سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
مروز اتفاق جالبی برام افتاد یه کمد دارم از قدیم همه چی توش مونده - هر چی که داشتم ریختم وسط چیزا بدرد نور بریزم دور بعد چیزایی که میشه فروخت بفروشم

یهو یه مموری کارت 512 مگابایت دیدم گذاشتم تو رم ریدر یه عکس توش دیدم کلی از خاطره هام زنده شد
:x

این عکس اولین wii که خریده بودم بود برای 9 سال پیشه :bighug: اما عکس بی کیفیت شده بود مجبور شدم عکس کوچیکتر کنم که زیاد کیفت بدش تو چشم نباشه

یادش بخیر :x

ddz6th27plff35bbn9ze.jpg

اون زمان دلالی روبیک ( همون مربع ها جورچین و لوازم تحریر میکردم )

لینک

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من ویو رو خریدم فقط دارم ازش لذت می برم احسان هنوز تو حسرت نخرید وی موندم دارم با ویو جبران می کنم

من هر دوتا کنسول تجربه کردم هم wii هم wii u البته wii u برای 2 ساعت تجربه کردم و wii حدود 9 سال داشتم

نظر شخصی من اینه که لذت خود کنسول ها باهم فرق داره ( بازیا رو نمیگم ) مثلا همین ویموت تو 2 دقیقه اول فوری درکش میکردی و ازش لذت میبردی کار باهاش خیلی ساده بود و مثل موس pc عمل میکرد اما من تو 2 ساعت فقط نیم ساعت گذشت تا بتونم چجوری باید با پد wii u کار کنم

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,667
من هنوز موندم وی یو چرا شکست خورد. این دستگاه فوق العادس. هر چی تریلر و گیم پلی دیدم عالی بود. بازیاش هم قربونش برم عالی. واقعا چرا؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من هنوز موندم وی یو چرا شکست خورد. این دستگاه فوق العادس. هر چی تریلر و گیم پلی دیدم عالی بود. بازیاش هم قربونش برم عالی. واقعا چرا؟

فقط و فقط بخاطر سیاست ها خیلی غلط مدیریتی وضع WII U به اینجا کشیده شد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به کجاها؟
کدوم سیاست های غلط؟
میشه یکم توضیح بدید؟

برای ما فن ها نینتندو فرقی نمیکنه وضع کنسول چطوره بخاطر انحصاری ها نینتندو اون کنسولو میخریم و از بازی هاش لذت میبریم

WII نسل پیش یعنی نسل هفت 101 میلیون کنسول فروخت و برنده نسل تو کنسول ها خونگی شد

WII U سال 2012 بخاطر سیاست ها اشتباه تا به الان 9.20 میلیون کنسول فروخته و حتی PS4 روز اول لانچش رکورد فروش 1 سال WII U زد

این سیاست ها اشتباه مثل :

wii موفقیت بزرگی بود و یه انقلاب تو صنعت گیم بنظر من wii u هم موفق میشدو برنده نسل میشد اما دقیقا اشتباهات کمپانی سگا کرد یعنی مثل سگا زمان سگا ساترن کنسول وارد بازار کرد تا یک سال بازی وجود نداشت همین اتفاق و برای wii u هم افتاد و چندین اشتباه دیگه باعث شد که wii u کم فروش بشه و استقبال نشه

یکی دیگه از دلایل کم فروشی توقف خط تولید wii بود نینتندو رسما از 2012 به بعد wii ول کرد و بعد خط تولیدشو جمع کرد کنسول wii هنوز پرفروش بود برای این . این کار کرد که گیمر ها بیان طرف wii u

اما کمپانی مثل سونی ps2 ش موفق بود بازم با عرضه ps3 نیومد ps2 ول کنه به تولید کنسول ادامه داد از نظر بازی حمایتش کرد مثلا وقتی ps3 تو بازار بود سونی خدا جنگ 2 برای ps2 منتشر کرد این یعنی احترام به دارندگان ps2 و فن ها ps ( کنسول ps2 نسل شیشی تا اواخر نسل هفت تولید و حمایت شد و هنوز که هنوزه براش بازی میاد )

بنظر من با این کار نینتندو خیلی از فن هاشو از دست داد گرو کشی تو صنعت گیم معنایی نداره

حتی چندین بازی wii u به گفته خود نینتندو برای wii بودن که برای wii u عرضشون کرد

کنسول دستی game boy advance سال 2005 حدود از دور رفت کنار اما حمایت شد تا 2009 براش بازی اومد

همینطور بخش گیم بوی ادونس روی سایت نینتندو بود اما الان بری سایت نینتندو بخش wii و ds به کل پاک کرده

یا گیم گیوب که 2001 تولید شد و 2003 خط تولیدش متوقف شد تا 2008 براش بازی منتشر کرد خود نینتندو

حالا چی میشه کنسول موفق و پرفروششو یهو بازی براش نمیزنه خط تولیدشو جمع میکنه سرور ها انلاینشو جمع میکنه که به چه هدفی برسه؟؟؟

این سیاست ها غلط باعث شد WII U موفق نشه در صورتی که تو سایت معتبری مثل GBATEMP تو نظر سنجی 80 در صد گفته بودن WII U میخوان 20 درصد کنسولا دیگه اما متاسفانه نینتندو با این کاراش باعث شد از 2012 تا 2015 فقط 9.20 میلیون بفروشه یعنی نتیجه ای بدتر از گیم کیوب

از اونور نینتندو چند روز پیش ساخت کنسول جدید NINTENDO NX تایید کرده و قراره 2016 معرفیش کنه پس فکر نکنم دیگه کسی بره طرف WII U

اما بازم خود من اگر پولشو داشتم یه WII U میخریدم چون انحصاری هاشو دوست دارم

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
حتی PS4 روز اول لانچش رکورد فروش 1 سال WII U زد
لطفا اطلاعات غلط ندید.
از اونور نینتندو چند روز پیش ساخت کنسول جدید NINTENDO NX تایید کرده و قراره 2016 معرفیش کنه پس فکر نکنم دیگه کسی بره طرف WII U
NX هم 1 ماه پیش تایید شد نه چند روز پیش

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,667
فکر نمی کنم موضوع به همین سادگیا باشه. نگاه کن وی یه تجربه جدید بود این تحرک در بازی. ولی وی یو خواست برگرده به حالت سنتی گیمینگ یعنی قیل از وی خب این موضوع چند تا چیز می خواد یکی قدرت. وی یو واقعا ضعیف برای یک کنسول عادی. شما نگاه کن 32 گیگ خیلی کمه واسه ظرفیت. حتی به نظر من وی یو در رقابت با 360 و ps3 هم شکست خوردس چه برسه به نسل جدید. ولی خب تجربه دو نمایش واقعا جالبه. ولی هنوز چیزی معلوم نیست بازی های اصلی وی یو تو راهه.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
.
لطفا اطلاعات غلط ندید.
NX هم 1 ماه پیش تایید شد نه چند روز پیش

اطلاعات غلط نیست برو تمام خبر ها زمان لانچ ps4 ببین اون زمان wii u خیلی خیلی کمتر از الان فروخته بود و فروش یک روزه ای با یک سال wii u برابریمیکرد

این آمار 9.20 میلیون هم بخاطر اینکه wii u سال 2012 اومد و بازی های انحصاری عالی مثل تازه Super Mario 3D World از 2013 به بعد لانچ شد دیگه هر کی ندونه شما میدونی سال اول هیچی بازی نداشت

اینم کاور تعدادی از بازی ها wii u

Cover Gallery

خود بازیا گویا همه چی هست

فکر نمی کنم موضوع به همین سادگیا باشه. نگاه کن وی یه تجربه جدید بود این تحرک در بازی. ولی وی یو خواست برگرده به حالت سنتی گیمینگ یعنی قیل از وی خب این موضوع چند تا چیز می خواد یکی قدرت. وی یو واقعا ضعیف برای یک کنسول عادی. شما نگاه کن 32 گیگ خیلی کمه واسه ظرفیت. حتی به نظر من وی یو در رقابت با 360 و ps3 هم شکست خوردس چه برسه به نسل جدید. ولی خب تجربه دو نمایش واقعا جالبه. ولی هنوز چیزی معلوم نیست بازی های اصلی وی یو تو راهه.

با قسمت اول حرفت یعنی گیم پد موافقم اما با قسمت دوم حرفت موافق نیستم wii u اگر ضعیف فرض کنیم خوب حداقل اینه wii u از wii خیلی قویتر هستش و در کنارش اگر wii u ضعیف باشه پس wii چیه؟ wii که یک / سوم کنسول ها ps3 و xbox 360 هم قدرت نداشت اما موفق شد و به فروش 101 میلیون کنسولی رسید و برنده نسل 7 شد

نظرم اینه برای بازگشت خیلی دیره نصف نسل wii u گذشته - حتی قبل از عرضه کنسول کار ها . بازاریابی ها. پخش و توزیع. قرداد استدیو ها و ..... شروع میشه حالا چه میرسه که wii u سال 2012 لانچ شده

آخرین ویرایش:

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
درود

من با سیاست اشتباه نینتندو با احسان هم صدا هستم

ولی خدای 300 دلار برای ما پوله ولی برای اون ور ابی ها اصلا پول نیست

من روز اول وی یو رو خریدم هر روز کلی تو سایتا می گشتم چنتا بازی خوب پیدا کنم که چندین تا از بازی های مورد نظر من رو وی لانچ شده بودن که اونا رو خریدم
اما زمان لانچ وی با سبک انقلابی خودش در جا زلدا رو لانچ کردن براش

من موندم چرا سیاست 3ds رو ویو اعمال نکردن هر چی باشه یه شرکت چند ملیتی با ریشه چندین ساله تو دنیا گیم و ناجی دنیای گیم چندینتا مشاور و بازار یاب فوق حرفه ای حتما داره

• Like
Reactions: bazicon

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من با سیاست اشتباه نینتندو با احسان هم صدا هستم

ولی خدای 300 دلار برای ما پوله ولی برای اون ور ابی ها اصلا پول نیست

من روز اول وی یو رو خریدم هر روز کلی تو سایتا می گشتم چنتا بازی خوب پیدا کنم که چندین تا از بازی های مورد نظر من رو وی لانچ شده بودن که اونا رو خریدم
اما زمان لانچ وی با سبک انقلابی خودش در جا زلدا رو لانچ کردن براش

من موندم چرا سیاست 3ds رو ویو اعمال نکردن هر چی باشه یه شرکت چند ملیتی با ریشه چندین ساله تو دنیا گیم و ناجی دنیای گیم چندینتا مشاور و بازار یاب فوق حرفه ای حتما داره

ممنون نعمت جان

نعمت جان 300 دلار برای اونا پولی نیست اما خیلی اقتصادی فکر میکنن اکثر مواقع کنسول ارزون قیمت برنده نسل شده چه ps1 چه ps2 چه wii - مثل ایران نیست ماشین پراید که 6 میلیونم نمی ارزه میدن 21 میلیون و چون ارزون باشه ما میخریم اما اونا نمیخرن برای خودشون و پولشون ارزش قائلن ( باید اون وسیله یه ویژگی بارز داشته باشه تا بگیرنش مثل خصوصیات بی همتا wii )

درسته باهات موافقم نینتندو دقیقا اشتباه ها سگا کرد که سگا به برشکستگی کشوند ( عرضه زودتر کنسول از بقیه یه برگ برنده اس اما کمپانی که بازی آماده لانچ نداره نباید کنسول بده تو بازار بعد تا 1 سال برای کنسول بازی نباشه )

سگا ساترن با اون ابهت و قدرت چون سال اول بازی مناسب نداشت شکست خورد اون زمان 2 تا cpu داشت

ببینید من فن نینتندو ام اما منطق و قدرت تصمیم گیری هم دارم وقتی کمپانی که عاشقشم مشکلی داره میام میگم الکی نمیام خودمو گول بزنم بازم با این مشکلات اگر پول داشته باشم حتما wii u میخرم بخاطر تجربه چنتا انحصاری که دوست دارم

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اطلاعات غلط نیست برو تمام خبر ها زمان لانچ ps4 ببین اون زمان wii u خیلی خیلی کمتر از الان فروخته بود و فروش یک روزه ای با یک سال wii u برابریمیکرد
Wii U سال اول حداقل 4 میلیون دستگاه فروخت.
PS4 روز اول عرضش بالای 1 میلیون فروخت.
الان این دو تا با هم برابرن؟:))

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
Wii U سال اول حداقل 4 میلیون دستگاه فروخت.
PS4 روز اول عرضش بالای 1 میلیون فروخت.
الان این دو تا با هم برابرن؟:))

شما راست میگی ماهم قبول کردیم اصلا wii u الان رتبه اول این نسل داره ما خبر نداشتیم

منطقی باش نه تعصب بازی

واقعیت اینه wii u سال 2012 لانچ شده و الان 2015 هستیم و کلا 9.20 میلیون کنسول فروخته - حداقل گیم کیوب که 2001 تولید شد و 2003 خط تولیدش جمع شد بخاطر فروش کم کنسول بازم 21 میلیون کنسول فروخت با کلی بازی انحصاری و .......

اما اینا بازیا wii u

Cover Gallery

چنتا انحصاری خوب توش هست؟ خیلی از بازی هاش که روی wii هم هستن یه تعداد دیگشم مولتیه روی کنسول ها نسل هفتی مثل xbox 360 و Ps3 هم اومدن و تازه میتونی کپی بازیشون کنی نیاز نیست 200 هزار بدی نسخه wii u رو بازی کنی

حالا خوبه اکثر کسایی که میشناختم wii u داشتن همه فروختن wii u ها رو خودتم خوب میشناسیشون - فکر کنم خودتم خیلی وقته فروختی بعد از تجربه کردن بازی کالاف روی wii u

تو پست بالاییم که در جواب نعمت گفتم با این مشکلات بازم اگر پول داشتم wii u میخریدم بخاطر انحصاری هاشو که دوست دارم ولی نمیشه واقعیت پنهان کرد

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
شما راست میگی ماهم قبول کردیم اصلا wii u الان رتبه اول این نسل داره ما خبر نداشتیم

منطقی باش نه تعصب بازی

واقعیت اینه wii u سال 2012 لانچ شده و الان 2015 هستیم و کلا 9.20 میلیون کنسول فروخته - حداقل گیم کیوب که 2001 تولید شد و 2003 خط تولیدش جمع شد بخاطر فروش کم کنسول بازم 21 میلیون کنسول فروخت با کلی بازی انحصاری و .......

اما اینا بازیا wii u

Cover Gallery

چنتا انحصاری خوب توش هست؟ خیلی از بازی هاش که روی wii هم هستن یه تعداد دیگشم مولتیه روی کنسول ها نسل هفتی مثل xbox 360 و Ps3 هم اومدن و تازه میتونی کپی بازیشون کنی نیاز نیست 200 هزار بدی نسخه wii u رو بازی کنی

حالا خوبه اکثر کسایی که میشناختم wii u داشتن همه فروختن wii u ها رو خودتم خوب میشناسیشون - فکر کنم خودتم خیلی وقته فروختی بعد از تجربه کردن بازی کالاف روی wii u

تو پست بالاییم که در جواب نعمت گفتم با این مشکلات بازم اگر پول داشتم wii u میخریدم بخاطر انحصاری هاشو که دوست دارم ولی نمیشه واقعیت پنهان کرد
PS4 Sales Top One Million On Launch Day
Wii U - Wikipedia, the free encyclopedia
تا اخرین روز سپتامبر 3.9 میلیون دستگاه شیپ شده.که دو ماه قبل از 1 ساله شدن Wii U هست.
الان این تعصب هست.:))
از بحث باهات خوش حال شدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر