سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
من همیشه موقع مرحله نصب، خواب بودم!:d
تا حالا ندیدم چجوری نصب میکنه!:d
اقا بازی نصب شد با 175 یا 157 مگ اپدیت :D بازی گرافیکش وحشتناک بود :)) البته زیاد تعجب نکردم چون قبلا دیده بودم ولی یه مزیت هایی داشت نسبت به نسخه کنسول های دیگه . اینه که بازی رو 1080 کامل بود :D یعنی تابلو بود 1080 هست و نسبت به ps3 از این جهت عالی بود . خوبیش هم این بودنسبت به ps3 لگ و افت فریم کم تری داشت با این که 1080 بود و حالا افتضاح بودنش :| مثلا رو بازی fxaa گذاشتند در صورتی که میشه گفت aa از ps3 هم داغون تر بود :D
باگ هم زیاد تر داشت قبل نصب اپدیت ولی بعد نصب اپدیت بازی بهتر شد .
خلاصه کسانی که بازی نکردند پیشنهاد میشه تو این کنسول :D
ممنون از راهنمایی های nemesis و spiderman عزیز :) برم واسه دانلود DLC ها :D

• Like
Reactions: bazicon

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اقا بازی نصب شد با 175 یا 157 مگ اپدیت :D بازی گرافیکش وحشتناک بود :)) البته زیاد تعجب نکردم چون قبلا دیده بودم ولی یه مزیت هایی داشت نسبت به نسخه کنسول های دیگه . اینه که بازی رو 1080 کامل بود :D یعنی تابلو بود 1080 هست و نسبت به ps3 از این جهت عالی بود . خوبیش هم این بودنسبت به ps3 لگ و افت فریم کم تری داشت با این که 1080 بود و حالا افتضاح بودنش :| مثلا رو بازی fxaa گذاشتند در صورتی که میشه گفت aa از ps3 هم داغون تر بود :D
باگ هم زیاد تر داشت قبل نصب اپدیت ولی بعد نصب اپدیت بازی بهتر شد .
خلاصه کسانی که بازی نکردند پیشنهاد میشه تو این کنسول :D
ممنون از راهنمایی های nemesis و spiderman عزیز :) برم واسه دانلود DLC ها :D

امضات منو کشته از اینا تو sms و نمیباز دیده بودم :d

من که پول wii u ندارم همین 3ds ام که دیروز خریدم برام 867 هزار چوق خرج برداشته :x ولی خیلی باحاله من که کیف کردم

مبارکت باشه بازی بتمن بازی کن حالشو ببر کیف کن :bighug:

چنتا تریلر و اسکرین شات ازش دیدم خیلی خوف بود :-o

منم در حد وصع خودم فقط میتونم اینو بازی کنم

cover_large.jpg

این کجا واسه wii u کجا اما همینم از نبودش بهتره

Batman: Arkham Origins Blackgate (3DS) News, Reviews, Trailer & Screenshots

large.jpg

یه سوال فنی من 3ds خریدم یه دفترچه کوچولو که روش نوشته FREE GRATIS روش پین کد داره هست . برای چیه این؟ بازی مجانی میده؟ میشه روی wii u هم استفاده اش کرد؟

• Like

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
امضات منو کشته از اینا تو sms و نمیباز دیده بودم :d

من که پول wii u ندارم همین 3ds ام که دیروز خریدم برام 867 هزار چوق خرج برداشته :x ولی خیلی باحاله من که کیف کردم

مبارکت باشه بازی بتمن بازی کن حالشو ببر کیف کن :bighug:

چنتا تریلر و اسکرین شات ازش دیدم خیلی خوف بود :-o

منم در حد وصع خودم فقط میتونم اینو بازی کنم

cover_large.jpg

این کجا واسه wii u کجا اما همینم از نبودش بهتره

Batman: Arkham Origins Blackgate (3DS) News, Reviews, Trailer & Screenshots

large.jpg

یه سوال فنی من 3ds خریدم یه دفترچه کوچولو که روش نوشته FREE GRATIS روش پین کد داره هست . برای چیه این؟ بازی مجانی میده؟ میشه روی wii u هم استفاده اش کرد؟

ممنون عزیز :x

اتفاقا ارکهام اوریجینز بلک گیت هم قشنگه چرا نیس ؟ :) مطمین باش اگه باحال نبود برای وی یو نسخه بلک گیت هم نمیگرفتم :D

منم برای این دو تا بازی و dlc هاش از اذر سال پیش داشتم پول جمع میکردم :D

ارکهام اوریجینز بلک گیت با نسخه معمولیش تفاوتش اینه black gate داستانش 6 ماه بعد از ارکهام اوریجینز اتفاق می افته و تو زندان blackgate . رو pc همین blackgate رو بازی کرده بودم که خوشم اومد . به خاطر همین واسه وی یو هم گرفتم .

یعنی این که همین arkham origins blackgate هم واسه 3ds اومده هم واسه wii u فرقش در اینه تو وی یو چند تا لباس اضافه تر داره به یکم بهبود گرافیک و گر نه همه چیشون عین همه.

3ds هم مبارکت باشه :x انشالله تو هم وی یو میگیری . :)

در ضمن اون کد رو وارد کن تو فروشگاه نینتندو داخل کنسولت فک کنم واسه یه سری بازی و app رایگانه .

اگه به بتمن علاقه مندی واسه 3ds حتما بگیر چون داستانش هم خیلی طولانیه و اگه علاقه داشته باشی تموم میکنی و گرنه چند هفته توش میمونی :D

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ممنون عزیز :x

اتفاقا ارکهام اوریجینز بلک گیت هم قشنگه چرا نیس ؟ :) مطمین باش اگه باحال نبود برای وی یو نسخه بلک گیت هم نمیگرفتم :D

منم برای این دو تا بازی و dlc هاش از اذر سال پیش داشتم پول جمع میکردم :D

ارکهام اوریجینز بلک گیت با نسخه معمولیش تفاوتش اینه black gate داستانش 6 ماه بعد از ارکهام اوریجینز اتفاق می افته و تو زندان blackgate . رو pc همین blackgate رو بازی کرده بودم که خوشم اومد . به خاطر همین واسه وی یو هم گرفتم .

یعنی این که همین arkham origins blackgate هم واسه 3ds اومده هم واسه wii u فرقش در اینه تو وی یو چند تا لباس اضافه تر داره به یکم بهبود گرافیک و گر نه همه چیشون عین همه.

3ds هم مبارکت باشه :x انشالله تو هم وی یو میگیری . :)

در ضمن اون کد رو وارد کن تو فروشگاه نینتندو داخل کنسولت فک کنم واسه یه سری بازی و app رایگانه .

اگه به بتمن علاقه مندی واسه 3ds حتما بگیر چون داستانش هم خیلی طولانیه و اگه علاقه داشته باشی تموم میکنی و گرنه چند هفته توش میمونی :D

فدات داداش حالشو ببر :x

نمیگم ارکهام اوریجینز بلک گیت خوب نیست اتفاقا عالیه تو لیست 6 تا بازی که میخوام دانلود کنم هستش اما خوب نسخه wii u کجا نسخه 3ds کجا ( مثل بازی سونیک کالر که شاهکار بود اما نسخه wii با نسخه ds تفاوتشون از زمین تا آسمون بود ) محیط بازی 3d میچسبه :x

منم پول دستم هست اما اجاره خونه خرج خوردو خوراک و ...... بهم اجازه نمیدم بیشتر خرج کنم . خود 3ds آکبند پال سفارش امارات سری اول با به بازی پلمپ اورجینال که همراه خود 3ds بود برام در اومد 600 هزار بعد فلش کارتش 267 هزار تومن در اومد ولی خدایی راضیم به پولی که دادم ارزششو داره

چه عالی بیشتر ترغیبم کردی زودتر این بتمن رو 3ds بازی کنم

مرسی داداش :x مبارک تو هم باشه ( کابل rgb به کجا رسید؟ درست شد)

آخه بچه ها تو قسمت 3ds گفتن تو eshop نمیشه رفت کپی خور میپره

عکساش ( البته از قسمت pin عکس نگرفتم)

1.jpg

2.jpg

میخواسم بدونم این چیزی که تو 3ds من هست چند نفر گفتن برای اونا نداشته میشه برای wii u هم استفاده کرد؟

بتمن دوست دارم ولی نه مثل تو دو آتیشه :d برای تو الویت اول و حتی خرید کنسول داره اما برای من الویت 4 یا 5 ام میشه گفت تا حدودی

تمام بتمن ها رو کنسولا nes . snes . srga mega drive . gb . gbc . gba . ps1 . nintendo 64 . gamecube . ps2 و ایکس باکس نسل 6 ی بازی کردم

بتمن نسل هفتی فقط Batman: The Brave and the Bold بازی کردم روی wii که خوب هم نبود ( از روی یکی از کارتونا قدیمی بتمن ساخته شده)

cover_large.jpg

پس زیاد با بتمن ها نسل جدید یعنی 7 و 8 آشنا نیستم ولی بجاش یه پکیج نو فیلما کلاسیک اورجینال بتمن دارم کسی تو خواب ندیده :x آرشیوش کردم قرنطینه اش کردم :d

تو که فن بتمنی نظرت درباره لگو بتمن ها چیه؟ ارزش بازی کردن داره نسخه 3ds بگیرم؟

آخرین ویرایش:

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
فدات داداش حالشو ببر :x

نمیگم ارکهام اوریجینز بلک گیت خوب نیست اتفاقا عالیه تو لیست 6 تا بازی که میخوام دانلود کنم هستش اما خوب نسخه wii u کجا نسخه 3ds کجا ( مثل بازی سونیک کالر که شاهکار بود اما نسخه wii با نسخه ds تفاوتشون از زمین تا آسمون بود ) محیط بازی 3d میچسبه :x

منم پول دستم هست اما اجاره خونه خرج خوردو خوراک و ...... بهم اجازه نمیدم بیشتر خرج کنم . خود 3ds آکبند پال سفارش امارات سری اول با به بازی پلمپ اورجینال که همراه خود 3ds بود برام در اومد 600 هزار بعد فلش کارتش 267 هزار تومن در اومد ولی خدایی راضیم به پولی که دادم ارزششو داره

چه عالی بیشتر ترغیبم کردی زودتر این بتمن رو 3ds بازی کنم

مرسی داداش :x مبارک تو هم باشه ( کابل rgb به کجا رسید؟ درست شد)

آخه بچه ها تو قسمت 3ds گفتن تو eshop نمیشه رفت کپی خور میپره

عکساش ( البته از قسمت pin عکس نگرفتم)

1.jpg

2.jpg

میخواسم بدونم این چیزی که تو 3ds من هست چند نفر گفتن برای اونا نداشته میشه برای wii u هم استفاده کرد؟

بتمن دوست دارم ولی نه مثل تو دو آتیشه :d برای تو الویت اول و حتی خرید کنسول داره اما برای من الویت 4 یا 5 ام میشه گفت تا حدودی

تمام بتمن ها رو کنسولا nes . snes . srga mega drive . gb . gbc . gba . ps1 . nintendo 64 . gamecube . ps2 و ایکس باکس نسل 6 ی بازی کردم

بتمن نسل هفتی فقط Batman: The Brave and the Bold بازی کردم روی wii که خوب هم نبود ( از روی یکی از کارتونا قدیمی بتمن ساخته شده)

cover_large.jpg

پس زیاد با بتمن ها نسل جدید یعنی 7 و 8 آشنا نیستم ولی بجاش یه پکیج نو فیلما کلاسیک اورجینال بتمن دارم کسی تو خواب ندیده :x آرشیوش کردم قرنطینه اش کردم :d

تو که فن بتمنی نظرت درباره لگو بتمن ها چیه؟ ارزش بازی کردن داره نسخه 3ds بگیرم؟

ممنون :x

اقا میدونی بازی ارکهام اوریجینز بلک گیت الکی نیومد بگن خوب اینم بدیم کسایی که کنسول دستی دارن خوش باشن :D نه این طور نیست . سری بتمن رو هوا ساخته نشده مثل بعضی بازی های دیگه :D همشون داستان دارند .

یعنی رو هوا تو هیچ کدوم نمیری این طرف و اون طرف همه دنباله همن.

این اوریجینز بلک گیت هم داستانش 6 ماه بعد ارکهام اوریجینز اتفاق می افته . خلاصه اگه با علاقه بازی کنی داستانش رو میفهمی و خودت خوشت میاد ولی نه اگه همین طوری معمولی بازی کنی اصلا میمونی :D

rgb هم منظورم کابلش نبود :D نگاه کن rgb یعنی red green blue که رنگ های مختلفو تشکیل میدن تو این دستگاها . این رنگ هایی که وی یو نشون میده rgb فول نیستند ! :D به صورت limited تنظیمات سوار شده رو کنسول.

ولی مثلا ps3 تنظیمات رنگ rgb فول هم ساپورته که رو مانیتور و تلویزیونایی که این تنظیم رنگ رو کامل پشتیبانی میکنند میشه رنگ های بهتری داشت. خلاصه تنظیم رنگ limited با نمایشگر limited عالیه و full هم با نمایشگر full و اگه limited رو به full بزنی بالا میاری از رنگش :D

منم همین اتفاق برام افتاد که ایمیل دادم نینتندو گفتند به زودی در اپدیت های بدی این تنظیمات رنگ رو سور میکنیم و کارشناسای ما در مورد این مشکل کار میکنند .

من یه راهی رفتم مشکل حل شد یعنی پیچوندم مشکلو :D

الان تو کنسولتو کپی کردی ؟ :|:D but why ؟؟؟ :(( اون وقت بازی ها رو میخوای کپی بخری دیگه؟ چون اوریجینال دانلود کنی کپیت قطعا میره :D

lego batman هم خوبه ولی میدونی بیش تر برای خندس :D اون قدر باحال نیست ولی بد هم نیست.

خلاصه نظر منو میخوای واسه کنسولت اولویتو واسه ماریو و سونیک و بتمن بلک گیت قرار بده :)

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال من یه بازی اوریجینال batman arkham city armored edition دارم که این به صورت دی وی دی بلوری هست . میخواستم ببینم میتونم اینو در نیارم تا 10 سال بعد ؟ :D
یعنی بمونه دستگاه اشکال پیدا نمیکنه که؟ من میخوام در نیارم کلا :D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ممنون :x

اقا میدونی بازی ارکهام اوریجینز بلک گیت الکی نیومد بگن خوب اینم بدیم کسایی که کنسول دستی دارن خوش باشن :D نه این طور نیست . سری بتمن رو هوا ساخته نشده مثل بعضی بازی های دیگه :D همشون داستان دارند .

یعنی رو هوا تو هیچ کدوم نمیری این طرف و اون طرف همه دنباله همن.

این اوریجینز بلک گیت هم داستانش 6 ماه بعد ارکهام اوریجینز اتفاق می افته . خلاصه اگه با علاقه بازی کنی داستانش رو میفهمی و خودت خوشت میاد ولی نه اگه همین طوری معمولی بازی کنی اصلا میمونی :D

rgb هم منظورم کابلش نبود :D نگاه کن rgb یعنی red green blue که رنگ های مختلفو تشکیل میدن تو این دستگاها . این رنگ هایی که وی یو نشون میده rgb فول نیستند ! :D به صورت limited تنظیمات سوار شده رو کنسول.

ولی مثلا ps3 تنظیمات رنگ rgb فول هم ساپورته که رو مانیتور و تلویزیونایی که این تنظیم رنگ رو کامل پشتیبانی میکنند میشه رنگ های بهتری داشت. خلاصه تنظیم رنگ limited با نمایشگر limited عالیه و full هم با نمایشگر full و اگه limited رو به full بزنی بالا میاری از رنگش :D

منم همین اتفاق برام افتاد که ایمیل دادم نینتندو گفتند به زودی در اپدیت های بدی این تنظیمات رنگ رو سور میکنیم و کارشناسای ما در مورد این مشکل کار میکنند .

من یه راهی رفتم مشکل حل شد یعنی پیچوندم مشکلو :D

الان تو کنسولتو کپی کردی ؟ :|:D but why ؟؟؟ :(( اون وقت بازی ها رو میخوای کپی بخری دیگه؟ چون اوریجینال دانلود کنی کپیت قطعا میره :D

lego batman هم خوبه ولی میدونی بیش تر برای خندس :D اون قدر باحال نیست ولی بد هم نیست.

خلاصه نظر منو میخوای واسه کنسولت اولویتو واسه ماریو و سونیک و بتمن بلک گیت قرار بده :)

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال من یه بازی اوریجینال batman arkham city armored edition دارم که این به صورت دی وی دی بلوری هست . میخواستم ببینم میتونم اینو در نیارم تا 10 سال بعد ؟ :D
یعنی بمونه دستگاه اشکال پیدا نمیکنه که؟ من میخوام در نیارم کلا :D

اینطوری که از داستان میگی شبیه بازیا rpg ه چند ماهی طول میکشه تموم کرد :d

همونطور که گفتم تمام نسخه ها بتمن رو تمام کنسولا بازی کردم تا نسل 6 اما نسل هفت فقط یه بتمن بازی کردم که گفتم

آها فکر کردیم کابل rgb میگی آخه من کابل rgb برای wii دارم کیفیت تا 720p میاره از کابل کامپونت کیفیتش بالاتره

ممنون از اطلاعات کاملی که دادی

آره یه کپی خور کردم 3ds بردم پیش عباس تو لباف ازش یه گیت وی گرفتم یه رم 16 گیگ کلاس 10 گرفتم خودش برام گیت وی راه اندازی کرد 5 تا بازی هم ریخت 2 تا کیف پارچه ای psp هم داد 267 هزار تومن گرفت ( البته کیفاش یکمی کوچیکه )

فکر کنم یه کیف 3d برای psp هست بگیرم قشنگ اندازه 3ds میشه

بازی کپی از اینترنت راحت میشه دانلود کرد

پس با بتمن شادو شنگول مشکل داری :d

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
اینطوری که از داستان میگی شبیه بازیا rpg ه چند ماهی طول میکشه تموم کرد :d

همونطور که گفتم تمام نسخه ها بتمن رو تمام کنسولا بازی کردم تا نسل 6 اما نسل هفت فقط یه بتمن بازی کردم که گفتم

آها فکر کردیم کابل rgb میگی آخه من کابل rgb برای wii دارم کیفیت تا 720p میاره از کابل کامپونت کیفیتش بالاتره

ممنون از اطلاعات کاملی که دادی

آره یه کپی خور کردم 3ds بردم پیش عباس تو لباف ازش یه گیت وی گرفتم یه رم 16 گیگ کلاس 10 گرفتم خودش برام گیت وی راه اندازی کرد 5 تا بازی هم ریخت 2 تا کیف پارچه ای psp هم داد 267 هزار تومن گرفت ( البته کیفاش یکمی کوچیکه )

فکر کنم یه کیف 3d برای psp هست بگیرم قشنگ اندازه 3ds میشه

بازی کپی از اینترنت راحت میشه دانلود کرد

پس با بتمن شادو شنگول مشکل داری :d
اخه مسخرست بتمن شاد و شنگول :D یا رابین در حال کرم ریختنه :| یا ... :D خلاصه داغونه بازی همه میخندند :D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اخه مسخرست بتمن شاد و شنگول :D یا رابین در حال کرم ریختنه :| یا ... :D خلاصه داغونه بازی همه میخندند :D

برای همه کنسولا بازیا لگویی میاد مثلا همین 3DS

LEGO Batman 2: DC Super Heroes

LEGO The Hobbit

LEGO Star Wars III: The Clone Wars

LEGO Pirates of the Caribbean

LEGO Ninjago: Nindroids

LEGO Marvel Super Heroes: Universe in Peril

LEGO Lord of the Rings

LEGO Harry Potter: Years 5-7

LEGO Friends

دیگه از اینا فیلم جدی تر هست که همشون لگویی شدن :d

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
سلام
من از طریق کامپیوتر یه اکانت برای wiiu ساختم ولی هر کار میکنم میخوام از طریق دستگاه وارد اکانتم بشم اجازه نمیده مینویسه کشور با اکانت فرق داره برام عجیب هست

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
سلام
من از طریق کامپیوتر یه اکانت برای wiiu ساختم ولی هر کار میکنم میخوام از طریق دستگاه وارد اکانتم بشم اجازه نمیده مینویسه کشور با اکانت فرق داره برام عجیب هست
اگر ریجن 1 هست که کشور رو بزنید امریکا
اگر ریجن 2 هست کشور های اروپایی و خاورمیانه رو انتخاب کنید.
Wii U ریجن لاک هست,کشور باید سازگاری داشته باشه با ریجن
یک اکانت با خود Wii U بسازید.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
اگر ریجن 1 هست که کشور رو بزنید امریکا
اگر ریجن 2 هست کشور های اروپایی و خاورمیانه رو انتخاب کنید.
Wii U ریجن لاک هست,کشور باید سازگاری داشته باشه با ریجن
یک اکانت با خود Wii U بسازید.

میدونم
من هم ریجن 1 ساختم مشکل اینه بازیم داخل این اکانت هست
با کامپیوتر وارد اکانت میشه ولی با دستگاه نه

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
میدونم
من هم ریجن 1 ساختم مشکل اینه بازیم داخل این اکانت هست
با کامپیوتر وارد اکانت میشه ولی با دستگاه نه
من میگم با pc نباید میساختی. دقیق منظورت چیه بازیت تو اکانتت هست؟
اگه با کنسول میساختی یه امریکا میزدی حل بود ولی کلا وی یو از نظر یه سری چیزای امنیتی واقعا پدر در اره :D
یکم واضح تر بگی راهنماییت میکنیم :D

----------------------------------------------

دوستان یه سوال پرسیدم کسی جوابمو نداد :D اینه که من یه بازی دارم واسه وی یو بلوری هست میخوام این همیشه داخل دستگاه باشه و درش نیارم ایرادی که نداره؟ و این که دی وی دی و دستگاه که مشکل پیدا نمیکنند؟

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
من میگم با pc نباید میساختی. دقیق منظورت چیه بازیت تو اکانتت هست؟
اگه با کنسول میساختی یه امریکا میزدی حل بود ولی کلا وی یو از نظر یه سری چیزای امنیتی واقعا پدر در اره :D
یکم واضح تر بگی راهنماییت میکنیم :D

----------------------------------------------

دوستان یه سوال پرسیدم کسی جوابمو نداد :D اینه که من یه بازی دارم واسه وی یو بلوری هست میخوام این همیشه داخل دستگاه باشه و درش نیارم ایرادی که نداره؟ و این که دی وی دی و دستگاه که مشکل پیدا نمیکنند؟

منظورم اینه از طریق این اکانت یه بازی ماریو خریدم

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
منظورم اینه از طریق این اکانت یه بازی ماریو خریدم

تو از طریق وی یو یه اکانت دیگه بساز . به احتمال قوی راهی هست برای transfer بازی از یه اکانت به اکانت دیگه . بذار دوستان بیان بیش تر راهنمایی میکنن :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر