سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان من الان تو حسابم 40 دلار دارم اما میخام cpitan Toad رو بخرم که قیمتش در اصل 39.99 دلاره ، با احتساب tax در مجموع میشه 43 دلار . منم نمی خوام دوباره پوینت بخرم و تو حسابم پول باشه . به نظرتون راهی هست که این TAX رو ندم یا تخفیفی چیزی بخوره ؟کمترین میزان پوینت قابل خرید هم 10 دلاره متاسفانه . منم فقط 3 دلار میخوام
چیکار کنم به نظرتون؟

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
دوستان من الان تو حسابم 40 دلار دارم اما میخام cpitan Toad رو بخرم که قیمتش در اصل 39.99 دلاره ، با احتساب tax در مجموع میشه 43 دلار . منم نمی خوام دوباره پوینت بخرم و تو حسابم پول باشه . به نظرتون راهی هست که این TAX رو ندم یا تخفیفی چیزی بخوره ؟کمترین میزان پوینت قابل خرید هم 10 دلاره متاسفانه . منم فقط 3 دلار میخوام
چیکار کنم به نظرتون؟
مجبوری عادل جان چون تجربه نشون داده بازی های خودنینتندوداف نمی خورن و مالیات هم رو هم باید بدی یه پانزده دلار بخر مابقی رو بزار برای خرید dlc

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
چیکار کنم به نظرتون؟

یه راهی هست , که بشه نپرداخت مالیات رو
البته ریسکش با خودتون
دقت داشته باشید که منطقه یا کشوری که انتخاب کردید با زیپ کدی که میزنید هماهنگ باشه

[Tutorial] Buy on eShop without taxes (American consoles) | 2DS, 3DS and 3DS XL Discussions

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
هیچ مشکلی پیش نمیاد. چون در هر حال آدرسی که همین الان وارد کردی هم الکیه! پس چه بهتر آدرسی بدی که مالیات نداشته باشه.
من کد پستی آلاسکا رو زدم و مالیات صفر شد برام.

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
آقا دمتون گررررررررررررررررررم واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم !! جواب داد و مالیات صفر شد !! حتما همتون این کارو بکنید که این مالیات الکی رو ندید . کاش می شد این راه حل رو تو صفحه ی اول تاپیک نوشت که همه ببینن
حتما آدرس کنسولتون رو (اگر US هستید) به این آدرسی که صادق جان لینکش رو دادن تغییر بدید . هیچ مشکلی هم پیش نمیاد

آخرین ویرایش:

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستان من دیروز یه فکری کردم و نظرمو برای دوست عزیز nemesis فرستادم ، اما گفتم تو فروم هم بگم شاید شما ها هم نظرتون مثبت باشه
همونطور که خودتون می دونید وضعیت بازی های نینتندو تو ایران خیلی بده و گیر آوردنشون کار سختیه.هزار تا دنگ و فنگ داره .یه خوره (!) هم هزینه ش بالاس . آدم میمونه تو اینکه بازی هاشو برای خرید بازی جدید بفروشه یا اینکه نگهشون داره برا خودش.من دیروز به این فکر افتادم که بیایم با هم دسته دسته بشیم بر اساس رجیون کنسول هامون . یعنی به صورت us و eu و آی دی های eshopمون رو با پسوردهامون به همدیگه بدیم و بازی هامون رو با هم به اشتراک بزاریم و موقع ریلیز شدن بازی های جدید هم پول هامونو بزاریم روی هم و کنسول پوینت بخریم و بازی رو با یه آی دی مشخص بخریم و با همون آی دی تو چندتا دستگاه دانلود کنیم.اینطوری هم بازی هارو برای خودمون داریم همیشه و هم قیمت تمام شده ی بازی ها خیلی کم میشه
من خودم us هستم و بازی هام اینان :
bayonetta 1 & 2
captain toad
اگر بشه hyrul warrior ,pikmin ,super smash رو از کسی بگیرم و یا با هم بخریم خیلی خوب میشه
نظرتون چیه و هر کسی بازی های خودش و درخواستی هاش رو بگه

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
فکر نمیکنم بشه این کارو کرد. چون همزمان نمیشه از چند تا دستگاه به یه آی دی وصل شد. اگرم بشه، مطمئنا سریع اون اکانت بن میشه.

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
نظر جالبی عادل جان من بازی زیلدا رو با ای دی انگلیسم خرید و با ای دی المان تست کردم میشد بازی کرد ولی رو کنسول جداگانه تست نکردم در ضمن برای کنسول ریجن اروپا هم میشه کاری کرد مالیات نداد

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
حالا بياين آزمايش كنيم ببينيم نميشه!
nemessis جان تو آي دي من رو امتحان كن چون من زياد با eshop كار ندارم و مهم نيست كه بن بشم يا نه . ببين جواب ميده ، اگر شد منم آي دي تو رو امتحان مي كنم . نظرت چيه؟

froka

کاربر سایت
Sep 20, 2014
253
حالا بياين آزمايش كنيم ببينيم نميشه!
nemessis جان تو آي دي من رو امتحان كن چون من زياد با eshop كار ندارم و مهم نيست كه بن بشم يا نه . ببين جواب ميده ، اگر شد منم آي دي تو رو امتحان مي كنم . نظرت چيه؟

تو خود eshop یه گزینه هست دیگه برای اضافه کردن کد.

ممنون ولی منظورم نحوه به دست اوردنشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر