سوالات و مشکلات PSP

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام من می خواستم یکی برام توضیح کامل دانگرید کردن و بده من با کسی کل انداختم که می تونم دانگرید کنم ولی طرف می گه نمی تونی چون یو ام دی بازی جی تی ای رو ندارم می خواستم ببینم که دانگرید فقط باید یو ام دی باشه یا جور دیگه هم می شه حتما من و راهنمایی کنید تورو خدا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما كدوم ورژن رو ميخواي دانگريد كني؟ ورژن دستگاهت چيه؟

اگه بالاي 3.03 هست بله احتياج به UMD هست، اگه زير 3.03 باشه احتياج نداره.

سلام
من 3.40oe-a ریختم psp بهم ریخت قبلا بازی PES6 رو از رو فرم ور اجرا می کردم ولی الان با دوهوک 0.44 اجرا میشه GTA liberty city رو هم اجرا نمیکنه حتی به 1.5 هم دانگرید کردم بعدش که 3.10 ریختم system information 3.10 رو نشون میداد ولی دو تا ایکون playstation spotوportable tvکه مربوط به 3.40 هستن تو3.10 هم بودن حتی 3.30 هم ریختم ولی همون مشکلای قبلی رو داشت....
فريمور قبليت چي بود؟ 3.10 هم مشكل داره؟
تنظيمات NO-UMD درسته؟

آخرین ویرایش:

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
سلام
من 3.40oe-a ریختم psp بهم ریخت قبلا بازی PES6 رو از رو فرم ور اجرا می کردم ولی الان با دوهوک 0.44 اجرا میشه GTA liberty city رو هم اجرا نمیکنه حتی به 1.5 هم دانگرید کردم بعدش که 3.10 ریختم system information 3.10 رو نشون میداد ولی دو تا ایکون playstation spotوportable tvکه مربوط به 3.40 هستن تو3.10 هم بودن حتی 3.30 هم ریختم ولی همون مشکلای قبلی رو داشت....
3.40 مشکلی نداره . فرم ویره دستگاه من الان 3.40oe-a هست . هم GTALC و هم PES6 امتحان کردم ، راحت اجرا میشن .
راستی 3.50 هم اومدا!!!:p

hamedp30central

کاربر سایت
Mar 13, 2007
138
نام
HAM3D
Gtalc و هم Pes6

مگه اینا برای کسی اجرا نمیشه که همه روی این دوتا مشکل دارند من الا3.10 هنوز دارم از روز اول هنوز یه بار هم هنوز قفل نکرده و همیشه اجرا میشه عجیبا خریبا

fatal_error

کاربر سایت
Aug 1, 2006
35
چند وقتيه از يگانه يه مموري 4گيگ گرفتم.جديدا سر بعضي از بازيها چه توي ريختن چه توي سيو و لود بازي ها به شدت كند شده. godfatherرو توي20 دقيقه ريخت(1.4گيگ) و توي سيو كردن و لود كردن كه خيلي كند شده.Testdrive va exitهم همينطوره.تست درايو كه تيك داره سر دموش و بعدش هنگ مي كنهDisk defragmentهم كردم فايده نداشت.فرموير دستگاه هم 3.03 هست.مموري رو هم 50 خريدم( 3 هفته اي مش كل نداشت ولي از وقتي گادفادر رو ريختم اينجوري شده...)
چه كنم؟

آخرین ویرایش:

nobakht

کاربر سایت
May 11, 2007
135
نام
علیرضا
آقا سلام . من تا حالا دو تا بازی تکن رو دانلود کردم . (با دو زبان انگلیسی و ژاپنی ) اما زمانی که رو بازی می زنم . همون قسمت که می نویسه Bandal دیگه گیر می کنه و هیچی نمیاد:(( یعنی رو همون صحنه قفل می کنه . فرمویر دستگاه من هم 3.40oe-a هست . لطفا کمکم کنید .:(

fatal_error

کاربر سایت
Aug 1, 2006
35
چند وقتيه از يگانه يه مموري 4گيگ گرفتم.جديدا سر بعضي از بازيها چه توي ريختن چه توي سيو و لود بازي ها به شدت كند شده. godfatherرو توي20 دقيقه ريخت(1.4گيگ) و توي سيو كردن و لود كردن كه خيلي كند شده.Testdrive va exitهم همينطوره.تست درايو كه تيك داره سر دموش و بعدش هنگ مي كنهDisk defragmentهم كردم فايده نداشت.فرموير دستگاه هم 3.03 هست.مموري رو هم 50 خريدم( 3 هفته اي مش كل نداشت ولي از وقتي گادفادر رو ريختم اينجوري شده...)
چه كنم؟

كسي نمي دونه؟؟؟؟؟

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
كسي نمي دونه؟؟؟؟؟
هيچي، باهاش بساز!
منم يه مموري 1 از يگانه گرفتم، اوائل سرعتش خيلي زياد بود، ولي بعداً كه يه فابل حجيم رو توش ريختم (البته حجيم نبود، تعداد فايل هاي خيلي خيلي خيلي زياد بود = عكس بود ) ريختم، سرعتش بعد از اون خيلي كم شد.
مشگلي هم نداره.
در مورد اين كه بازيت هنگ ميكنه، اگر بقيه بازي ها رو اجرا ميكنه، احتمالاً اون بازيت خرابه.

Booa

کاربر سایت
Jun 22, 2007
10
!!!!کمک

ّ400با سلام دوستان عزیز من یه مشکلی دارم میخواستم نظر شما رو هم بدونم.من الان حدود
تومان پول دارم میخواستم بدونم من یه پی اس پی با یه گوشی ارزون مثل کا 750 بخرم یا یه گوشی تر و تمیز مثل پی 990؟ (البته پی 990 ارزون تر در میاد .) ؟:confused::confused:

آخرین ویرایش:

Booa

کاربر سایت
Jun 22, 2007
10
.آقا سلام . دستم به دامنتون من حدود چهارصد تومان پول دارم من دو تا راه مد نظرم هست
اول اینکه میتونم یه پی اس پی با یه گوشی ارزون مثل کا هفتصد و پنجاه بگیرم . دوم اینکه یه گوشی ناز مثل پی نهصد و نود بگیرم . می خو استم نظر شما رو هم بدونم . اگه جوابمو بدید خیلی ممنون میشم. (تازه پی نهصد و نود ارزون تر در میاد).کمک

:(:(:(:(:((:((:(:((:(:((:lightbulb::lightbulb::lightbulb::crying::crying::crying1::crying1::no:::unsure::unsure::thinking::thinking::lightbulb:lightbulb:hurted::hurted::huh::huh::exclaim::exclaim::confused::confused::confused::((:((;);):question::question::question::question::question::question::question:

fatal_error

کاربر سایت
Aug 1, 2006
35
هيچي، باهاش بساز!
منم يه مموري 1 از يگانه گرفتم، اوائل سرعتش خيلي زياد بود، ولي بعداً كه يه فابل حجيم رو توش ريختم (البته حجيم نبود، تعداد فايل هاي خيلي خيلي خيلي زياد بود = عكس بود ) ريختم، سرعتش بعد از اون خيلي كم شد.
مشگلي هم نداره.
در مورد اين كه بازيت هنگ ميكنه، اگر بقيه بازي ها رو اجرا ميكنه، احتمالاً اون بازيت خرابه.

آخه نميشه كه من tekkenرو هم ريخته بودم . اينجوري نشده بود. اينجوري باشه كه بدبخت مي شم! مموري اصل 2گيگ رو كه 110 تومن خريده بودم فروختم كه اين لعنتي رو بخرم!
هيشكي نمي دونه چي كار ميشه كرد؟(باهاش ساختن كه نشد كار!)( من الان هم 1000تا عكس دارم زياد با اونا مشكل نداره. با اين بازيهاي لعنتي مشكل داره!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر