سوالات و مشکلات و راهنمای درباره Wii U

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
دوستان گرامی من منظورم کابلش نبود :D
اون تنظیمات رنگیه که نینتندو گذاشته که red و green و blue هستند و با ترکیبشون رنگها درست میشن
حالا دوستان یه سوال باتری وی یو تون چند ساعت شارژ نگه میداره من احساس میکنم مال من زود خالی میکنه :D وقتی که صدا رو اخرین حد باشه و روشنایی هم اخرین حد که مجبورم بذارم :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
حالا دوستان یه سوال باتری وی یو تون چند ساعت شارژ نگه میداره من احساس میکنم مال من زود خالی میکنه :biggrin1: وقتی که صدا رو اخرین حد باشه و روشنایی هم اخرین حد که مجبورم بذارم :biggrin1:
Wii U به خاطر این که صفحه نمایش داره شارژ دستش زود خالی می شه.
روشنایی صفحه نمایش رو بذار روی Power Save,اگر هم از LCD دسته استفاده نمی کنی,خاموشش کن.
اگر هم تونستی یکی از این باتری های جدید بگیر که شارژ بیشتری نگه می دارن.که تو ایران نیست.

آخرین ویرایش:

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
دوستان به نینتندو ایمیل زدم بعد چند روز یکی به اسم john smith جوابمو داد در مورد rgb و گفت خیلی ها مثل شما در همین مورد به ما ایمیل زدند و ما هم روی این موضوع داریم کار میکنیم ولی به نظر ما شما با تغییر در تنظیمات تلویزیونتون میتونید رنگ سیاه رو درست کنید و منتظر اپدیت های بعدی باشید :D
نمیدونم حالا پورت میکنن در اپدیت بعدی یا نه :|

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
دوستان wii u قابلیت اجرای بازی های wii رو هم داره ؟
اگه داره بصورت کپی خور کردن میشه اجرا کرد ؟
یا بصورت اورجینال میشه بازی های wii رو از خوده نینتندو دیجیتالی خرید؟

• Like
Reactions: bazicon

mahjub

کاربر سایت
May 22, 2012
68
نام
حسین

بله میشه بازیهای Wii رو به صورت کپی روش اجرا کرد .

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

قسمت wii کپی خور میشه بازیا wii رو از رو هارد اکسترنال میتونی اجرا کنی

هم بازیا گیم کیوب اجرا میکنه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
باندل Wii U Deluxe Set خوب هست؟

dfeb6__Wii_U_35452979_01_610x436.jpg

تو dc قیمت گذاشته 1.390 می ارزه؟

Wii U Deluxe Set

هزینه پیک چند میگیره؟

dc مطمعن هست؟

با usb بهش فلش و هارد اکسترنال وصل میشه؟ تا چند گیگ ساپورت میکنه؟

کسی کپی خور قسمت wii کرده مشکلی نداره؟ همه بازیا wii اجرا میکنه؟

950b4__Wii_U_35452979_10_610x436.jpg

wii uفقط خروجی hdmi داره؟

مبدل hdmi به vga تو بازاردیدم اما شنیدم خروجی صدا نمیدن درسته؟

گیم پد باتری چقدر نگه میداره؟

تو عکس پایین دیدم گیم پد خودش دوربین داره خوب رزولشن دوربینش چنده؟ بعد فقط برای چت استفاده میشه یا تو بازیا استفاده میشه؟

تو عکس بعد زده میکروفون هم داره قابلیتاش چیه؟

تو عکس زده کابل تصویر wii هم به wii u میخوره آیا درسته؟

wii-u-1.jpg

مثل 3ds بازیا دمو برای بازی کردن داره محدودیت چند روزه دارن یا چند بار اجرا؟

تو یه کلیپ معرفی دیدم wii u عکس و کلیپ نمایش میده درسته؟ چه فرمت هایی ساپورت میکنه؟

تو خبر خوندم بازیا ds مجانی روی wii اومدن واقعا الان هست؟

بازیا کوچیک رایگان تو استور یا شاپ wii u هست؟

هک خود wii u تا کجا پیش رفته ؟

...................

تو جعبه wii u عکسشو پیدا کردم خدا وکیلی کشویی ها wii قشنگتر بود

61LxYyDQZRL.jpg

ممنون

• Like

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
ببین بهتره تا کسی نخریده، فوری از همین DC یکی بخری. تا چند وقت پیش یه باندل ماری و لوییجی هم داشت که من خریدم و الان دیگه توی سایت نیست. پس احتمالاً از این باندل هم فقط همین یکی رو داره و به نفعته اگه WiiU میخوای، هرچه سریعتر ازش بخری تا کسِ دیگه نخریده.

با هارد اکسترنال هم میشه وصل کرد منتها بدیش اینه که فقط از هاردهایی پشتیبانی میکنه که برقشو از پیریز میگیره! مشکل منم اینه که هر جا میگردم، چنین هاردی پیدا نمیکنم. انگار دیگه تولید نمیشه همچین چیزی! ولی اگه بتونی پیدا کنی، راحت میتونی بازیها رو که دیجیتالی میخری، بریزی رو هارد و از روی هارد اجرا کنی و مطمئن باشی که همیشه کنسولت حافظه‌ی خالی داره. برو اصلاً یه هارد 4 ترابایت بخر! حجمش مهم نیست. فقط تنها نکتش اینه که برقشو باید از پیریز بگیره.

من قسمت Wii رو کپی نکردم و نمیکنم. چون دیگه حوصله‌ی دردسر ندارم! میخوام با خیال راحت بازی کنم.

درمورد گیم پد هم درصورتی که نور صفحه رو پایینترین حد بذاری، چیزی حدود 4-5 ساعت شارژ نگه میداره و حدود 2ساعت و نیم طول میکشه تا شارژ بشه. درواقع مث موبایلهای امروز میمونه که هرشب باید شارژش کنی. اولش شاید یکم بنظر بد بیاد این شارژ تموم کردنها. ولی بعد از چند روز میبینی که اونقدرام دست و پا گیر نیست. کمتر پیش میاد بخوای روز 5 ساعت یه کله بازی کنی!
بعد هم اگه Wii Remote داشته باشی، میتونی وقتی باتری گیم پد تموم شد، از وی ریموت استفاده کنی.
از دوربین روی دسته تنها استفاده‌ای که تا الان ازش کردم، موقع ساختن اکانت بود. میتونی موقع ساهتن Mii، از خودت یه عکس بگیری و عکست خود به خود تبدیل میشه به Mii.
با میکروفن هم هنوز استفاده‌ی آنچنانی نشده ول مثلاً توی Mario 3D World بعضی جاها هست که باید توی میکروفن فوت کنی. نمی‌دونم ولی شاید موقع آنلاین بازی کردن، اگه قابلیت صحبت کردن داشته باشه، بتونی با میکروفن دسته حرف بزنی. من تا حالا آنلاین بازی نکردم. اینو دوستانی که ماریو کارت 8 دارن باید بگن.
سنسور بار Wii به WiiU میخوره و من از همون مال Wii که داشتم دارم استفاده میکنم.
دموها(که تعدادشون زیاد نیست!) همه محدودیت 30 بار اجرا دارن. بازی رایگان هم تقریباً گیر نمیاد توی مغازه! ولی بجاش تمام بازیهای کنسولهای قدیمی نینتندو برای خرید موجود هست.

البته روشهای تشویقی هم داره برای دانلود رایگان. مثلاً اینکه هر بازی که بخری و توی کلاب نینتندو رجیستر کنی، مقداری سکه میگیری که میتونی با اون سکه‌ها یکی از بازیهایی که توی کلاب نینتندو پیشنهاد داده رو رایگان دانلود کنی(از بازیهای کنسولهای قدیمی پیشنهاد میده).
یه نکته‌ی دیگم داره و اون فقط مخصوص کسانیه که کنسول دلاکس میخرن. با هر خرید از eshop، مقدار 5% از قیمت اون چیزی که خریدی رو بهت میده. به شکل امتیاز این کار رو میکنه و وقتی امتیازت به 500 برسه، خودش اتوماتیک یه کد برات میسازه که با وارد کردن اون کد توی Eshop مبلغ 5 دلار به حسابت واریز میشه. انگار رفتی یه کارت ای‌شاپِ 5 دلاری خریدی.

بازم پرسشی بود در خدمتم(اگه بلد باشم!:d)

• Like

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
باندل Wii U Deluxe Set خوب هست؟
بله,اما سعی کنید باندل های جدید مثل باندل زلدا رو خریداری کنید.
با usb بهش فلش و هارد اکسترنال وصل میشه؟ تا چند گیگ ساپورت میکنه؟
بله,تا 1 ترابایت
کسی کپی خور قسمت wii کرده مشکلی نداره؟ همه بازیا wii اجرا میکنه؟
بله
wii uفقط خروجی hdmi داره؟
بله
مبدل hdmi به vga تو بازاردیدم اما شنیدم خروجی صدا نمیدن درسته؟
VGA خروجی صدا هم می ده,چند سال پیش کامپیوتر به تلویزیون وصل کردم و صدا هم داشت.
گیم پد باتری چقدر نگه میداره؟
3 الی 5 ساعت
تو عکس پایین دیدم گیم پد خودش دوربین داره خوب رزولشن دوربینش چنده؟ بعد فقط برای چت استفاده میشه یا تو بازیا استفاده میشه؟
تنها اطلاعات موجود برای دوربینش,این هست که 1.3 مگا پیکسل هست.هم برای چت استفاده می شه و هم برای بعضی از بازی ها که ساپورت می کنند.
تو عکس بعد زده میکروفون هم داره قابلیتاش چیه؟
برای چت هست,شاید در اینده در بازی ها هم استفاده کردن.
تو عکس زده کابل تصویر wii هم به wii u میخوره آیا درسته؟
بله پشتیبانی می کنه.
How to Connect the Wii U Console to a Television | Nintendo Support
مثل 3ds بازیا دمو برای بازی کردن داره محدودیت چند روزه دارن یا چند بار اجرا؟
محدودیت داره.
تو یه کلیپ معرفی دیدم wii u عکس و کلیپ نمایش میده درسته؟ چه فرمت هایی ساپورت میکنه؟
Wii U همچین گزینه ای برای نمایش عکس و کلیپ نداره.بخش Wii هم که فقط برای بازی هست.
شما فقط می تونید از طریق اینترنت عکس و فیلم رو ببینید.
تو خبر خوندم بازیا ds مجانی روی wii اومدن واقعا الان هست؟
روی Wii؟
خیر,قرار هست بازی ها رو پورت کنند برای Wii U و برای دانلود در E-shop قرار بگیره.فعلا هم در ژاپن فقط یک بازی از بازی های DS منتشر شده براش
قیمت بازی ها هم خیلی کم خواهند بود.
بازی ها تحت عنوان Virtual Console هستن,مثل بازی هایی NES و پلتفرم های قدیمی که روی Wii U پورت شدن.
بازیا کوچیک رایگان تو استور یا شاپ wii u هست؟
خیر,فقط یک بازی TANK TANK TANK هست که شما می تونید به صورت مجانی اون رو دانلود کنید و هر چند بار بخش مولتی پلیر رو بازی کنید.(4 روز)
هک خود wii u تا کجا پیش رفته ؟
فعلا که به جای خاصی نرسیده.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ببین بهتره تا کسی نخریده، فوری از همین DC یکی بخری. تا چند وقت پیش یه باندل ماری و لوییجی هم داشت که من خریدم و الان دیگه توی سایت نیست. پس احتمالاً از این باندل هم فقط همین یکی رو داره و به نفعته اگه WiiU میخوای، هرچه سریعتر ازش بخری تا کسِ دیگه نخریده.

با هارد اکسترنال هم میشه وصل کرد منتها بدیش اینه که فقط از هاردهایی پشتیبانی میکنه که برقشو از پیریز میگیره! مشکل منم اینه که هر جا میگردم، چنین هاردی پیدا نمیکنم. انگار دیگه تولید نمیشه همچین چیزی! ولی اگه بتونی پیدا کنی، راحت میتونی بازیها رو که دیجیتالی میخری، بریزی رو هارد و از روی هارد اجرا کنی و مطمئن باشی که همیشه کنسولت حافظه‌ی خالی داره. برو اصلاً یه هارد 4 ترابایت بخر! حجمش مهم نیست. فقط تنها نکتش اینه که برقشو باید از پیریز بگیره.

من قسمت Wii رو کپی نکردم و نمیکنم. چون دیگه حوصله‌ی دردسر ندارم! میخوام با خیال راحت بازی کنم.

درمورد گیم پد هم درصورتی که نور صفحه رو پایینترین حد بذاری، چیزی حدود 4-5 ساعت شارژ نگه میداره و حدود 2ساعت و نیم طول میکشه تا شارژ بشه. درواقع مث موبایلهای امروز میمونه که هرشب باید شارژش کنی. اولش شاید یکم بنظر بد بیاد این شارژ تموم کردنها. ولی بعد از چند روز میبینی که اونقدرام دست و پا گیر نیست. کمتر پیش میاد بخوای روز 5 ساعت یه کله بازی کنی!
بعد هم اگه Wii Remote داشته باشی، میتونی وقتی باتری گیم پد تموم شد، از وی ریموت استفاده کنی.
از دوربین روی دسته تنها استفاده‌ای که تا الان ازش کردم، موقع ساختن اکانت بود. میتونی موقع ساهتن Mii، از خودت یه عکس بگیری و عکست خود به خود تبدیل میشه به Mii.
با میکروفن هم هنوز استفاده‌ی آنچنانی نشده ول مثلاً توی Mario 3D World بعضی جاها هست که باید توی میکروفن فوت کنی. نمی‌دونم ولی شاید موقع آنلاین بازی کردن، اگه قابلیت صحبت کردن داشته باشه، بتونی با میکروفن دسته حرف بزنی. من تا حالا آنلاین بازی نکردم. اینو دوستانی که ماریو کارت 8 دارن باید بگن.
سنسور بار Wii به WiiU میخوره و من از همون مال Wii که داشتم دارم استفاده میکنم.
دموها(که تعدادشون زیاد نیست!) همه محدودیت 30 بار اجرا دارن. بازی رایگان هم تقریباً گیر نمیاد توی مغازه! ولی بجاش تمام بازیهای کنسولهای قدیمی نینتندو برای خرید موجود هست.

البته روشهای تشویقی هم داره برای دانلود رایگان. مثلاً اینکه هر بازی که بخری و توی کلاب نینتندو رجیستر کنی، مقداری سکه میگیری که میتونی با اون سکه‌ها یکی از بازیهایی که توی کلاب نینتندو پیشنهاد داده رو رایگان دانلود کنی(از بازیهای کنسولهای قدیمی پیشنهاد میده).
یه نکته‌ی دیگم داره و اون فقط مخصوص کسانیه که کنسول دلاکس میخرن. با هر خرید از eshop، مقدار 5% از قیمت اون چیزی که خریدی رو بهت میده. به شکل امتیاز این کار رو میکنه و وقتی امتیازت به 500 برسه، خودش اتوماتیک یه کد برات میسازه که با وارد کردن اون کد توی Eshop مبلغ 5 دلار به حسابت واریز میشه. انگار رفتی یه کارت ای‌شاپِ 5 دلاری خریدی.

بازم پرسشی بود در خدمتم(اگه بلد باشم!:d)

بیشترا دنبال باندل ماریو و باندل ماریو کارت هستن این باندل از رده خارج شده حتی سایت رسمی wii u

www.nintendo.com/wiiu

این باندل برای فروش گذاشته

خیلی وقته این باندل تو سایت dc دیدم حتی قبل از اینکه باندل ماریو بیاره

آها هارد اکسترنال آداپتور میخواد باید تو سایتا دست دوم فروشی پیدا کنی مفتن قیمتی ندارن من خودم چند روز پیش یه هارد اکسترنال آداپتور دار 120 گیگ فروختم 50 هزار چون مشتری ندارن منقرض شدن دردسر دارن

باکس هایی که هارد اینترنال میکنن اکسترنال آداپتور دار حتما بهش میخوره

نه بابا من دیجیتالی نمیخرم میرم فیزیکی میخرم کیف بازی به فیزیکی بودن پک و قاب دار بودنو دفترچه هاشه

اگه مطمعن باشه من قسمت wii میدم هک کنن بهترین کار همینه

عالیه که 4 تا 5 ساعت من روزی بترکونم 3 ساعت حداکثر بازی میکنم

عالیه البته دوربین تو یه تریلر دیدم دارن چت میکنن اما فکر نکنم نینتندو بیخیال امکاانات سخت افزارش بشه مثلا همین dsi وقتی اومد دوربین بهش اضافه شد چنتا بازی استفاده از دوربین براش اومد

تو ds بازیا زیادی از میکروفون استفاده میکردن من تو gta سوت میزدی تاکسی میومد جلوت وای میستاد یا تو بازی واریو وار با فوت کردن کاراکترا کنترل میکردی یا توی toy story 3 با فوت کردن حباب میساختی حتما نینتندو از میکروفون تو بازیا استفاده میکنه بعدا

الان داشتم سرچ میکردم زده یه سایتی زده بود میکروفون wii u کاراگوئه هستش پس شاید بازیایی که sing هستن بتونی توشون بخونی درسته؟

ممنون اما منظورم کابل تصویر av برای wii بود؟ چون هم تو عکسه زده میخوره هم بقل پورت hdmi یه پورت داره شبیه محل اتصال کابل تصویر wii ه فقط میخولم بدونم کابل تصویر wii به wii u میخوره؟

بیا اینو پیدا کردم

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
الان داشتم سرچ میکردم زده یه سایتی زده بود میکروفون wii u کاراگوئه هستش پس شاید بازیایی که sing هستن بتونی توشون بخونی درسته؟
Wii U یک بازی Sing Party داره که اون هم باید به صورت جداگونه میکروفن مخصوص رو تهیه کنید.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
الان رفتم DC دیدم پک ماریو کارت هم آورده.
اینی که الان میگم رو اونجا هم گفتم که بعید میدونم تایید کنن! ولی به هر حال:
این پکی که آوردن، بنظر میاد فیک باشه! چون توی سایت نینتندو هم ببینی، جعبه قرمز هست نه آبی و غیر از اون پک، پکِ دیگه‌ای از ماریو کارت 8 بیرون نیومده. وگرنه توی سایت نینتندو میگفت. قبلاً توی سایت آمازون هم یکی همین پک رو گذاشته بود و ملت گفته بودن فیکه.
و اینکه یارو توی قسمت نظرات به یکی گفته بود بازیها بصورت فیزیکی توی پکها قرار نمیگیره. درصورتی که اگه آن‌باکسینگ باندل ماریو کارت 8 رو توی یوتوب ببینی(جعبه‌ی قرمز) بازی به صورت فیزیکی هست.

راستی یه چند تا سایت بنجل‌فروشی معرفی کن یه هارد بگیریم:d
البته یه هارد 320 گیگ دارم ها. ولی مال بابامه و توش چیز میزای خودشو ریخته. یه 500 گیگ بگیرم حله!:d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بله,اما سعی کنید باندل های جدید مثل باندل زلدا رو خریداری کنید.

بله,تا 1 ترابایت

بله

بله

VGA خروجی صدا هم می ده,چند سال پیش کامپیوتر به تلویزیون وصل کردم و صدا هم داشت.

3 الی 5 ساعت

تنها اطلاعات موجود برای دوربینش,این هست که 1.3 مگا پیکسل هست.هم برای چت استفاده می شه و هم برای بعضی از بازی ها که ساپورت می کنند.

برای چت هست,شاید در اینده در بازی ها هم استفاده کردن.

بله پشتیبانی می کنه.

محدودیت داره.

Wii U همچین گزینه ای برای نمایش عکس و کلیپ نداره.بخش Wii هم که فقط برای بازی هست.
شما فقط می تونید از طریق اینترنت عکس و فیلم رو ببینید.

روی Wii؟
خیر,قرار هست بازی ها رو پورت کنند برای Wii U و برای دانلود در E-shop قرار بگیره.فعلا هم در ژاپن فقط یک بازی از بازی های DS منتشر شده براش
قیمت بازی ها هم خیلی کم خواهند بود.
بازی ها تحت عنوان Virtual Console هستن,مثل بازی هایی NES و پلتفرم های قدیمی که روی Wii U پورت شدن.

خیر,فقط یک بازی TANK TANK TANK هست که شما می تونید به صورت مجانی اون رو دانلود کنید و هر چند بار بخش مولتی پلیر رو بازی کنید.(4 روز)

فعلا که به جای خاصی نرسیده.

ممنون از کمکت

باندلی که بازیا گروهی مثل wii party u یا نینتندو لند و .... باشه بیشتر علاقه دارم بعد باندل زلدا بازی دیجیتالی داره

مرسی خیلی سوالاتم جواب پیدا کردم

پس بجا مبدل یه کابل کامپونت wii میگیرم وصل میکنم

شاید مبدل hdmi به vga گرفتم روی مانیتور 19 led خودم بازی کردم

الان رفتم DC دیدم پک ماریو کارت هم آورده.
اینی که الان میگم رو اونجا هم گفتم که بعید میدونم تایید کنن! ولی به هر حال:
این پکی که آوردن، بنظر میاد فیک باشه! چون توی سایت نینتندو هم ببینی، جعبه قرمز هست نه آبی و غیر از اون پک، پکِ دیگه‌ای از ماریو کارت 8 بیرون نیومده. وگرنه توی سایت نینتندو میگفت. قبلاً توی سایت آمازون هم یکی همین پک رو گذاشته بود و ملت گفته بودن فیکه.
و اینکه یارو توی قسمت نظرات به یکی گفته بود بازیها بصورت فیزیکی توی پکها قرار نمیگیره. درصورتی که اگه آن‌باکسینگ باندل ماریو کارت 8 رو توی یوتوب ببینی(جعبه‌ی قرمز) بازی به صورت فیزیکی هست.

راستی یه چند تا سایت بنجل‌فروشی معرفی کن یه هارد بگیریم:d
البته یه هارد 320 گیگ دارم ها. ولی مال بابامه و توش چیز میزای خودشو ریخته. یه 500 گیگ بگیرم حله!:d

http://www.bestbuy.com/site/nintend...lack/5260019.p?id=1219116798838&skuId=5260019

http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=34799156

سایت دست دوم فروشی مثل

divar.ir

http://www.sheypoor.com

esam.ir/

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
دوستان منم مشکل هارد دارم! حتی رفتم یه دونه از این تبدیل هایی که هارد رو به دو تا یو اس بی وصل می کنه هم گرفتم اما بازم جواب نداد متاسفانه !
دوستان اگه کسی برندی رو امتحان کرده که جواب گرفته ما رو هم بی نصیب نذاره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر