سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
باسلام.چندتا سوال درباره wii Uداشتم:
1.من تاحالا کنسول های نینتندو رونداشتم وفن سونی هستم.میخوام دراین نسل همراه ps4 یک کنسول دیگه داشته باشم.به نظر شما همین xbox 360 رو نگه دارم یا wii Uبگیرم؟منظورم اینه wii Uا ارزش داره که ایکس باکسوبفروشم وبقیه پولشو جمع کنم؟لطفا متعصبانه نظرندین
2.میخواستم بدونم قیمت خودکنسول وهربازیش چنده وآیا بازیاش تو ایران راحت گیرمیاد؟
3.درآینده بازی مولتی پلتفرم با نسل هشت داره؟
4.وضعیت آنلاین بازی کردن باهاش چجوریه؟
5.تا کی پشتیبانی میشه؟
6.احتمال داره بنابه گفته برخی سایت ها نیتندو کنسول جدید بیرون بده یا کلا ازسخت افزار کنسول ها بیرون بره؟
7.توتلویزیون معمولی هم میشه اجراکرد؟:)
مرسی لطفا جواب بدین

• Like
Reactions: che-jaleb

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
باسلام.چندتا سوال درباره wii Uداشتم:
1.من تاحالا کنسول های نینتندو رونداشتم وفن سونی هستم.میخوام دراین نسل همراه ps4 یک کنسول دیگه داشته باشم.به نظر شما همین xbox 360 رو نگه دارم یا wii Uبگیرم؟منظورم اینه wii Uا ارزش داره که ایکس باکسوبفروشم وبقیه پولشو جمع کنم؟لطفا متعصبانه نظرندین
2.میخواستم بدونم قیمت خودکنسول وهربازیش چنده وآیا بازیاش تو ایران راحت گیرمیاد؟
3.درآینده بازی مولتی پلتفرم با نسل هشت داره؟
4.وضعیت آنلاین بازی کردن باهاش چجوریه؟
5.تا کی پشتیبانی میشه؟
6.احتمال داره بنابه گفته برخی سایت ها نیتندو کنسول جدید بیرون بده یا کلا ازسخت افزار کنسول ها بیرون بره؟
7.توتلویزیون معمولی هم میشه اجراکرد؟:)
مرسی لطفا جواب بدین

درود
کنسولو میتونی 1200 تا 1500 بخری در مورد بازی هاش می تونم از پلی اسیا بخری یا از خود ای شاپ دان کنی برای خرید هم کنسول رجین امریکا بخر بهتره

در مورد بازی مولتی پلتفروم نمی تونم نظری بدم اما بازی های انحصاریش تمومی نداره واقعا عالی هستن جوری که حسرت داشتن بازی های انحصاریش به دل کنسول دارای دیگه مونده و می مونه

بازی انلاین و اپدیدتش کلا رون و عالیه من که لذت بردم از بازی انلاینش

پشتیبانی رو مطمئنم تا 2017 راحت راحت هست در مورد کنسول بعدی نینتندو هر شرکتی کنسول بعدی رو می ده حتی خبرای در مورد ps5 هست اینو بدون نینتندو ریش سفید این دنیا مجازیه فقط فروش کنسول دستیش با تک تک کنسولهای دیگه رقابت م یکنه پس پشتبانه قوی داره و حالا حالا ها ادامه داره حضورش

بازی هاش کلا فول اچ دی هستن و 60 فریم در ثانیه حیف نیست تو ال ای د و ال اسی دی کار نکنی با هاش

آخرین ویرایش:

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
درود
کنسولو میتونی 1200 تا 1500 بخری در مورد بازی هاش می تونم از پلی اسیا بخری یا از خود ای شاپ دان کنی برای خرید هم کنسول رجین امریکا بخر بهتره

در مورد بازی مولتی پلتفروم نمی تونم نظری بدم اما بازی های انحصاریش تمومی نداره واقعا عالی هستن جوری که حسرت داشتن بازی های انحصاریش به دل کنسول دارای دیگه مونده و می مونه

بازی انلاین و اپدیدتش کلا رون و عالیه من که لذت بردم از بازی انلاینش

پشتیبانی رو مطمئنم تا 2017 راحت راحت هست در مورد کنسول بعدی نینتندو هر شرکتی کنسول بعدی رو می ده حتی خبرای در مورد ps5 هست اینو بدون نینتندو ریش سفید این دنیا مجازیه فقط فروش کنسول دستیش با تک تک کنسولهای دیگه رقابت م یکنه پس پشتبانه قوی داره و حالا حالا ها ادامه داره حضورش

بازی هاش کلا فول اچ دی هستن و 60 فریم در ثانیه حیف نیست تو ال ای د و ال اسی دی کار نکنی با هاش

بابت راهنمایی تون ممنونم فقط چند تا سوال داشتم:
1-این پلی آسیا چیه؟
2_منظورم ازبازی این بود که فیزیکیش توی ایران گیرمیاد؟
3-یعنی این قدر بازی انحصاری داره که نبود یا کمبود بازی های مولتی پلتفرم به چشم بیاد؟
5-منظورم ازکنسول بعدی نینتندو همین شایعه ای است که گفتن تا یکی دوسال آینده کنسول جدید نینتندو به بازار میاد
7-میدونم کاملا هم موافقم با lcd یا led ولی این سوال رو میخواستم جوابشو بدونم.حالا میشه یانه؟
صددر صد از بین 3ds یا wii uیکی رو میگیرم .بسیار ممنون

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
بابت راهنمایی تون ممنونم فقط چند تا سوال داشتم:
1-این پلی آسیا چیه؟
2_منظورم ازبازی این بود که فیزیکیش توی ایران گیرمیاد؟
3-یعنی این قدر بازی انحصاری داره که نبود یا کمبود بازی های مولتی پلتفرم به چشم بیاد؟
5-منظورم ازکنسول بعدی نینتندو همین شایعه ای است که گفتن تا یکی دوسال آینده کنسول جدید نینتندو به بازار میاد
7-میدونم کاملا هم موافقم با lcd یا led ولی این سوال رو میخواستم جوابشو بدونم.حالا میشه یانه؟
صددر صد از بین 3ds یا wii uیکی رو میگیرم .بسیار ممنون

پلی آسیا یک سایت هست که محصولات مرتبط با ویدیو گیم میفروشه
بازی فیزیکیش توی ایران خیلی کم گیر میاد به نسبت ps4
تا به الان که حدود 2 سال میگذره از عمرش حداقل به نظرم ده تا عنوان انحصاری نسبتا خوب داره - ساپورت 3rd پارتی خوبی نداره فعلا اما Indie ش متوسط به بالاست به نظرم و به نظرم تا پایان 2015 حدود 20 انحصاری مهم داره این کنسول
کنسول بعدی نینتندو از نظر من احتمالا 2017 میاد به بازار - البته اینا شایعه هست بیشتر
میشه به تلویزیون معمولی هم وصلش کرد

اگه مقاله ی زیر رو نخوندید , بخونیدش به نظرم :
http://forum.bazicenter.com/thread92154/

ممنون

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
تا به الان که حدود 2 سال میگذره از عمرش حداقل به نظرم ده تا عنوان انحصاری نسبتا خوب داره - ساپورت 3rd پارتی خوبی نداره فعلا اما Indie ش متوسط به بالاست به نظرم و به نظرم تا پایان 2015 حدود 20 انحصاری مهم داره این کنسول
کنسول بعدی نینتندو از نظر من احتمالا 2017 میاد به بازار - البته اینا شایعه هست بیشتر

ممنون

همون جوری که صادق گفت بازی های انحصاریش واقعا ارزششو داره من فقط و فقط به عشق زیلدا و ماریو این کنسولو خریدم و واقعا هم ارزششو داره

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983

ممنون

مرسی بعد هر بازیش حدودا به پول ایران چقدر در میاد؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
مرسی بعد هر بازیش حدودا به پول ایران چقدر در میاد؟
خواهش میکنم
دیجیتالی هاش , حداکثر 60 دلاره و کارتهای eshop (کارتهایی که بازی میشه باهاش خرید) مثلا 50 دلاریش حدود 190 هست .
فیزیکی هم که کلا کم گیر میاد یا خیلی کم اما مثلا حدود دویست و خورده ای میشه حداکثر

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
خواهش میکنم
دیجیتالی هاش , حداکثر 60 دلاره و کارتهای eshop (کارتهایی که بازی میشه باهاش خرید) مثلا 50 دلاریش حدود 190 هست .
فیزیکی هم که کلا کم گیر میاد یا خیلی کم اما مثلا حدود دویست و خورده ای میشه حداکثر

ممنون ولی یکی ازمهم ترین فاکتورها واسه من موجود بودن نسخه ی فیزیکی است

a.messi10

کاربر سایت
Jul 27, 2014
983
خیلی کمیابه متسفانه , ولی بصورت سفارشی شنیدم مثلا originalkey.net میاره از play-asia .

توی رشت یک فروشگاه دیدم super mario bros داشت .من بازی های ویتامو ازاون جا سفارش میدم ازتهران میارن.ممکنه بقیه بازی هاش هم توتهران موجود باشه؟(یا حداقل چندتا)مرسی

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بازی فیزیکی اگه بخوای بگیری، بهترینش همون پلی آسیا هست.
من خودم میخواستم بازیامو فیزیکی بگیرم ولی بعد دیدم دیجیتالی راحتتره.

batmanforever

کاربر سایت
Nov 15, 2013
99
نام
علیرضا
سلام.اگه میشه یکی از یه لیست خوب از بازی های که تا الان اومده و تو سال آینده میخواد بیاد بزاره شاید وسوسه شدیم برای خریدش :-D
بنظرتون ارزش داره این کنسولو بخرم؟عمرش تموم نشده؟اساسینز کرید یونیتی یا کال آف های جدید یا بتلفیلد های جدید براش میاد؟گرافیکش مثه ps4 و x1 هست یا کمتره؟

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر