سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
این لینکو یه نگاهی بنداز:
What External USB Storage Devices Can Be Used With Wii U? | Nintendo Support

البته برند فکر نمیکنم خیلی مهم باشه. چیزی که مهمه اینه که عاردت حتماً باید آداپتوری باشه (یعنی برقشو از پیریز بگیره نه با USB) که اینجور هاردها هم خیلی کم گیر میاد. اونم با حجم کمِ 1 تا 2 ترابایت(کم، برای یک هارد دسکتاپ).
البته تو سایت دیجی کالا به زور 3 تا هارد پیدا کردم دو تاش Western Digital بود. 1 ترابایت و 2 ترابایت داشت ولی قیمتاش نجومی بود! تازه 1 ترابایتش از 2 ترابایتش گرونتر بود! یه سی گِیت فکر کنم 2 ترابایتی داشت قیمتش مناسبتر بود. ولی در کل برای یه هارد دسکتاپ، قیمتای دیچی کالا زیاده!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این لینکو یه نگاهی بنداز:
What External USB Storage Devices Can Be Used With Wii U? | Nintendo Support

البته برند فکر نمیکنم خیلی مهم باشه. چیزی که مهمه اینه که عاردت حتماً باید آداپتوری باشه (یعنی برقشو از پیریز بگیره نه با USB) که اینجور هاردها هم خیلی کم گیر میاد. اونم با حجم کمِ 1 تا 2 ترابایت(کم، برای یک هارد دسکتاپ).
البته تو سایت دیجی کالا به زور 3 تا هارد پیدا کردم دو تاش Western Digital بود. 1 ترابایت و 2 ترابایت داشت ولی قیمتاش نجومی بود! تازه 1 ترابایتش از 2 ترابایتش گرونتر بود! یه سی گِیت فکر کنم 2 ترابایتی داشت قیمتش مناسبتر بود. ولی در کل برای یه هارد دسکتاپ، قیمتای دیچی کالا زیاده!

هارد باکس ها که هارد اینترنال میره توش بعد تبدیل به هارد اکسترنال میشه و حتما هم باید به برق وصل شه تست کردی؟ من الان نه ولی 2 سال پیش تو یه مغازه دیدم باکس هارد 15 هزار تومن بود

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نه امتحان نکردم. ولی یهو ساپورت نمیکنه، رو دستمون میمونه:|
ولی یه چیزی! اروز داشتم توی eShop میچرخیدم، دیدم برای دانلود بازیها مالیات میکشه روی قیمت:| بستگی به قیمت داره ولی بازیهای WiiU تقریباً 3دلار مالیات میاد روش قیمت خود بازی:| اینجوری من بازی رو فیزیکی سفارش بدم برام بیاد ارزونتر در میاد که!:| کلاً هر چیزی بخری، قیمتش بیشتر از اونیه که نوشته!:|

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نه امتحان نکردم. ولی یهو ساپورت نمیکنه، رو دستمون میمونه:|
ولی یه چیزی! اروز داشتم توی eShop میچرخیدم، دیدم برای دانلود بازیها مالیات میکشه روی قیمت:| بستگی به قیمت داره ولی بازیهای WiiU تقریباً 3دلار مالیات میاد روش قیمت خود بازی:| اینجوری من بازی رو فیزیکی سفارش بدم برام بیاد ارزونتر در میاد که!:| کلاً هر چیزی بخری، قیمتش بیشتر از اونیه که نوشته!:|

مگه نمیدونستی من بخاطر همین گفتم اصلا بازی دیجیتال نمیخرم راحت بازی دست دوم اوریج میخرم هم میدونی چیزی دستته هم قابو تشکیلات داره هم وقتی دست دوم خریدی ضرراشو کرده راحت هر وقت خواستی میتونی بفروشی

یکشنبه میخوام بگم dc برام بفرسته اینو

Wii U Deluxe Set

تو باندل ماریو که 2 تا بازی داشت سفارش دادی تو سایت چند بود با هزینه پیک چقد برات کلا تموم شد؟ چند ساعته دستت رسید؟

آپدیت اولی چقدر حجمشه؟ بازیاش چطوره؟

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
من ندارم اما فکر کنم برای آفلاین بازی کردن نیاز باشه حتما آپدیت بشه مگر اون بازی آپدیت بخواد ؟
اگر شخصی اطلاعات بهتری داده ارائه کنه ممنون میشم

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من همون اول آپدیت کردم. ولی یکی از دوستان توی همین انجمن میگفت یک ساله وی یو داره ولی هنوز آپدیتش نکرده!
فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
با سلام آیا وی یو حتما نیاز به آپدیت اولیه داره یا خیر؟ یعنی میشه بدون آپدیت اولیه آفلاین بازی کرد یا خیر؟
خیر
بعد از تنظیمات اولیه که ازتون می خواد اپدیت کنید,می تونید کنسلش کنید.
Tap "Update" to install the latest system update, or tap "Cancel" to skip installing the system update.
How to Set Up the Wii U for the First Time | Nintendo Support

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان برای اجرای بازی ها ازروی هارد فکر نکنم ربطی به نوع هارد داشته باشه . فکر کنم به آی او اس خاصی ربط داره .من چند تا هارد مختلف رو امتحان کردم ولی فایده نداشت.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
وصل کردن هارد مشکلی نداره. فقط مشکل توی پیدا کردنه هارده!
همونطور که توی سایت نینتندو هم گفته، باید از هاردهای آداپتوری استفاده کرد:
we recommend using a hard-disc drive (HDD) with a dedicated power source (i.e., using an A/C adapter)

من یه هارد آداپتوری دارم و امتحانش کردم، جواب داد. ولی هاردهای پاسپورتیمو که میزنم، جواب نمیده.

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
دوستان من همین الان nintendo network id ساختم :D تبریک تبریک :D
وارد استور نینتندو هم شدم یعنی میتونم بگم معرکس :x
بعد یه سوال بازی batman arkham origins تو فروشگاه وی یو اینو جلوش نوشته بود :
software retail/download
یعنی من بازی رو هم میتونم بعد خرید دانلود کنم ؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوستان من همین الان nintendo network id ساختم :D تبریک تبریک :D
وارد استور نینتندو هم شدم یعنی میتونم بگم معرکس :x
بعد یه سوال بازی batman arkham origins تو فروشگاه وی یو اینو جلوش نوشته بود :
software retail/download
یعنی من بازی رو هم میتونم بعد خرید دانلود کنم ؟
یعنی بازی هم به صورت فیزیکی موجود هست و هم به صورت دیجیتالی
یا دانلودش می کنی یا می ری نسخه فیزیکی رو می خری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر