سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان می تونن از کابل های Y شکل هم استفاده کنن که برق رو از یک دستگاه دیگه به هارد برسونن.

من یه هارد وسترن پاسپرتی رو امتحان کردم با این کابلای Y شکل اما متاسفانه جواب نداد.البته هر دو ورودی رو از دو تا ورودی یو اس بی های پشتی خود وی یو گرفتم.
ضمنا بهترین فرمت واسه این کار چیه ؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من یه هارد وسترن پاسپرتی رو امتحان کردم با این کابلای Y شکل اما متاسفانه جواب نداد.البته هر دو ورودی رو از دو تا ورودی یو اس بی های پشتی خود وی یو گرفتم.
ضمنا بهترین فرمت واسه این کار چیه ؟
کلا طبق گفته ی خودشون پورت های USB که Wii U داره نمی تونه برق هارد رو تأمين کنه.
البته مثل این که برای بعضی از هارد ها اگر از دو پورت استفاده کنید جواب می ده,اما بهتر هست که با یک دستگاه دیگه هم امتحان کنید.
مثلا یک پورت رو بزنید به Wii U و پورت دیگه رو بزنید به یک شارژر شاید درست شد.

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
الان یه سوال من از این کارت های بیست دلاری نینتندو ایشاپ خریدم حالا میخوام ببینم با اون میتونم بازی که که تو فروشگاه نینتندو داخل وی یو هست مثلا ارکهام اوریجینز که ۱۹.۹۹ هست رو بخرم؟ تو دانلود کردن این بازی بعد خرید توسط کنسول که مشکلی نیست؟؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
الان یه سوال من از این کارت های بیست دلاری نینتندو ایشاپ خریدم حالا میخوام ببینم با اون میتونم بازی که که تو فروشگاه نینتندو داخل وی یو هست مثلا ارکهام اوریجینز که ۱۹.۹۹ هست رو بخرم؟ تو دانلود کردن این بازی بعد خرید توسط کنسول که مشکلی نیست؟؟
اره,اما شاید بهش مالیات بخوره.
به لحاظ دانلودش هم مشکلی نیست.هر وقت خواستی می تونی دانلودت رو قطع کنی یا ادامش بدی.
اینترنتت هم قطع بشه مشکلی نیست باز
تو حالت Sleep هم هر مدت یک بار چک می کنه ببینه چیزی برای دانلود هست یا نه,اگر بود توی حالت Sleep برات دانلودش می کنه.

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
اره,اما شاید بهش مالیات بخوره.
به لحاظ دانلودش هم مشکلی نیست.هر وقت خواستی می تونی دانلودت رو قطع کنی یا ادامش بدی.
اینترنتت هم قطع بشه مشکلی نیست باز
تو حالت Sleep هم هر مدت یک بار چک می کنه ببینه چیزی برای دانلود هست یا نه,اگر بود توی حالت Sleep برات دانلودش می کنه.

اقا نگرانم کردی :D یعنی چه قدر مالیات؟یعنی با کارت بیست دلاری نمیتونم بازی ۱۹.۹ دلاری بخرم؟؟:D نگو که برم ۵۰ دلاری بخرم :)

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بهش مالیا میخوره. من چند روز پیش همینجوری الکی یه بازی رو زدم که مثلاً دانلود کنم، دیدم حدود 3 دلار اگه اشتباه نکنم مالیات اومد روش:|
نمیدونم ولی تا جایی که من یادم میاد واسه جنسای دیجیتالی مالیاتی در کار نبود. ولی به هر حال روی حر جنسی، یه 3 دلار بذار روش:d البته واسه اطمینان بزن که دانلود کنی اونجا میگه قیمت نهایی رو. من تنها چیز پولی‌ای که گرفتم، آرت آکادمی بود که 3 دلار بود و حدود 34-5 سنت هم مالیات اومد روش.

اصلاً از بتمن خوشم نمیاد وگرنه شاید میگرفتمش:d دارکزسایدرزوخیلی دلم میخواد بگیرم، ولی چون قبلاً یه بار بازیش کردم، میترسم دیگه حوصلم نیاد دوباره بازی کنم. با اون معماهای بعضی جاها سخت و رو اعصابش)x ولی خیلی بازی خوبی بود:d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
[Tutorial] Buy on eShop without taxes (American consoles) | 2DS, 3DS and 3DS XL Discussions

This tutorial is for Nintendo 3DS/3DSXL/2DS, but maybe it works with Wii U too.

یه آموزشی هست که بگه چطور tax free بازی بگیرید یا بدون مالیتات
مطمئن نیستم جواب بده ولی احتمالا جواب بده
اگرم عواقبی داشته باشه به من ربط نداره ببخشید
من wii u ندارم تست کنم

ممنون

آخرین ویرایش:

ryse xbox 1

کاربر سایت
Jun 25, 2014
62
با سلام من یه آداپتور برای وی یو گرفتم مشکلش اینه که علاوه بر کابل برق یک کابل دیگه هم داره برای اتصال (مثل ورودی برق پلی استیشن 2 می مونه) مشکل نداره استفاده کنم واین سیم دوم برای چی هست؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
با سلام من یه آداپتور برای وی یو گرفتم مشکلش اینه که علاوه بر کابل برق یک کابل دیگه هم داره برای اتصال (مثل ورودی برق پلی استیشن 2 می مونه) مشکل نداره استفاده کنم واین سیم دوم برای چی هست؟
اصلا این سیم کاربردی نداره برای دستگاه,فقط با همون سیم اصلی اداپتور استفاده کنید,به اون یکی کاری نداشته باشید.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
[Tutorial] Buy on eShop without taxes (American consoles) | 2DS, 3DS and 3DS XL Discussions

من wii u ندارم تست کنم

ممنون

فکر کنم این برای 3ds کابرد داره

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183

من wii u ندارم تست کنم

ممنون
ما که همینجوریش مجبوریم یه آدرس الکی بزنیم. پس عواقبی هم داشته باشه، بدون این آموزش هم ممکنه عواقب داشته باشه.
یه امتحانیش میکنیم ببینیم چی میشه. اگه رو Wii U هم جواب بده (که احتمالاً باید بده!) که عالی میشه.

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
دوستان یه سوال
من الان 70 دلار وارد حساب نینتندوم کردم.
بعد خواستم بازی arkham origins رو بخرم تا ته مراحلش رفتم از حسابم 21 دلار کم شد.
حالا چه جوری دانلود کنم؟ از کجا بهفمم داره دانلود میشه و کجا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر