اونچه گفتم اهمیتی نداده و .... الله اعلم

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دوستان من خودم قبلا psp 1000 داشتم و هک کامل بود و مشکلی هم نداشت ( الان ردش کردم رفته ) . ولی میخام یه psp 3000 برای پسر داییم بگیرم که شنیدم کپی خور کامل نیست . سنش حدوده 13 ، 14 سالشه و خودش نمیتونه کپی خورش کنه .
حالا میخام بدونم اصلا منظور از کپی خور موقت چیه و چه عواملی باعث میشه هک دشتگاه از بین بره ؟
بعد اینکه وقتی کپی خورش از بین رفت آیا به راحتی میتونم کپی خورش کنم مجددا ؟

ممنون

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان من خودم قبلا psp 1000 داشتم و هک کامل بود و مشکلی هم نداشت ( الان ردش کردم رفته ) . ولی میخام یه psp 3000 برای پسر داییم بگیرم که شنیدم کپی خور کامل نیست . سنش حدوده 13 ، 14 سالشه و خودش نمیتونه کپی خورش کنه .
حالا میخام بدونم اصلا منظور از کپی خور موقت چیه و چه عواملی باعث میشه هک دشتگاه از بین بره ؟
بعد اینکه وقتی کپی خورش از بین رفت آیا به راحتی میتونم کپی خورش کنم مجددا ؟

ممنون
سلام. توی کپی خور موقت همیشه دستگاه باید روی حالت استندبای باشه و اگر خاموش بشه کپی خورش میپره. برای رفتن دوباره به حالت کپی خوره کافیه Fast Recovery اجرا بشه و در عرض چند ثانیه خیلی راحت دوباره کپی خور میشه :d

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام. توی کپی خور موقت همیشه دستگاه باید روی حالت استندبای باشه و اگر خاموش بشه کپی خورش میپره. برای رفتن دوباره به حالت کپی خوره کافیه Fast Recovery اجرا بشه و در عرض چند ثانیه خیلی راحت دوباره کپی خور میشه :d

ممنون .

یعنی اگرم شارژ دستگاه تموم شه و دستگاه خاموش بشه بازم کپی خور میپره ؟

یه سوال دیگه : این psp مدل E1004 ( STREET که وای فای نداره و قیمتش مناسبه ، اینا کپی خور دائم هستند یا موقت ؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
ممنون .

یعنی اگرم شارژ دستگاه تموم شه و دستگاه خاموش بشه بازم کپی خور میپره ؟

یه سوال دیگه : این psp مدل E1004 ( STREET که وای فای نداره و قیمتش مناسبه ، اینا کپی خور دائم هستند یا موقت ؟

نترس نمیپره

هر وقت دستگاه کاملا خاموش کنی وقتی روشن میکنی قسمت بازیا یه فایل هست که اسمش فست ریکاوری اجراش میکنی تمومه راحت میتونی بازی کنی

street کپی موقته

street خیلی بهتر از مدل 3000 ه

پیکسلاش نمیسوزه . خوش دستر شده . بدنش مات شده مثل ps3 اسلیم لک نمیشه . دکمه ها کنترل صداش و ......... لمسی شده . دکمه روشن خاموش شدن از بالا که احتمال دست خوردن و خاموش شدن تو بازی داشت به پایین منتقل شده . بدنه مقاومتری داره بخاطر همین اسمشو گذاشتن خیابونی و ......................

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر