سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
خوب پس خرید Wii U واجب شد و شنبه میرم میخرم یدونه!:D فقط اینکه چنده الان؟ کنسول هایی که میفروشن قسمت wii انها هک شده؟ یا باید بدم هک کنن!؟
کلا که خیلی کمیابه
مثلا شاید توپ خانه پاساژ لباف گیر بیادش
قیمتشم متسفانه توی ایران بالاست به نظرم و حدود 1500 احتمالا یا بیشتر
dcinpc.com شاید بیاره
البته سفارشی هم میتونید بگیرید که براتون بیارند
قائدتا قسمت wii کنسول آکبند هک شده نیست و میتونید بدهید براتون هک کنند

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خوب پس خرید Wii U واجب شد و شنبه میرم میخرم یدونه!:D فقط اینکه چنده الان؟ کنسول هایی که میفروشن قسمت wii انها هک شده؟ یا باید بدم هک کنن!؟

پیشاپیش مبارک باشه :x

خیلی وقته WII U آکبند تو بازار ندیدم امید و DC داشتن که اونام دیگه ندارن و پرسیدم نمیارن

اگر آکبند پیدا کنی قیمتش 1 میلیون و 500 هزار تومن هست

نه قسمت WII هک شده نیست باید بدی قسمت WII هک کنن که از 100 تا 150 هزار بخاطر هک میگیرن

اگرم بخوای بازیا WII بازی کنی باید ویموت و ونانچاک هم بخری که دست دوم اصلی فکر نکنم زیر 70 هزار پیدا بشه

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
من تنها یه مشکل دارم اونم اینه که بازی‌هاش اینجا کم گیر میاد و عنوان‌هایی که من میخوام رو هم پیدا نمیکنم، حتی با سفارش هم نمیارن
نامردا انگار اصلا WiiU در ایران وجود نداره

• Like
Reactions: che-jaleb

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
من تنها یه مشکل دارم اونم اینه که بازی‌هاش اینجا کم گیر میاد و عنوان‌هایی که من میخوام رو هم پیدا نمیکنم، حتی با سفارش هم نمیارن
نامردا انگار اصلا WiiU در ایران وجود نداره

ازپلی اسیا بخر یا از ای شاپ دان کن

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
از خرید دیجیتال بازی خوشم نمیاد، باید فیزیکی بخرم
مگه هنوز میشه از Play-Asia خرید کرد، آخرین بازی که سعی کردم به مشکل برخوردم و نتونستم
دیجیتالی اینش خوبه در جا دستت می رسه. ولی فیزیکی زمان بره و تا جای که میدونم از طریق سایت اورجینال کی میتونی خریدتو از پلی اسیا انجام بدی

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
دوستان یه سوال من هارد اکسترنالمو وصل میکنم وی یو نمیشناسه :| هاردم هم silicon power a80 هست .
چی کار کنم ؟ میخوام بازی دانلود کنم جا ندارم!

هاردت آداپتوری باید باشه ها. یعنی برقشو از پریز برق بگیره نه با یو اس بی.

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
هاردت آداپتوری باید باشه ها. یعنی برقشو از پریز برق بگیره نه با یو اس بی.

الان من یه کار دیگه کردم :D که هارد رو راحت شناخت ! اومدم از همین کابل های یو اس بی مخصوص هارد اکسترنال که یه سرش به هارد اکسترنال وصل میشه و یه سر دیگش خودش دو سر داره که یکیش برای گرفتن برقه و اون یکی برای گرفتن اطلاعات هست ، استفاده کردم :D بیا این تاپیکی که تازه زدم رو ببین :

http://forum.bazicenter.com/thread95547/

• Like
Reactions: bazicon

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این باندل بدجوری بهم چشمک میزنه :d

999999-045496881627-500x500.jpg

حیف پولشو ندارم و گرنه میخریدم خیلی هم کم دارم

فکر کنم بیشتر دوستایی که تو تاپیک wiiu میان قبلا wii داشتن یا wii یه جورایی تجربه کردن نظر خود من اینه که wii با اون سخت افزارش چه شاهکارایی براش اومد که بهترین بازی نسل هفت و .... انتخاب شدن و لقب گرفتن wiiu که سخت افزارش هم بسیار قویتر شد هم امکانات بهتر هم خلاقیت جدیدتر هم hd هم سیستم عامل شخصی بهتر و ....... اما حیف نینتندو بد شروع کرد وگرنه wiiu موفق شده بود تا الان

حتی تو نظر سنجی سایت gbatemp میرفتید میدید که 80 درصد رای به خرید wiiu داده بودن 20 درصد به ps4 و xbox 1 اما خوب نینتندو یه سری سیاست ها اشتباه انجام داد که wii u نتونست موفق بشه

اما من به عنوان فن نینتندو دوست دارم wii u تهیه کنم اما مشکل مالی خرج خونه اجاره خونه و ..... نمیزاره کسی نیست قسطی بفروشه :d

یه باندل uk دیدم سفیده خیلی عالیه 2 تا بازی فیزیکی داره + ویموت و نانچاک + گیفت هدیه اما حیف گرون در میاد

اول ماریو 3d ورلد بعد ماریو کارت بعد دانکی کونگ رو شاخشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر